Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

Niestety okazało się, że piękna pogoda była tylko w Balicach pod Krakowem gdzie pracuję. W Krakowie jak wracałam było ponuro, lekko mgliście i zimniej. Niecałe 20 km odległości, a takie są różnice w pogodzie. Więc spacer nie był tak malowniczy jak planowałam. [B]eria[/B] masz rację najgorszy jest okres jak rano ciemno i po pracy też ciemno. Ale jak spadnie śnieg to jest jaśniej i nawet można odważyć się wejść w łąki ;) wiem wiem wg Ciebie jak jest śnieg to jest do d**y ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mimo wszystko jednak ma swoje zalety to białe coś, bo teraz po pracy, to po ciemku trzeba z psami chodzić, a przy nim jakoś całkiem robi się widno.
My tu na wsi tylko światło gwiazd i księżyca mamy nocą (na własne życzenie - zapieraliśmy sie, jak gmina proponowała, że nam postawi latarnię). Przy pochmurnej nocy nie widać nawet na metr.
Więc jak już ma być zimno i ponuro, to marzymy o śniegu i temperaturze tak około -3.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B]No to pozwolę sobie zaprosić na bazarek dla Alfy ;-)[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217161-Sznupki-dla-sznupka-r%C4%99cznie-robione-zak%C5%82adki-do-11.11.11-OTWARTE?p=17929578#post17929578[/URL]

a tam m.in

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PBxTBmoCE_Y/TrHNr6WsK6I/AAAAAAAAG20/EJZlQjHJWh4/s640/P1420887.JPG[/IMG][/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B]Marako[/B] też tak mam, że śnieg umożliwia spacery nawet jak jest ciemno, poza tym psy są czyste i przyjemniej się chodzi niż tonąc w błocie jak jest deszczowo. Ale jak ktoś nie lubi zimy to nie przekonamy ;)

[B]Rudzia[/B] - wielkie dzięki za te cudeńka!!!

Link to comment
Share on other sites

ja wcoraj w mój dół z tazzem poszłam... była 16.50... jeszcze jasno ale jaka mgła :o ehhh na piłki milismy iśc ale nawet ich nie wyciagnełam bo w tej mgle czułam sie jak w jakims horrorze ;/

i nawet nie zdawałam sobie sprawy ze ejszcze jakis facet tam chodził... zorientowałam sie 15 metrów przed nim jak tazzman już dobiegł do niego ehhh nie było fajnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fides79']ooo ja dostałam w prezencie taką migająca, ale na rzep i sie martwie ze ta moja mała menda zgubi, ostatnio notorycznie gubi adresowniki :roll:
i w ramach eksperymentu zamówiłam gamoniowi migające szelki hih ihi i czekam :p[/QUOTE]

Tazzman ma na rzep też nie migająca i nigdy nie zgubił;) heheh :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fides79']ale F wieczorami szaleje czesto w towarzystwie bardzo zakochanych w nim 2 labków i labki i to co czasem odwalaja to po prostu szok, wiec obawiam sie ze w ramach gonitw miedzy krzakami szybko bysmy tego prezentu nie mieli :roll:[/QUOTE]

Nagraj nagraj :evil_lol::)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Ja to już nie wiem jak jest mieć jednego psa ;) bo od lat mam więcej. Teraz mam nieco ekstremalną ilość ale dwójka na stałe w moich warunkach jest idealna. A i psy szczęśliwsze jak mają kogoś ze swojego gatunku do towarzystwa.[/QUOTE]
Ja nigdy nie miałam dwóch, jak już, to duet pies+kot. Chciałabym kiedyś dwa, powoli urabiam TZ, ale to jeszcze nie czas :sad:

Link to comment
Share on other sites

małę aleski są piękne :)

zdjęcia obejrzałam i jesienne i pieskowe ;)

co do Waszej... dyskusji.... wszystko przeczytałam, kilka wypowiedzi mnie poruszyło, szczególnie jedna ja mam swoje zdanie na każdy temat tu poruszony, jednak szanuję niechęć do kontunuowania dyskusji i nie chcę zaśmiecać weszkowej galerii, zapewne nie omieszkam poruszyć tego tematu, u siebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Ale u zerduszka jest wiosna teraz to wieczorem ejst jasno :evil_lol::) Nagraj prosze :lol:[/QUOTE]


to ze u Zerduszka wiosna, to nie znaczy ze i u mnie, u mnie jesien, wieczory cimne i zimne :diabloti:

a tak w ogóle to nie róbmy tu śmietnika, bo nas Weszka pogoni :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fides79']to ze u Zerduszka wiosna, to nie znaczy ze i u mnie, u mnie jesien, wieczory cimne i zimne :diabloti:

a tak w ogóle to nie róbmy tu śmietnika, bo nas Weszka pogoni :roll:[/QUOTE]

Oooo kurcze rzeczywiscie ja nie zwóciłam uwagi u kogo piszę.

Weszko przepraszam;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...