Jump to content
Dogomania

Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM


anett

Recommended Posts

[quote name='Czarodziejka']Walczymy z wielką wodą, ręce i łapy nam opadają. Kuba ma jakieś dziwaczne nawyki spacerowania w ulewnym deszczu, albo leżenia na środku trawnika, kiedy z nieba tak się leje, że widoczność na kilka metrów. Widać czas na big shower ;)[/QUOTE]

swiruje na starosc,albo sie cieszy wolnoscia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Czarodziejka']Domu nie, ale szambo..., tydzień nie prałam, z oczka wodnego wszystko się wylewa, drogi nieprzejezdne, błoto, rośliny gniją...Ziemia jest tak nasączona wodą, że chodzimy jak po gąbce. Ale nie ma co bardzo narzekać, inni stracili cały dobytek...:([/QUOTE]

to i tak u Was przykra sytuacja:( no ale np. u nas w lubelskim to już istna masakra:(:( eeech...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsza Kubusia. Przez moment słońce wyszło :)

[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9149/052410110926.jpg[/IMG]

Niestety nie przepada za czymkolwiek wycelowanym w niego, stąd problem z uchwyceniem pyszczka :roll: Tu z kociczką.

[IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5748/052410110908.jpg[/IMG]


Futro Kuby jak widać nie za bardzo, ale trawa mokra, wszędzie błoto, a jego majestat do normalnych nie należy i zwykle gnije gdzieś w błotach...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy pięknie. Stary jest, zgarbiony, ma sztywne stawy, ubłocony i rano oczęta pełne śpiochów. Oczywiście chusteczką mu je ocieram. Dziś po odprowadzeniu córeczki do szkoły Kubusia powitała mnie merdając ogonem na leżąco - pierwszy raz w życiu się nie podniósł i jeszcze łapę dostałam. Nie wiem, czy ze starości, czy z lenistwa, czy na śpiku jeszcze był ;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że wszechobecna wilgoć robi swoje. Kuba ma suche legowisko, ale mnóstwo czasu spędza leżąc w mokrych trawach, albo w kałuży :-? Potem idzie na swoje miejsce, ale jest mokry i może to powoduje większą sztywność stawów. Meloksivet by się przydał. Teraz daję mu suplement diety na stawy. Nie jest źle, ale starość widać...

Link to comment
Share on other sites

Czarodziejko, myślę że wilgoć może mieć wpływ. Kuba najmłodszy nie jest, a wiem na przykładzie swojego suczydła że jak jest wilgotno to stawy się czasem potrafią odezwać. Akurat u Sary to raczej nie z wieku (chociaż młodziutka też już nie jest), a z dawnego urazu ale wilgoć potrafi czasem dokuczyć.

Link to comment
Share on other sites

Ja też te mądrości Kubie powtarzam, ale efekt mierny...:-? On lubi sobie tak leżeć i nie ma siły, by go gdzieś wciągnąć, a już tym bardziej zamknąć. Na szczęście słonko nam przyświeca i gnaty schną tym razem na kupie żwiru budowlanego - garaż mamy wylewać :mad:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj w nocy kocury darły pyski do mojej kociczki. Jeden tak straszliwie zawodził tuż pod oknem, że miałam problem ze specyfikacją dźwięku. Myślałam, że to dziecko :-? Wtenczas, proszę ja was, gdzieś z głębi garażu, z bezpiecznego grajdoła zawtórował drugi głos. Jeszcze bardziej żałosny i rozpaczliwy. To nasz Kuba. Zamiast zwlec tyłek z posłania i kota pogonić zajął się produkcją smutnych melodii. I tak mu się to spodobało, tak zawodził, tak wył, tak mruczał, że serce stawało w poprzek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Wczoraj w nocy kocury darły pyski do mojej kociczki. Jeden tak straszliwie zawodził tuż pod oknem, że miałam problem ze specyfikacją dźwięku. Myślałam, że to dziecko :-? Wtenczas, proszę ja was, gdzieś z głębi garażu, z bezpiecznego grajdoła zawtórował drugi głos. Jeszcze bardziej żałosny i rozpaczliwy. [B]To nasz Kuba. Zamiast zwlec tyłek z posłania i kota pogonić zajął się produkcją smutnych melodii. I tak mu się to spodobało, tak zawodził, tak wył, tak mruczał, że serce stawało w poprzek ;)[/B][/QUOTE]

hehe, chorałów gregoriańskich im się zachciało:evil_lol::evil_lol::D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam do cywilizacji:multi: i do Kubusia:lol:

Radku dzięki za pamięć o Kubusiu i regularne wpłaty:loveu: jak się zaksięguje dam znać; na razie dotarły kolejne wpłaty od:

Natasza79 15zł
R1na 25zł
Dziękujemy:loveu::loveu:
Przelałam Czarodziejce kolejną opłatę i konto Kubusia zaliczyło debet [B][COLOR=Red]minus 135zł[/COLOR][/B]
Z opłatami zalega Mysza201 (za maj) i Cajus za 4 miesiące (do maja)


Luka jak fajnie widzieć Cię znowu u Kubusia:lol:
Czarodziejko zdjęcia super!! Kuba już prawie 1,5 roku się wczasuje w ogrodzie i na swoich łąkach:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...