Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

moje ostatnio zajadają się gerberami dla dzieci / no znów uległam i im daję:evil_lol:/. staruszka dostaje gerber indyk/kurczak + rozmoczony royal a reszta tak na smaka- jako dodatek:cool3: i czipsy wołowe /takie skórzane paski wołowiny/. muszę przyznać, że są super bo odpukać nie mamy po nich żadnych senacji żołądkowych a po uszach różnie bywało;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moje łobuziaki lubią żółty serek (w niewielkich ilościach, zazwyczaj przy treningach). Amstaffka jest jak worek bez dna - niczym nie pogardzi. Sznaucerek ma nieco większe wymagania, jest dość wybredny, ale wędzoną kurzą łapką nie pogardzi;). Przysmakiem Goodnesi są wędzone uszy świńskie i gnaty wołowe.

Link to comment
Share on other sites

Troszkę sobie poczytałam , bo wątek bardzo długi . Ale macie żarłoki ! A mój bardzo wybredny , na kolanach 3 razy dziennie przed nim klęczę , żeby coś zjadł - w misce ma suchą karmę z przewagą gotowanego kurczaka . Próbowałam różnych karm , żadnej nie lubi ,dlatego mieszam z kurczakiem , ale to już nie robi na nim wrażenia :puppydog: . Nie ma mowy , żeby sam jadł z miski , muszę ją trzymać w rękach . Nie wiem jak mi się udało go tak rozpieścić . Ale ta wybredność chyba leży w jego naturze . Nie ma mowy , aby tknął jakiekolwiek psie ciasteczko . Nie lubi kości i wędzonych uszek , żadnych wędlin , nie mówiąc o serach ,nie weźmie do pyska . Ale całkiem niedawno odkryłam coś co mu smakuje - żwacze wołowe i bita śmietana w sprayu :lol:
Aha zapomniałam napisać , że pluje we mnie suchą karmą jak go karmię ;)
No i nie jest yorkiem tylko podhalanem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota'] A mój bardzo wybredny , na kolanach 3 razy dziennie przed nim klęczę , żeby coś zjadł - w misce ma suchą karmę z przewagą gotowanego kurczaka . Próbowałam różnych karm , żadnej nie lubi ,dlatego mieszam z kurczakiem , ale to już nie robi na nim wrażenia :puppydog: . Nie ma mowy , żeby sam jadł z miski , muszę ją trzymać w rękach . Nie wiem jak mi się udało go tak rozpieścić . Ale ta wybredność chyba leży w jego naturze . Nie ma mowy , aby tknął jakiekolwiek psie ciasteczko . Nie lubi kości i wędzonych uszek , żadnych wędlin , nie mówiąc o serach ,nie weźmie do pyska . Ale całkiem niedawno odkryłam coś co mu smakuje - żwacze wołowe i bita śmietana w sprayu :lol:
Aha zapomniałam napisać , że pluje we mnie suchą karmą jak go karmię ;)
No i nie jest yorkiem tylko podhalanem ;)[/quote]

No to faktycznie niezły egzemplarz Ci sie trafił ;)
A co do zwaczy.... niby to prawdziwy przysmak, a moja psica nawet na nie nie spojrzy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Troszkę sobie poczytałam , bo wątek bardzo długi . Ale macie żarłoki ! A mój bardzo wybredny , na kolanach 3 razy dziennie przed nim klęczę , żeby coś zjadł - w misce ma suchą karmę z przewagą gotowanego kurczaka . Próbowałam różnych karm , żadnej nie lubi ,dlatego mieszam z kurczakiem , ale to już nie robi na nim wrażenia :puppydog: . Nie ma mowy , żeby sam jadł z miski , muszę ją trzymać w rękach . Nie wiem jak mi się udało go tak rozpieścić . Ale ta wybredność chyba leży w jego naturze . Nie ma mowy , aby tknął jakiekolwiek psie ciasteczko . Nie lubi kości i wędzonych uszek , żadnych wędlin , nie mówiąc o serach ,nie weźmie do pyska . Ale całkiem niedawno odkryłam coś co mu smakuje - żwacze wołowe i bita śmietana w sprayu :lol:
Aha zapomniałam napisać , że pluje we mnie suchą karmą jak go karmię ;)
No i nie jest yorkiem tylko podhalanem ;)[/quote]

O tak wybrednym psie jeszcze nie słyszałam:-o
Moje żarłoki zawsze trzymają wartę, gdy któryś z domowników coś je. Normalnie leci z rąk, jak one tak błagalnie się wpatrują;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='G&R']O tak wybrednym psie jeszcze nie słyszałam:-o
[/quote]


