Jump to content
Dogomania

Dramat Puszka, maltretowany psychicznie i głodzony psiak szuka domu natychmiast!!!!


hanka456

Recommended Posts

  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia']Puszek jest pięknym psem.
Jak tylko sie go wyleczy do końca to na pewno kolejka sie po Niego ustawi!!![/quote]

Wcale bym się nie zdziwiła !!! [B]Mój Boże, jaka różnica pomiędzy pierwszymi fotkami, a tymi obecnymi !!![/B] To zaczątek psiego Adonisa !!!
[B]Zabierzcie go dziewczyny stamtąd, gdzie jest, póki czas i skoro już tyle udało się uzyskać !!![/B]

[CENTER][SIZE=3][B][I]Pokazuj się Ślicznoto !!![/I][/B][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanka456']
Teraz powinien dostawać dwa razy dziennie przez jakis czas tabletki. Skłaniamy się aby Puszka ulokowac w hoteliku. Z tym , że nie jest to taki hotelik, gdzie psiaki siedza w bokasach, będzie mial duzo swobody i jedzenia jak rowniez opiekę. Jest to wyjście tymczasowe, dom potrzebny przede wszystkim.[/quote]

Cieszę się, że jest takie miejsce, do którego jest sens zabrać Puszka (by wreszcie porządnie go doleczyć)!
Wybaczcie proszę, że mimo to dopytam, [B]jak nazywa się ten hotelik? Gdzie on się mieści?[/B] [B]Jaka jest w nim stawka?[/B] [B]Która z lecznic[/B] (względnie, czyj prywatny gabinet weterynaryjny; zakładam, że mieszczący się w Łodzi) [B]prowadzi Puszka?[/B] Słowem, kto go leczy? [B]Na ile wpłatami udało się pokryć dotychczasowe leczenie i jaka kwota zdaniem Pana/ Pani Doktor jest potrzeba na kontynuację leczenia?[/B]

Dla mnie, jako osoby, która już wpłaciła pieniążki i chciałaby się rozpatrzeć w ewentualnej dalszej pomocy są to pytania kluczowe, wręcz oczywiste. Mam nadzieję, że nikogo nimi nie uraziłam.

Link to comment
Share on other sites

Majqa, twoje pytania sa jaknajbardziej zrozumiale :p

Jestem pewna ze wszyscy chcieliby sie dowiedziec

[QUOTE][B]jak nazywa się ten hotelik? Gdzie on się mieści?[/B] [B]Jaka jest w nim stawka?[/B] [B]Która z lecznic[/B] (względnie, czyj prywatny gabinet weterynaryjny; zakładam, że mieszczący się w Łodzi) [B]prowadzi Puszka?[/B] Słowem, kto go leczy? [B]Na ile wpłatami udało się pokryć dotychczasowe leczenie i jaka kwota zdaniem Pana/ Pani Doktor jest potrzeba na kontynuację leczenia?[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Majqa, twoje pytania sa jak najbardziej zrozumiale :p Jestem pewna ze wszyscy chcieliby sie dowiedziec[/quote]

Cieszę się, że ktoś mnie rozumie. [B]Nie chcę nikogo zranić ani urazić tym dopytaniem [/B]ale do mnie przemawiają konkrety- liczby, lokalizacja, nazwy (hotelik, lecznica, nazwa leków etc.), nazwiska (lekarz), krótko mówiąc jawność działań...Żadna rzecz, o które proszę nie jest niczym poufnym,
wręcz przeciwnie, dla wpłacających stanowi przyczynek do zmotywowania do dalszych wpłat.

Link to comment
Share on other sites

Puszek właśnie jedzie z dziewczynami i szczeniakami do hotelu.

Hotelik znajduje się pod Łodzią z Złotnikach.
Koszt miesięcznego utrzymania psa to 300zł bez faktury.

Koszt na teraz leczenia dowiemy się dzisiaj, ponieważ Bunia podlicza nas raz, dwa razy w miesiącu, wystawia ogólną fakturę i wtedy opłacamy.

Lekarzem prowadzącym Puszka jest Ewa Pacałowska (na forum jako Bunia).
MA swoją lecznicę "SFORA" przy ulicy Przybyszewskiego w Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewiasta_21']Beate która zabiera nasze psiaki do Niemiec chce wspomóc finansowo leczenie Puszka i zabranie go do hotelu!!!
"
We heard from Mariola, that Ania is collecting money to help the dog.
We have some money in our Club for such cases and would like to help you.
I could already bring the money with me on Friday when you come to pabianice
in the morning. How much money would you need to buy medicine and get him
out from the people?
Best regards"

Pytaja ile potrzeba pieniędzy??!![/quote]


"Dowiedzieliśmy się od Marioli, że Ania zbiera pieniądze na pomoc dla psa. Mamy trochę pieniędzy "klubowych" na takie przypadki i chcielibyśmy wam pomóc. Mogę przywieźć pieniądze ze sobą w piątek jeśli przyjedziesz do Pabianic rano. Ile pieniędzy potrzebujecie na zakup leków i zabranie go od tych ludzi? Pozdrowienia."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Puszek właśnie jedzie z dziewczynami i szczeniakami do hotelu. [COLOR=red][B]WOW !!![/B][/COLOR] :multi:

