Jump to content
Dogomania

OKRUSZEK z Mielca zamieszkał u Kakadu


kakadu

Recommended Posts

A z tym Dalmatyńczykiem to okazało się, ze to piesek cioci i mieszka na posesji obok. Z tym dzieckiem tylko się bawi... Wnioskuję że to w takim razie ciocia wyjeżdża do tej Angli... Dla mnie to sprawa jesttylko prostsza- psiak mógłby w swoim domu czekać na zakończenie procedur i wysłać go do cioci...Niestety są ludzie i parapety.....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']psiak mógłby w swoim domu czekać na zakończenie procedur i wysłać go do cioci.....:angryy:[/quote]

...Lub po prostu zamieszkać u tych ludzi, skoro tak fajnie dogaduje sie z dzieckiem :roll:
U mnie istnieje taka opcja, że moja mama wyjedzie za granicę (mój tata pracuje od niedawna w Anglii) i nie wyobrażam sobie szukać domu dla zoo, które jest pod jej opieką. Bedę miała sajgon, ale biorę wszystko do siebie ;)

kakadu, dzięki że zadzwoniłaś ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']psiak mógłby w swoim domu czekać na zakończenie procedur i wysłać go do cioci.....:angryy:[/quote]

...Lub po prostu zamieszkać u tych ludzi, skoro tak fajnie dogaduje sie z dzieckiem :roll:
U mnie istnieje taka opcja, że moja mama wyjedzie za granicę (mój tata pracuje od niedawna w Anglii) i nie wyobrażam sobie szukać domu dla zoo, które jest pod jej opieką (to właściwie moje zoo :eviltong:). Bedę miała sajgon, ale biorę w razie czego wszystko do siebie ;)

[B]kakadu[/B], dzięki że zadzwoniłaś ;)
Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]No to jutro ok. 12-13 bede w schronisku. Zeby tylko nie padalo, bo zdjecia nie wyjda ciekawie :roll:[/B]
[B][QUOTE]
[B]Temat: [/B]Re: jutro
[B]Od: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[B]Data: [/B]Pt Października 19 2007, 1:31 pm
[B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Iza będzie, a tego pieska będe szukał. Mam nowe ciekawe okazy.
[/QUOTE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Temat: [/B]Re: jutro
[B]Od: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[B]Data: [/B]Pt Października 19 2007, 1:31 pm
[B]Do: [/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Iza będzie, a tego pieska będe szukał. [B]Mam nowe ciekawe okazy[/B].

A ja juz się boję tych okazów :placz:.
Pewnie znów jakieś porzucone rasowce :-(:-(:-(.

Link to comment
Share on other sites

Super!!! To dobre wieści... Nie sądzę niestety, żeby była to wada do wyprowadzenia, ale obym się myliła... :-(
Szukaliśmy kiedyś domku dla pudelka mini z podobną wadą- nawet z dobrym skutkiem, ale Państwo musieli go pokochać takiego jaki jest...
Może Okruszek stał w kolejce po szczęście kiedy wzrost rozdawali.... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No jasne, że tak... Odpoczniemy sobie, najwyżej przejdziemy się po boksach (choć pewnie Beata nie będzie w stanie a ja nie powinnam...)

Z innej beczki: może Pania Dorota byłaby w stanie zadecydować do jutrzejszego wieczora-nie musiałybyśmy przekazywać Okruszka tyle razy....
Skąd Ona jest?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem skad jest Pani Dorota, ale moze bedzie miala blizej do Warszawy. ten pierwszy mail mnie zmylil, bo adopcja byla tak jakby uzalezniona od wynikow badan i czy Okruszek wyzdrowieje, a tego nie wiemy na 100%.

Zaprosilam Pania Dorote na ten watek, moze uda sie zarejestrowac w miare szybko.

Link to comment
Share on other sites

czyli okrunio jedzie do mnie:multi:? bo z jednej strony sie cieszylam, ze znalazl domek, a z drugiej (choc to egoistycznie zabrzmi) bylo mi smutno, ze go nie zobacze, bo tak juz o nim ciagle mysle i sie przygotowalam na jego przyjazd, ze az mi wieczorem bylo nieswojo, ze nic z tego nie bedzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...