Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na chwilkę :) Na chwilę obecną jest 9 alesków - 7 suczek i 2 pieski :loveu: Wszyscy mają się dobrze, Vesperka świetnie się spisuje. Ja wchodzę za to w etap zombiaka hihi Zaczęło się od 1 w nocy, 5 poszło w 3 godz. a reszta już w większych odstępach. Myślę że jeszcze jeden może być więc czekamy na rozwój zdarzeń.

Link to comment
Share on other sites

chyba wykrakałam z tą ilością maluchów :evil_lol:
podziwiam Cię Olga, taka ilość 2 miesięcznych diabłów w mieszkaniu, bez ogrodu, nawet mi trudno to sobie wyobrazić ;) , w dodatku odmiana na którą nie ma tłumów chętnych... ale Ty masz już opracowaną taktykę ogarniania tego , więc nie mam cienia wątpliwości ,że doskonale dasz radę ze wszystkim:loveu:
muszę zmienić zainteresowania na mniejszą rasę , dużych hodować chyba jednak nie mogę :diabloti: kupię biewerka!

Link to comment
Share on other sites

ale wieści!! :)
niech pieski aleski się zdrowo chowają i nie dadzą za bardzo popalić Pańci swojej mamusi :D gdybym tylko mogła to od razu bym próbowała jedną suczkę wziąć, ale nie mogę =( ech może kiedyś moje marzenie się spełni..

Link to comment
Share on other sites

Trzymaj się, nie będzie lekko z dokarmianiem i ogarnięciem chałupy, jak urosną (miałam 10 małych olbrzymków, to coś o tym wiem). Masz kogoś do pomocy? Przydałyby się z 2 miesiące urlopu.

Zdrowia dla Alesków II, cierpliwości dla Vesperki, (dla Dirulca też i Totka, żeby nie zwariowali), dużo sił i wytrwałości dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

no lekko nie bedzie ale za to napewno ciekawie, dasz rade ja to wiem choc sercem jestem przy tobie
z dokramianiem troche zabawy bedzie choc calekim mozliwe ze Vesperka da se na poczatku rade sama bo pewnie przygotowana na taka ilosc jest superancko
no jak juz zaczna sie rozlazic nie bedzie juz lekko ale przezywalas to juz nie raz to i te gromadke ogarniecie
a Dirkulec nie ma czasem urojonej ? moglaby przejac czesc maluchow to byloby juz calkiem super.
jeszcze raz gratulacje za udany porod i za wszytskich calych i zdrowych

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za gratulacje i słowa wsparcia. Tak jak już wiecie mamy szczęśliwą 11 :crazyeye: Przyznam, że jestem z lekka przerażona jak to będzie no ale trzeba sobie dać radę. Teraz jeszcze nieźle bo są prawie bezobsługowe ale pewnie niedługo trzeba je będzie zacząć dokarmiać chyba że Vesper wyrobi. Babcia Dirki póki co jest u Marty i przyjdzie w weekend. Bardzo jestem ciekawa jej reakcji.
Totek sytuację przyjął ze spokojem, uznał że te damskie sprawy nie dla niego. A odgłosy kwękania szczeniaków już zna i nie fascynuje się. No dopiero będzie miał ciekawie jak towarzystwo odpali łapki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Dziękuję wszystkim za gratulacje i słowa wsparcia. Tak jak już wiecie mamy szczęśliwą 11 :crazyeye: Przyznam, że jestem z lekka przerażona jak to będzie no ale trzeba sobie dać radę. Teraz jeszcze nieźle bo są prawie bezobsługowe ale pewnie niedługo trzeba je będzie zacząć dokarmiać chyba że Vesper wyrobi. Babcia Dirki póki co jest u Marty i przyjdzie w weekend. Bardzo jestem ciekawa jej reakcji.
Totek sytuację przyjął ze spokojem, uznał że te damskie sprawy nie dla niego. A odgłosy kwękania szczeniaków już zna i nie fascynuje się. No dopiero będzie miał ciekawie jak towarzystwo odpali łapki ;)[/QUOTE]
Żeby tylko Totuś nie pomylił maluchów z szarymi szczurkami:nerwy:...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...