Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

no to ty sie bedziesz cieszyc zdjeciami aleskow a ja bede polowac na zdjecia prosiakow hihihi
bo to jakos tak w jednym czasie powinno sie udac
u nas ochlodzenie i od wczoraj deszcz jesli i u was sie ochlodzilo to dobrze dla mamusi, czego wam zycze bo upaly az takie jak ostatni nie za fajne sa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpadłam tu z nadzieją, ze może już są nowe wieści. A tu ciiisza. Ale ta cisza tez może cos oznaczać :-)
Przy okazji zaproszę Wszystkich na bazarro mające oddłużyć psiaki Karusip i Jagienki. Długi w hotelu i u wetów urosły już do granic możliwości, więc każda złotóweczka jest cenna. (Mam nadzieję, że Weszka mnie nie obtańuje za ten "wtręt")
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244877-Kask-odkurzacz-samochodowy-i-wiele-różności-na-psy-Karusip-i-jagienki-do-21VII-br[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Dzieciaki pomału zaczynają jednak planować desant ;) Także jesteśmy już w gotowości.
Amiga nie pogonię, a wręcz przeciwnie. Zaraz idę zajrzeć oczywiście ;)[/QUOTE]

Oooooo kurde kurde :)
[quote name='malawaszka']ojjj to zaciskam :kciuki: gładkiego i szybkiego porodu i ZDROWYCH DZIECIACZKÓW :loveu:[/QUOTE]

jako i ja też:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...