Hotelik znajduje się pod Łodzią z Złotnikach.
Koszt miesięcznego utrzymania psa to 300zł bez faktury. [COLOR=red][B]NIE BRZMI TO ŹLE, POWIEM WIĘCEJ, BRZMI WRĘCZ FENOMENALNIE !!![/B][/COLOR]

Koszt na teraz leczenia dowiemy się dzisiaj, ponieważ Bunia podlicza nas raz, dwa razy w miesiącu, wystawia ogólną fakturę i wtedy opłacamy.
Lekarzem prowadzącym Puszka jest Ewa Pacałowska (na forum jako Bunia). MA swoją lecznicę "SFORA" przy ulicy Przybyszewskiego w Łodzi.[/quote]

[B]Jasna, klarowna, konkretna pełnia informacji. Na tym mi zależało, wobec czego serdecznie dziękuję za zadośćuczynienie mojej prośbie :happy1: !!![/B]

[SIZE=4][COLOR=magenta][B][COLOR=black]...A TY[/COLOR][SIZE=5] PUSZEŃKU[/SIZE] [COLOR=black]SZPULUJ NA PIERWSZĄ STRONKĘ !!! :painting:[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zawiozłyśmy Puszka do hoteliku. Był to mimo pwszystko bardzo przykry moment dla wszysykich. Babcia leżąca na łożku i jej synowa w ostatnim momencie nie chciały wyrazić zgody na jego przejęcie. Po bardzo emocjonalnej rozmowie i przedstawieniu wszystkich argumentów, zgodziły się.
Puszek czuł, że jest dziwna sytuacja, ale dał założyć sobie smycz i wsiadł do samochodu. W samochodzie troszkę był poddenerwowany szumem, pracującymi wycieraczkami, Chciał wysiadać i pilnie obserwował drogę jakby chiał ją na wszelki wypadek zapamiętać.
W hoteliku został umieszczony w boksie, na początek aby się zaklimatyzował. Panie z hoteliku obiecały, że będą się nim zajmować wyjątkowo. Będę o nim pisać regularnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanka456']Wczoraj zawiozłyśmy Puszka do hoteliku. [COLOR=red][B]SUPER !!![/B][/COLOR] Był to mimo pwszystko bardzo przykry moment dla wszysykich. [COLOR=red][B]NIEWĄTPLIWIE TAK[/B][/COLOR] :-( (...) W hoteliku został umieszczony w boksie, na początek aby się zaklimatyzował. Panie z hoteliku obiecały, że będą się nim zajmować wyjątkowo. Będę o nim pisać regularnie. [COLOR=red][B]BARDZO, BARDZO[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]O TO PROSIMY !!![/B][/COLOR] [/quote]

Przyłączam się również do zapytania Szyszeczki!
Sympatycznie by było odwiedzić psinkę, w sposób nie sprawiający kłopotu jej opiekunkom - Paniom z hoteliku !!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Jak daleko jest z Łodzi do Złotnik (jaki to kierunek) ?[/B] Muszę przeliczyć dystans na czas nieobecności przy Amorze (wczoraj w godzinach, które mam przeznaczone dla niego zniknęłam na 2h i...raczej mam drzwi do wymiany), a mamy nie mogę wrobić w wyprowadzenie go, bo razem zjadą po schodach...

Co do spaceru z innymi psiankami- no problemos !!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']prosze przekazcie mnie jak wyglada, co oznacza hotelik" made in Poland?"[/quote]

Przepraszam, ale co Ty sugerujesz tą wypowiedzią?
Dziewczyny mają zrobić kontrole hoteliku? :shake::shake::shake:

Sorry ale za dużo mamy w tym momencie psiego nieszcześcia na głowie, że by czytać tego typu komentarze.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Widzisz tylko w zapytaniach zlosliwosci:shake:pragne sie tylko dowiedziec ,gdyz nigdy nie widzialam hoteliku dla psow ,tylko w telewizji niem.czy psy sa w domu ,czy to inaczej wyglada,?Poniewaz pomagam jednemu schronisku ,pomyslalam ze moze schronisko by rowniez pare groszy dostalo za oplaty hotelikowe.Ale jakie normy i wymagania sa w Polsce ,chyba nie schroniskowe,bo to wtedy dla mnie zaden hotelik tylko schronisko.
Zaznacam ,ze znam tylko hoteliki z telewizyjnych programow o pieskach.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, widocznie źle odebrałam Twoje zapytanie.
Opisuję w takim razie sytuacje.

Hotelik znajduje się 30km od Łodzi.
Większe psy trzymane są w boksach w budynku, w dzień te które nie zagrażają innym psom biegają wolno po podwórku, te mniej tolerancyjne są wypuszczane do specjalnych miejsc odgrodzonych od reszty towarzystwa płotkiem.
Większe psy chodzą 2 razy dziennie (rano i wieczorem) na długie spacery. Noce spędzają w boksie w budynku. (nie są to boksy na otwartej przestrzeni wieć jest tam zdecydowanie cieplej)

Małe psiaki takie jak nasza Rawka, Olo i szczenięta mieszkają z Państwem w domu, w dzień mają wolny wybór czy spać sobei w domku czy też urzędować z Panią Grażyną na podwórku. Również wychodzą na długie spacery z córkami Państwa poza teren posesji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...