Jump to content
Dogomania

Pierwsza zima od 97 roku,gdzie Mars ma cieplo,sucho i miekko...Balbinka [']


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patrzcie Ciotki, co dostałam :)



"Treść wiadomości:
Witam Panią.
od kiedy przeczytałam o marsie nie mogę przestać mysleć - o nim i o kilku innych, tyle tu psiej biedy okropnej...
Ja mieszkam w Warszawie, mam bokserkę 7 lat i dwa koty ale kawałek domku by się dla Marsa znalazł...i jedzonko i trawka ze słońcem.
jeśli nie ma lepszej propozycji - może ktoś bliżej - proszę o kontakt.
pozdrawiam ciepło"

Link to comment
Share on other sites

Ja się pochlastam...
Yona, trzymaj kontakt cioteczko!!! Ja wysyłam Brązowej maila, niech ona nam coś napisze i wraca, bo ja juz nie mam zdrowia.
Jak wyjechała, to nagle 5 dom sie odzywa.

Warunki idealne!!!! mars spaceruje z panienkami, dogaduje się.

Link to comment
Share on other sites

myslałam,ze upały jakos wpłyna na Marsa,ale na szczescie nie.Jest dobrze-o ile oczywiście moze byc dobrze dla psa w tym wieku w schronie.
Jego kolega Dolar wrocil juz do boksu (mial operacje uszu-usuwane zrosty),wiec juz nie jest tak spokojnie i milo (mimo,ze Dolara bardzo lubie)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Pania z Warszawy-to musi byc super osoba.Czuje to.Jest rozwazna i wrazliwa.Jakiegokolwiek psa wezmie-musi tez skonsultowac wybor pieska z nastoletnimi corkami,bo to one pod nieobecnosc mamy,beda zajmowac sie psem-to ten pies trafi do dobrych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie,nie wiem.Pani jest super,ale ja tez jasno odpowiedzialam,na jej pytanie,ze Mars zyc u nas bedzie,dopoty smierc go nie zabierze,ze nie zostanie uspiony,z przepelnienia,czy dlatego,ze jest stary.A ona wie,ze w innych schronach sa psy,ktore maja czas do konca aukcji allegro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...