Jump to content
Dogomania

zobaczcie to bestialstwo!


bascha.p

Recommended Posts

Ja powiem tylko tak:
A przecież człowiek powinno brzmieć dumnie...
Płakałam jak wrzucali worek z żywymi kotami do wrzątku. Płakałam jak wyciągnęli już martwego kota z wrzątku. Wyraz jego pysia mówił jedno-wrzucili go żywcem.
Tego co czuje, co chciałabym powiedzieć nie można opisać słowami. Chciałabym żeby ktoś zrobił z nimi to samo, co oni robią zwierzętom. Żeby oni krzyczeli z bólu, patrzyli na innych śmierć wiedząc że zaraz ich spotka to samo. Żeby ktoś ich powiesił i tłukł pałkami, wrzucił do wrzątku lub na żywca obdzierał ze skóry. Żeby oni poczuli ten ból i strach. Żeby zrozumieli...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']
I jeszcze to co mi utkwiło w pamięci , to nie bieda wyzwala w tych ludziach to bestialstwo.Pokazywali ekskluzywne restauracje i menu tych że jadłodajni ....
Ceny to po prostu kosmos - przysmaki , małpi mózg , łapa niedźwiedzia , opisywany przeze mnie kot w oleju to też danie z tej restauracji , psy i różne zwierzątka , wszystko żywe zabijane na miejscu , pokazywali sposób zabijania :( wszystko [B]za grube tysiące dolarów za jedną porcje !!!!![/B]![/quote]
Wiem o czym już piszesz Vectra-to było w "Faces of death"-("Oblicza śmierci")-co jeszcze dziwniejsze przy stole siedzieli ludzie w garniuturach!-biali! nie murzyni czy skośnoocy!

Ja wysiadam-chodźmy na wódkę-choc ja nie piję-ale gdybym zobaczyła to na żywo to na pewno....

i jeszcze jedno-bo gdyby "ludzie" nie jedli-nie byłoby zapotrzebowania czyli PODAŻ=POPYT czysta ekonomia!

zastanawiałam się długo bardzo długo-jeśli jedzą to niech humanitarnie zabiją-ale gdy zobaczyłam ich credo-to powżej-to zrozumiałam czemu....

Link to comment
Share on other sites

Chryste..
Ja tego nie mam odwagi obejrzeć bo jak raz obejrzałam film (parę sekund) o obdzieranych na żywca psach czy lisach i jak po obdarciu ze skóry podnosiły główki, to dostałam takiego ataku, że o mały włos TZ pogotowia nie wzywał a potem nie nadawałam się w ogóle do życia...:shake:
Z reguły jestem opanowana ale jak widzę tak bestialsko dręczone zwierzęta - coś we mnie pęka...
Wstyd mi, że jestem człowiekiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alpina']Chryste..
Ja tego nie mam odwagi obejrzeć bo jak raz obejrzałam film (parę sekund) o obdzieranych na żywca psach czy lisach i jak po obdarciu ze skóry podnosiły główki, to dostałam takiego ataku, że o mały włos TZ pogotowia nie wzywał a potem nie nadawałam się w ogóle do życia...:shake:
Z reguły jestem opanowana ale jak widzę tak bestialsko dręczone zwierzęta - coś we mnie pęka...
Wstyd mi, że jestem człowiekiem...[/quote]
Alpina nie oglądaj. :shake:
Ostatni filmik jest o tym jak obdzierają ze skóry ogłuszone borsuki (?), obcinają im siekierą łapki, a w trakcie obdzierania zwierzęta te odzyskują przytomność. A później już takie obdarte leżą na stosie i umierają w męczarniach. Jest pokazane jak jeden podnosi głowę i patrzy prosto w kamerę. Serce się kraje i pęka na kawałki... na tysiąc kawałków... :placz::placz::placz:
Jak one cierpią... tak strasznie cierpią....................

