Jump to content
Dogomania

superpies

Members
 • Posts

  100
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.astracanina.com

Converted

 • Location
  Korabiewice, Mazowsze

superpies's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Pięciotygodniowe szczeniaki należy dokarmiac. Mogą jeśc mięso, twaróg, gotową karmę dla szczeniąt. Pokarm powinien byc podany w formie łatwej do połknięcia papki i nieco podgrzany. W zależności ile pokarmu ma suka, szczeniaki trzeba dokarmiac 4-5 razy dziennie. Jeżeli zdecydujesz się na karmę, kup ją w specjalistycznym sklepie lub u weta, nie w supermarkecie. Warto pomyślec o odrobaczeniu szczeniaków! Porozmawiej z weterynarzem i kup odpowiedni środek również dla suczki. Szczeniaki najwcześniej mogą pójśc do nowych domów 8 tygodniowe. Powinny byc do tego czasu odrobaczone i zaszczepione.
 2. Myślę, że śmiało mogę napisać, że jeżeli beauceron do filmu, to Astra Canina :cool1: Moje psy zagrały w: 1 serii "Blondynki"- Theemin i Czarta , w "Ojcu Mateuszu"- Czarta, Theemin i Bellatrix, oraz ostatnio w projekcie artystycznym "Fade to Black" Dextera. Wyszkolone, sterowne, powtarzalne i socjalne. Co ważne, obyte z planem (właściciel-trener, też :cool3: )
 3. 2go maja o świcie wyjeżdżam z Mszczonowa (ok 50 km od Warszawy), wieczorem będę w Lille (Normandia, Francja). Przejeżdżam niedaleko: Poznania, Berlina ,Hanoweru, Dortmundu, Antwerpii. Mam miejsce dla psa, osoby z psem, lub samego człowieka, albo jakiejś przesyłki :) 5go maja wracam.
 4. [quote name='Mrt_']Beauceron to pies pasterski zarowno pilnujacy jak i zaganiajacy.[/QUOTE] Dokładniej jego przodkowie wywodzili się od mastifów typu górskiego. Pczątkowo zwany był "matin" od mastin. Gdy jego środowisko zurbanizowało się, a drapieżniki zostały wybite, beauceron został przekwalifikowany na owczarka. Ale świetnie sobie radzi z monitorowaniem dużych przestrzeni, jest mocno terytorialny, a jednocześnie jest sprawnym psem zaganiającym.
 5. Tak, australian cattle dog jest wynikiem krzyżowania psów pasterskich przywiezionych z Europy, głównie z Wielkiej Brytanii z dingo. Więcej możesz dowiedziec się na forum poświęconym rasie: [url]www.cattledog.pl[/url]
 6. [quote name='desto']Zastanawiam się nad trzema rasami:Owczarek Niemiecki,Amstaff lub Rottweiler Witam mieszkam w Warszawie w mieszkaniu 50 metrów niedaleko parku Skaryszewskiego.Mam własną firme i moge zabierać psa ze mną do biura.Jestem także dość aktywnym człowiekiem biegam i jeżdże na rowerze więc wybieganie psa nie było by problemem.Mam troche doświadczenia z psami jako dziecko miałem Owczarka Szkockiego a potem jako nastolatek Sznaucera Średniego którego wytresowałem praktycznie samemu.Którą z powyższych ras polecilibyście mi,zależy mi na inteligętnym ,wiernym i posłusznym psie a także takim który w sytuacji zagrożenia by mnie bronił jako że codziennie musze się przemieszczać po Warszawie żeby zebrać pieniądze a potem pojechać do banku i je wpłacić.Czułbym się pewniej mając takiego towarzysza przy boku. Oraz witam jako że to mój pierwszy wiadomość na forum :)[/QUOTE] ...a może "coś" pośredniego pomiędzy ONem i rottweilerem; na przykład owczarek francuski beauceron? :)
 7. Tatuaż jest zupełnie nieczytelny...trudno namierzyc hodowcę, jeśli nie jest tym zainteresowany... Miotów beauceronów jest coraz więcej, trudno spamiętac gdzie i kiedy się rodziły :shake:
 8. Ano, jest czarny piesek, sprowadzony z Niemiec :) Mł.Zw.KL'12 Francis du Petit Filou (PT1, PT2) ur: 02.10.2011 będzie wystawiany w Poznaniu.
 9. [url]http://www.schronisko.in/1426-12.html[/url] ...i czekam na więcej informacji
 10. Są cudne, ale na moich psach zupełnie się nie sprawdziły. Np, taka krowa odpadła na pierwszym spacerze, zanim pies wyszedł za bramę...
 11. Może hodowca przyjął by Salmę z powrotem?
 12. Pies przebywa u hodowcy, gdzie regeneruje się po stresach. Jednak nadal poszukuje stałego domu. Jeśli się nie uda, pozostanie w hodowli. Ale ACD lubi miec swojego człowieka na wyłącznośc, no więc chętnie komuś wzbogaci życie :cool3:
 13. Ta, gwiazdor filmowy ;)
 14. Tytułowy Theemin ma się dobrze :) Znów można go było w "Blondynce" pooglądac :loveu:
×
×
 • Create New...