Jump to content
Dogomania

Muszka doczekala się pomocy i uczy się szczekać po holendersku!!! W DS!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 758
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hop na górę niuniu!!!!!!
Poogłaszam ją trochę(tfu...tfu...na wszelki wypadek-oby tak nie było...);) Tylko potrzebuję jakiś krótki tekst o niej i kontakt w sprawie adopcji;) Trzymam mocno kciuki za jej adopcję:happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Ludziska kochani, jak będzie, to napiszę. Na razie nic sie w życiu Muszki nie zmieniło.[/quote]

Nie dziw sie Gosiu, po prostu jestesmy ciekawi co tam u Muszki. Przeciez caly czas jestesmy z nia sercem i chcemy dla niej jak najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Ja robie ogloszenia w Holandii dla kilku pieskow, dla Lusi chorej na cukrzyce. dla Tiko i Tobiego, ktorzy musza byc adoptowani razem. Moze bym zrobila tez dla Muszki. Ale nie wiem czy Muszka moze byc wyadoptowana do Holandii. Napisz Gosiu co o tym myslisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fortuna']Ja robie ogloszenia w Holandii dla kilku pieskow, dla Lusi chorej na cukrzyce. dla Tiko i Tobiego, ktorzy musza byc adoptowani razem. Moze bym zrobila tez dla Muszki. Ale nie wiem czy Muszka moze byc wyadoptowana do Holandii. Napisz Gosiu co o tym myslisz.[/quote] Rób, jak najbardziej !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Rób, jak najbardziej !!![/quote]

Jeszcze w tym tygodniu bedzie miala zrobione ogloszenia. Powinno nie byc problemu poniewaz Muszka jest zdrowa i mloda. Pozostale psy dla ktorych robie ogloszenia nie maja tych zalet. Ale ja wierze ze znajda sie domy dla wszystkich. A jezeli znajdzie sie dom dla Muszki, to jak bedzie wygladac dalej sprawa. Bo z tego co wiem to psy z tego schroniska moga odbierac tylko ludzie, ktorzy je adoptuja. Co raczej w sytuacji adopcji zagranicznej nie jest mozliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fortuna']Jeszcze w tym tygodniu bedzie miala zrobione ogloszenia. Powinno nie byc problemu poniewaz Muszka jest zdrowa i mloda. Pozostale psy dla ktorych robie ogloszenia nie maja tych zalet. Ale ja wierze ze znajda sie domy dla wszystkich. A jezeli znajdzie sie dom dla Muszki, to jak bedzie wygladac dalej sprawa. Bo z tego co wiem to psy z tego schroniska moga odbierac tylko ludzie, ktorzy je adoptuja. Co raczej w sytuacji adopcji zagranicznej nie jest mozliwe.[/quote]
Czy udało się zrobić ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...