Dlaczego takie potwory się rodzą? Po co w ogóle przychodzą na świat? :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

owszem Vectra to nie bieda tylko bestialstwo-u nas też była II wojna światowa i ludziom do głowy by takie coś nie przyszło podczas gdy dochodziło do kanibalizmu-ale to co tam ma miejsce nie jest niczym uzasadnione-NICZYM-w dżungli zwierzęta na siebie polują i jedno zanim zjedzą ofiarę-zabijają ją i jedzą martwe-tam jak napisałam jest credo, które zacytowałam [B]"czym więcej zwierze jest katowane, czym więcej cierpi tym badziej ich mięso dla nich jest smakowite"................[/B]

[I]P.S. zastanawiam się czy organizacje światowe tak jak PETA czy CARE nie mogą zwalczyc -bo może jakby ich przedstawiciel wszedł na ich teren zostałby zamordowany-tak jak walcząca o goryle Diane Fosey w filmie "Goryle we mgle" potem był kolejny przypadek-walczyli również by nie zabijac i nie cwiartowac Goryli - na mięso..........[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']Alpina nie oglądaj. :shake:
Ostatni filmik jest o tym jak obdzierają ze skóry ogłuszone borsuki (?), obcinają im siekierą łapki, a w trakcie obdzierania zwierzęta te odzyskują przytomność. A później już takie obdarte leżą na stosie i umierają w męczarniach. Jest pokazane jak jeden podnosi głowę i patrzy prosto w kamerę. Serce się kraje i pęka na kawałki... na tysiąc kawałków... :placz::placz::placz:
Jak one cierpią... tak strasznie cierpią....................

Dlaczego takie potwory się rodzą? Po co w ogóle przychodzą na świat? :wallbash:[/quote]


Jesssu...O Jesssu...:placz::placz::placz::placz::placz: :placz::placz:
[COLOR=Red][B]Ale potworność...:-( :-( :-([/B][/COLOR]

[B]"czym więcej zwierze jest katowane, czym więcej cierpi tym badziej ich mięso dla nich jest smakowite"................:pissed:

[COLOR=Red]Nie mam na to słów...Ludzie to Bestie i potwory...:-([/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']owszem Vectra to nie bieda tylko bestialstwo-u nas też była II wojna światowa i ludziom do głowy by takie coś nie przyszło podczas gdy dochodziło do kanibalizmu-ale to co tam ma miejsce nie jest niczym uzasadnione-NICZYM-w dżungli zwierzęta na siebie polują i jedno zanim zjedzą ofiarę-zabijają ją i jedzą martwe-tam jak napisałam jest credo, które zacytowałam [B]"czym więcej zwierze jest katowane, czym więcej cierpi tym badziej ich mięso dla nich jest smakowite"................[/B]

[I]P.S. zastanawiam się czy organizacje światowe tak jak PETA czy CARE nie mogą zwalczyc -bo może jakby ich przedstawiciel wszedł na ich teren zostałby zamordowany-tak jak walcząca o goryle Diane Fosey w filmie "Goryle we mgle" potem był kolejny przypadek-walczyli również by nie zabijac i nie cwiartowac Goryli - na mięso..........[/I][/quote]

tak ,dlatego zabijają też na miejscu w knajpach , bo oni nie jadają padliny :cool1:
przygotowanie żywego miejsca ..... nie będę komentować , bo nie można używać na dogo takich słów ....

