Jump to content
Dogomania

Warszawa, zawody Ob.25.11.07


superpies

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Agnisia[/B], teraz wiem, że Ty to Ty.:lol:
W zawodach brała udział para, która pracowała przecudownie. Chodzenie przy nodze - marzenie. Czy wiecie, o kogo chodzi? O [B]Agnisię [/B]i jej Felka. (Niestety nie do końca się udało).

Niestety, czekanie na wyniki i rozdanie dyplomów może się wydarzyć na każdych zawodach, na których będzie tylko jeden plac, bo chyba zdecydowana większość zawodników nie chciałaby startować po występie pachnącej suczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']
Niestety, czekanie na wyniki i rozdanie dyplomów może się wydarzyć na każdych zawodach, na których będzie tylko jeden plac, bo chyba zdecydowana większość zawodników nie chciałaby startować po występie pachnącej suczki.[/quote]

Fakt, ze czekanie na wyniki w tak trudnych warunkach pogodowych jest przykre, ale rownie przykre jest startowanie w wyzszych klasach przy zupelnie pustych trybunach. Dla mnie zupelnie normalne byloby, gdyby zawsze, na kazdych zawodach obedience rozdanie nagrod odbywaloby sie wspolnie po zakonczeniu ostatniej konkurencji. Wtedy przynajmniej zawodnicy klasy 0 widzieliby, jak wygladaja wyzsze klasy. Bo tak, to zaraz po swoim starcie (niezaleznie od pogody) wszyscy zawodnicy nizszych klas gremialnie wyjezdzaja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i V']Ja spotkalam sie jeszcze z poczestunkiem w zeszlym roku na zaowodach klubu boksera w Lodzi.[/quote]

Poczęstunek był równiez w Warszawie, na zawodach organizowanych przez Baritus (pyszne sałatki!), w Krośnie można było się napić herbaty i były ciasteczka, a w Sopocie był poczęstunek dla psów (wielki kontener z ciasteczkami Pedigree). Nie jest to więc rzadkość, tylko bardzo miły akcent ze strony organizatorów wspomnanych przeze mnnie zawodów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VIATOR']Nie jest to więc rzadkość, tylko bardzo miły akcent ze strony organizatorów wspomnanych przeze mnnie zawodów.[/quote]

Na zawodach agility jest taka "świecka tradycja", że to goście (zawodnicy, kibice) przywożą różne dobre rzeczy - sałatki, smalczyk (mniam! mniam! :eating:), ciasta... Wystawia się to na wspólny stół i... szybko znika ;) Myślę, że warto kultywować tą tradycję również na innych zawodach :loveu: A organizatorzy mają naprawdę mnóstwo innych obowiązków. :cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi tam brakowało tylko ciepłej herbaty z cytrynką. Okropne było czekanie na wyniki, nerwówka wśród psów, okropnie przemarzłam. Ale mój Guć się spisał więc w sumie warto było się pomęczyć.
Nie wiecie może czy gdzieś w internecie są jakieś zdjęcia z tych zawodów?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...