Jump to content
Dogomania

Rzecz o Yodzie, Klarze, Zuzi i Gizmo


kaerjot

Recommended Posts

Guzy zostały wycięte, po operacji zostały odesłane do badania. Teraz ich nie ma, teraz musimy pilnować i sprawdzać, żeby szybko reagować. I będziemy. Na szczęście Klara jest ogólnie w dobrej formie, wet powiedział, ze jak na jej lata to wyniki ma super. Więc nie jest źle. Tylko jakoś łatwiej mi było dopóki nie wiedziałam, że to złośliwe guzy, wcześniej mogłam sobie wmawiać, że to nic takiego. Taka wiedza wcale nie pomaga.
Zapomniałabym, Klaruni udało się użreć weta w rękę. Moja dzielna Księżniczka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przerzutów oczywiście może nie być wcale, podobno nie są obowiązkowe. A jakby jednak, to one podobno nie lubieją daleko wędrować, więc dalej obmacujemy Klaruni tę no:oops: listwę mleczną oraz węzły chłonne. Najtrudniejsze do wykrycia są przerzuty do płuc, które też są możliwe, tu pomaga tylko rtg. Przy czym rtg ma to szczęście, że jego Klara nie ugryzie ani nie podrapie, na co niezmiennie narażony jest ludź usiłujący macać.

I wiecie tak sobie dziś myślę, że ja to jednak naiwna jestem. Naprawdę myślałam, ze to co uchodowała sobie Klara mogłoby być łagodne? Łagodne by na niej zdechło.:diabloti:

Będzie dobrze, wczoraj miałam doła i chyba troszkę w szoku byłam, ale już jest lepiej. Nie damy się łatwo, Klara jest bardziej złośliwa od każdego nowegotwora, a jakby ona się zmęczyła to i pańcia nie aniołek, razem pokonamy choróbsko i tyle.:mad:

Inna możliwość jest niemożliwa.

Link to comment
Share on other sites

Klara została wypuszczona z izolatki, na dział ogólny.

Oto krótka scenka:
Osoby dramatu Y(oda) i K(lara)

Y leży na kanapie
K łazi po pokoju i warczy
Y leży dalej
K wskoczyła na stolik
Y leży na kanapie, uszy coraz niżej
K siedzi na wprost psa
Y zaczyna wpatrywać się w kąty pokoju
K siedzi bez ruchu, wzrok utkwiony w psie
Y kręci się i oblizuje
K coś jej w środku zaczyna bulgotać
Y popiskuje cichutko
K nieruchoma ale warczy jak traktor
Y świnskim truchtem z podwiniętym ogonem oddala się na swoje legowisko
K dostojnym krokiem z napuszonym ogonem podniesionym pionowo w górę udaje się na swoje legowisko

Kanapa pozostaje pusta

Link to comment
Share on other sites

Nie bić ciotki, nie bić.

Dziś sąsiad sprawił mi wielką niespodziankę:multi:. Robiąc porządki na komputerze znalazł fotki Yoduchy z czasów jej nader wczesnej młodości. A dokładnie to zrobione pierwszego czy też drugiego jej dnia u nas.
Gdzieś pisałam, że Yoducha przełaziła pod siatką, a przełaziła, ponieważ, tam był Seti. Yoda kocha Setiego:loveu:, to jest miłość od pierwszego wejrzenia, która trwa do dziś. Seti kocha ludzi, a Yoduchę toleruje, choć czasami powie jej kilka zdań do słuchu. Ostatnio chyba pokochał ją bardziej, bo teraz on rozszarpuje siatkę i przychodzi do nas, głównie po to żeby kraść Yodulcowi zabawki. A Yoda, jak każda zakochana kobieta wszystko mu wybacza i kocha go nadal:loveu:.

Yodula - dzidziula i ukochany wujcio Seti.

[IMG]http://images32.fotosik.pl/177/2916213dc9563f07med.jpg[/IMG]

Zwróćcie uwagę na Setiego, on wie, że tędy do domu się nie wchodzi. Jest niesamowity, to pies przywieziony do pilnowania budowy, którego pokochały dzieci sąsiadów i tak został. Odwdzięcza się doskonałymi manierami i miłością bez granic.

[IMG]http://images33.fotosik.pl/178/d13edac55fe15befmed.jpg[/IMG]


Daj buzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[IMG]http://images28.fotosik.pl/176/acbad5b6c00eddb8med.jpg[/IMG]

Seti ze swoimi ludźmi przychodził później do nas i pokazywał Yodzie, że ludzie są fajni, a ona sterczała za rogiem i wyła. Beksa jedna.
Moja ukochana beksa, oczywiście:eviltong:.

Wstętni, okropni dwunożni, naprawili siatkę, teraz wujka, trzeba oglądać zza krat, dobrze chociaż, że teren totalnie nieuporządkowany i jest gdzie się schować. A swoją drogą na tym zdjęciu widać skąd jej imię. Prawda?

[IMG]http://images24.fotosik.pl/176/905c1d4cc0904a52med.jpg[/IMG]

Czekałam na wujka i czekałam, aż się pospałam.

[IMG]http://images28.fotosik.pl/176/df5f8329cca6304bmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

TZ ładował dziś akumulatorki, może coś tam jej pstryknie. Zobaczymy.
Chudzina jest znowu, bo wiosna przyszła i większość dnia spędza pilnując porządku na osiedlu, a ponieważ każdy kawałek osiedla widać z innego punktu w ogrodzie, więc dużo biegania przy tym. Na dodatek pańcio codziennie wywozi ją do lasu na tańce, hulanki i swawole.

Link to comment
Share on other sites

Nooooooooo powstałam z klęczek aby...znów na nie paść...no Cudna Yodulka. Jaka słodka przy Wujaszku -taka Kruszynka....bidulka usnęła z główcią na podmurówce...:loveu::loveu:

Też fcemwięcej fotek...z tańców, hulanek i swawoli....a jak Kotecki Milutkie???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...