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem to okropna bezdusznośc, choc z jednej strony oni mogą się dziwic jak my, jemy np. kurczaki, swinie - hodowcy hodują je masowo, mordują i jedzą/sprzedają....Ajajaj...co to za kraj? Psów jakoś tak mi szkoda, bo jak popatrzę na Bobby'ego i pomyślę, że to on mógł by na miejscu pięknego białego pieska z pierwszego linku(kilka pierwszych sekund "filmu") no to mi serce ściska....Co ten, co nagrywał miał wtedy w sercu? A może tego serca wcale nie ma...?:placz::wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobby']
.Co ten, co nagrywał miał wtedy w sercu?
[B]A może tego serca wcale nie ma...?[/B]:placz::wallbash:
[/quote]
często ci co kręcą sami ryzykują-albo im płacą albo jeszcze inaczej-[B]dlatego by świat zobaczył:roll:.[/B] ci co ro robią serca nie mają-oni też mają krowy ale to za mało-oni kochają się znęcac-kiedyś na chwilę ale na chwilę dobre uczucia we mnie wzbudziłą skośnooka na filmie-w obcasach i elegancko ubrana, szykowna-na ulicy siedział malutki kotek-uff no to choc jedna go uratuje sobie pomyślałam, wzięła go na ręce-popatrzyła na niego położyła na ziemi............i swoją szpilką od butów prosto w oko tego kota wcelowała na wylot drugim zdeptała mu szyję.........................

Link to comment
Share on other sites

Nie moglam tych filmow zobaczyc...
Zobaczylam tylko kawalek pierwszego...

Nie bede sie powtarzac za innymi.

Mam tylko pytanie.
Co byscie zrobili widzac jak facet szarpie za kolczatke swojego psa?
Pies mlody,nic nie zawinil,tylko spojrzal w inna strone niz chcial jego pan...
Zwrocilam facetowi uwage to kazal mi sie nie wtracac.
Krzyknelam jeszcze pare uwag pod jego adresem i postraszylam policja.
Postraszylam policja,ale czy mozna wezwac straz miejska np.?
Jak oni podchodza do takich wezwan?

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem w stanie tego oglądać, zobaczyłam początek pierwszego filmu...i starczy mi. Jestem cała zaryczana a serca aż wali. Najgorsza jest ta bezsilność. Dlaczego nie mogę tego oglądać? Czy wolę myśleć, że to fikcja? Człowiek odwraca głowę, by nie widzieć i szybko zapomnieć... Gdybyśmy znali całe zło tego świata umarlibyśmy z rozpaczy. Wybaczcie, ale ja nie przebrnę przez ten film do końca, nie mogę, nie jestem w stanie.

Link to comment
Share on other sites

Zastanawia mnie wciąż, skąd Ci ludzie się biorą? Jak ich wychowywano? Człowiek się martwi, że jego pupil wszedł łapką w kolec od rózy i go boli, czy że po szczepieniu jest mizerniutki. Gdzie wrażliwość do cholery? Dobrze, że takie filmy są, nawet jeśli człowiek nie może przez nie przebrnąć!

Link to comment
Share on other sites

Chiny - Corea...Przecież w tych państwach ludzie sami doświadczali okrutnych zbrodni...I niczego się nie nauczyli...Nie uwrażliwili się na cierpienie...
Mój nieżyjący już dziadek, przeżył obóz...Odkąd pamiętam, nigdy nie dał skrzywdzić żadnego stworzenia i nigdy też nie pozostał obojętny na cierpienie, czy to człowieka, czy zwierzęcia...
Dlatego się dziwię i nie mogę tych ludzi zrozumieć...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]poniżej film z ukrytej kamery[/B] [B][COLOR=red]z MORAN MARKET[/COLOR][/B], [B]produkcji Animal Freedom Korea [/B][URL="http://www.animals.or.kr"]www.animals.or.kr[/URL][B] z roku 2006 (są też Pekińczyki, Shih-Tsu-czekają....):[/B]
[CENTER][URL="http://www.youtube.com/watch?v=cSHA2-BeQiQ"][IMG]http://itstheirdestiny.2kat.net/click%20for%20video.gif[/IMG][/URL]

[B][COLOR=blue]z całej strony ogólnej[/COLOR][/B]
[URL]http://www.seoulsearching.com/DogMeat.html[/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Oktawia ...
Ja tego nie obejrzę ...A już na pewno nie obejrzę jak są tam krótko nosy...Wiesz,że je kocham nad życie i jeśli one poddawane są takiemu bestialstwu...
Mam pod opieką piątkę swoich psów i muszę w miarę dobrze funkcjonować...
TZ zapowiedział mi, że jeśli jeszcze raz doprowadzę się do takiego stanu jak wtedy, to wyłączy Neostradę...I wcale nie żartował...
Jeśli mogę zrobić cokolwiek np.podpisać petycję , oddać swój głos...Proszę bardzo...Ale nie chce tego oglądać..Już i tak czuję się potwornie bezsilna wobec takiego okrucieństwa...