Ma to swoje zalety . Kiedy komuś przyjdzie do głowy poczęstować mojego psa jakimś ciastkiem , czego bardzo nie lubię , a co robi miedzy innymi mój Tato , to nie ma szans , aby Miodek to zjadł . Obwąchuje i odchodzi po czym ciacho zjada suczka mojego Taty .I I tak od 10 lat :lol: Jeśli dostaje ciastko prosto pod nos , to czasem bierze łaskawie, zwłaszcza gdy jest obok inny pies , ale natychmiast wypluwa z obrzydzeniem . To samo z czymkolwiek innym -z wyjątkiem mięsa( zwłaszcza z grilla) - tym nie pogardzi :lol: Ale wędliny czy kiełbasa też go brzydzą :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja Daisy zachwyca się suszonym mięskiem :) Na wystawie miała przyjemność spróbować suszonego mięska z kurczaka i kaczki- Boze, wsuwała jak to! Ale już niestety nie mogłam kupić smaczków, bo wróciłam z wystawy :( To smakołyki Flamingo, spotkał się gdzieś ktoś z nimi w necie? Ew. poszukuję z innej firmy suszonego mięsa, względnie tanio.

Link to comment
Share on other sites

Vini, z tej firmy co brit karma jest.
To są właśnie takie suszone mięso itp.
Wader wsuwa na 'treningach' te takie wyglądające jak boczek (kurczak i wół tak na serio ;d)
One kosztują 9 zł bodajże, ale jak na yorka to się opłaca.
Nie wiem kurde jaka to nazwa dokładnie, bo opakowanie chyba wywaliłam.
Wiem, że opakowanie jest bialo-niebieskie i jest na nim border collie ^^ przynajmniej na tym z 'boczkiem'.
Kupiłam na wystawie w Białymstoku ;d
Będę jeszcze w Wawie w następnym tygodniu, na krajówce, to mogę zobaczyć, może akurat jakieś bedzie to zobacze ceny i zapiszę nazwę jak coś ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Moja Daisy zachwyca się suszonym mięskiem :) Na wystawie miała przyjemność spróbować suszonego mięska z kurczaka i kaczki- Boze, wsuwała jak to! Ale już niestety nie mogłam kupić smaczków, bo wróciłam z wystawy :( To smakołyki Flamingo, spotkał się gdzieś ktoś z nimi w necie? Ew. poszukuję z innej firmy suszonego mięsa, względnie tanio.[/quote]

Z Dr.Clauder's jest kaczka i kurczak (w wersji filety i cieńsze paluszki), 80gramów za 15zł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ma to swoje zalety . Kiedy komuś przyjdzie do głowy poczęstować mojego psa jakimś ciastkiem , czego bardzo nie lubię , a co robi miedzy innymi mój Tato , to nie ma szans , aby Miodek to zjadł . Obwąchuje i odchodzi po czym ciacho zjada suczka mojego Taty .I I tak od 10 lat :lol: Jeśli dostaje ciastko prosto pod nos , to czasem bierze łaskawie, zwłaszcza gdy jest obok inny pies , ale natychmiast wypluwa z obrzydzeniem . To samo z czymkolwiek innym -z wyjątkiem mięsa( zwłaszcza z grilla) - tym nie pogardzi :lol: Ale wędliny czy kiełbasa też go brzydzą :lol:[/quote]

No masz... Takiego podkarmiania wprost nienawidzę:angryy: Wszystko się we mnie gotuje, gdy wujostwo lub kto inny z rodziny "przypadkiem" upuszcza ciastka, czy inne przysmaki, kiedy pies jest akurat pod stołem.:shake:
Psy żarłoki, ale są postępy w uczeniu, że od obcego brać nie wolno. Gorzej jest z samym żebraniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Moja tymczasowiczka jest wszystkożerna, ale za surowe mięso mały drapieżnik jest skłonny zrobić wszystko, nawet wejść na stół po taborecie :mad: (nie wiem jak to temu srylowi się udaje). Niestety nie może jeść go często, bo ma po większej ilości surowizny niesamowite sraczki :shake:. Żwacze noszę na spacery, bo srylówa zaczęła zżerać śmieci i inne śmierdziuchy :mad:. Dla Hexy noszę parówki najczęściej, ale to jako nagroda specjalna. Jako nagrody za proste czynności (siad, waruj czy przychodzenie do mnie jak nie ma zbytnich rozproszeń) dostają najzwyklejsze ciastka kupowane na wagę czy jakieś inne psie herbatniki albo karmę.

Link to comment
Share on other sites

moj rudzielec, jest jak na spaniela okropnym niejadkiem, wybrzyda, a smaki to narawde loteria, dzisiaj smakuje serek zółty, jutro ma go w poważaniu, ale ostatnio udało nam sie trafic, na takie cudenko, firmy MACED mix mięsnych przysmaków, 300g kosztuje 10zł, i mamy baranine, łososia, wołowinke, indyka, chlorofil(takie zielone cuś), i rudzielcowi smakuje, chętnie wcina, i mam póki co problem ze smakami z głowy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...