Link to comment
Share on other sites

To jest straszne :angryy:
Kiedyś w TV był podobny film późno w nocy
oni zajadają się psim mięsem w innym ( teraz nie pamiętam ) zajadają się świnkami morskimi.
Są organizacje w Korei które zaczynają walczyć z tym i zaczynają od dzieci, które nie wiedzą, że pieska można przytulić i dać mu miłość nie tylko zjeść.
To jest walka z wiatrakami niestety:-( choć kto wie co będzie za jakiś czas, miejmy nadzieję, że będzie o wiele lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Niestety obejrzałam i żałuję .:angryy::angryy::angryy:Ale oglądając i czytając wypowiedzi na temat "tamtych" ludzi nie zapominajmy i że w naszej rasie są podobni im. Jak żywo stanęły mi obrazki wywożonych od nas koni na rzeż do Włoch. Gdybym chciała okreslić jakims paskudnym przydomkiem tych co to robią to na pewno nie urzyłabym okreslenia zwierz bo ublizyłabym zwierzakom. Poprostu brak mi słów.

Link to comment
Share on other sites

O ludzie, obejrzałam to :(
Nie mogę wytrzymać, płaczę jak bóbr, łzy ciekną mi strumieniami, a ja nie mogę się opanować. Zobaczcie, choćby i w ostatnim filmiku- ten cocker spaniel złoty- jak on macha ogonkiem, jak się cieszy- chyba jeszcze nie wie, co go czeka. W taki brutalny sposób są zabijane, ja nie wytrzymam :(

Jestem chyba za młoda na takie rzeczy :(

I DLATEGO JESTEM WEGE !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']często ci co kręcą sami ryzykują-albo im płacą albo jeszcze inaczej-[B]dlatego by świat zobaczył:roll:.[/B] ci co ro robią serca nie mają-oni też mają krowy ale to za mało-oni kochają się znęcac-kiedyś na chwilę ale na chwilę dobre uczucia we mnie wzbudziłą skośnooka na filmie-w obcasach i elegancko ubrana, szykowna-na ulicy siedział malutki kotek-uff no to choc jedna go uratuje sobie pomyślałam, wzięła go na ręce-popatrzyła na niego położyła na ziemi............i swoją szpilką od butów prosto w oko tego kota wcelowała na wylot drugim zdeptała mu szyję.........................[/quote]


po waszych opisach nie mogę tego obejrzeć,
kiedyś widziałam ten filmik o jenotach,to jest straszne,jak tak wogóle można!

jakiś czas temu w tv był filmik o psach z Chinach,psach traktowanych jak dzieci,były akcje organizacji prozwierzęcych,schronisko, i tylko jedna wzmianka,że nadal w Chinach je się psy,ale żadnych zdjęć na ten temat;

a ta skośnokooka zadeptująca kotka:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

...brak mi słów...po prostu siedze i placze...jak tak ku*** mozna???????????
dobra mają inną kulture, jedza inne zmierzeta niz my, ale dlaczego muszą zabijac je w ten sposob, znęcac sie nad nimi tak okritnie...lepsze mieso? to jakas paranoja!!
a najgorsi dla mnie są ludzie, ktorzy o tym wiedzac zamawiają to mięso(i jeszcze przygladaja sie na smierc tych zwierzat!!!)...bo tak jak tutaj ktos napisal popyt rodzi podaz:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...