Jump to content
Dogomania

Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, mam wielką prośbę. W związku z tym, że Roki ma wirtualną opiekunke jak będziecie w schronisku zróbcie mu choc w kojcu jakies foteczki. Może np. jeśli przez pręty pozwala się drapać i głskać - to pokażmy to.
Chciałabym jego opiekunce wysyłac nowe fotki psiaka.

Niebawem pojadę po zakupy i przywioze dla niego paczuszkę przysmaków - jasne, że i kolegom też kupimy, ale głównie dostanie Rokuś.

Zrobimy wtedy zdjęcie jak się z tych smakołyków cieszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Dziewczyny, mam wielką prośbę. W związku z tym, że Roki ma wirtualną opiekunke jak będziecie w schronisku zróbcie mu choc w kojcu jakies foteczki. Może np. jeśli przez pręty pozwala się drapać i głskać - to pokażmy to.
Chciałabym jego opiekunce wysyłac nowe fotki psiaka.

Niebawem pojadę po zakupy i przywioze dla niego paczuszkę przysmaków - jasne, że i kolegom też kupimy, ale głównie dostanie Rokuś.

Zrobimy wtedy zdjęcie jak się z tych smakołyków cieszy.[/quote]

Jezeli pojdziemy w sobote lub niedziele do schroniska to oczywiscie ze mu robimy fotki :):)
Supregoga kiedy chcialabys wpasc do schroniska ?

Link to comment
Share on other sites

Goga a moze by na stronie fundacji mozna zrobic informacje o wirtualnych opiekunach jak to na innych czasem mozna spotkac, moze wtedy i wiecej psiakow by dostalo swoja szanse, chociaz na takiego opiekuna, ktory nie moze psiaka innego przygarnac a chce pomoc....

Rokuś ja tez nie moge sie doczekac na zdjecia, wiec moze gdy zrobicie zdjecia dla wirtulanej opiekunki to i tutaj sie znajda? :p
ja pamietam rokusia takiego biednego chowajacego sie za bude, jedna przez długio czas chodzac do schroniska takiego go wlasnie widzialam wiec ciesze sie ankazde informacje i zdjecia o nim

Link to comment
Share on other sites

Razem z przyjaciolka nie mamy 100% pewnosci co do rokiego(pewnie sie powtarzam ale u mnie to normalne:eviltong:) .Jest to duzy pies nawet bardzo duzy i czasami(zazwyczaj jak ma jedzenie) nie podoba mu sie ze podchodzimy do kojca, wtedy szczeka na nas.Ale nie zawsze tak jest:) Ostatnio sam podszed i nadstawil bok zebym go poglaskala :):).A jesli chodzi o postepy to naprawde jestem pod wrazeniem.Na poczatu nie podchodzilysmy prawie wcale do kojca poniewaz jak podeszlysmy to szczekal na nas a teraz sam podchodzi:) A gdy widzi p. Pawla to strasznie sie cieszy czasami piszczy za nim... Zazwyczaj jak wracamy ze spacerkow widzimy Rokiego bawiacego sie na wybiegu tak slodko to wyglada:loveu: A zdjecia beda jesli w weekend pojdziemy do schroniska :) Wiec narazie nic nie obiecuje ze na 100 % beda:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gdusia']Razem z przyjaciolka nie mamy 100% pewnosci co do rokiego(pewnie sie powtarzam ale u mnie to normalne:eviltong:) .Jest to duzy pies nawet bardzo duzy i czasami(zazwyczaj jak ma jedzenie) nie podoba mu sie ze podchodzimy do kojca, wtedy szczeka na nas.Ale nie zawsze tak jest:) Ostatnio sam podszed i nadstawil bok zebym go poglaskala :):).A jesli chodzi o postepy to naprawde jestem pod wrazeniem.Na poczatu nie podchodzilysmy prawie wcale do kojca poniewaz jak podeszlysmy to szczekal na nas a teraz sam podchodzi:) A gdy widzi p. Pawla to strasznie sie cieszy czasami piszczy za nim... Zazwyczaj jak wracamy ze spacerkow widzimy Rokiego bawiacego sie na wybiegu tak slodko to wyglada:loveu: A zdjecia beda jesli w weekend pojdziemy do schroniska :) Wiec narazie nic nie obiecuje ze na 100 % beda:)[/quote]

Gdusia ma całkowita racje...Troche sie Rokiego obawiamy ale u nas to normalne (teraz mi sie chce smiac jak sobie przypomnie jak Bariego sie balysmy) jednak mam nadzieje ze Roki zmieni troche zdanie do nas i bedzie chcial sie z nami bawic i byc przez nas glaskany :)
No Roki zrobil bardzo duze postepy dzieki p.Pawłowi :)
Zdjecia oczywiscie ze beda juz sie o to nie musicie martwic ;) mam nadzieje ze Roki bedzie super modelem ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dzięki wielkie.

Kasiu - ja chcę na stronie zrobić i opiekunów wirtualnych, i TM i kilka innych zakłądek. Tyle że mam problem z nawiązaneim kontaktu z założycielem naszej strony. Mam uprawnienia do wpisywania aktualizacji, ale nie umiem zrobić nowych zakładek, niestety.

I ogólnie opadają mi ręce bo stronka nie jest taka jaka miała być. Bo się nie rozwija.

Link to comment
Share on other sites

Roki ma zrobione 3 zdjecia :) Niestety nie dalo sie zrobic wiecej poniewaz jak widzial telefon odrazu sie chowal w budzie ...Po prostu bal sie.Bylam tez w szoku bo roki wzial mi z reki jedzenie, zrobil to tak delikatnie zeby mnie nie ugryz...Ale jak mial juz wiecej jedzonka to sie denerwowal ze mu zabiore ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiara121']Nasz Roki sie cieszyl gdy podeszlysmy do niego do kojce :) byl pewnie zaskoczony co my tu robimy :eviltong: Magda mu dawala jedzonko z reki to bral bardzo delikatnie zeby krzywdy nie zrobic a ja mu wrzucalam jedzonko przez kraty to lapal je w locie :) nasz Rokus jest bardzo zwinny :cool3:[/quote]
Juz sie po maly do niego oswajamy a on do nas....Ale nadal to nie to samo z innymi psiakami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nasz Roki sie cieszyl gdy podeszlysmy do niego do kojce :) byl pewnie zaskoczony co my tu robimy :eviltong: Magda mu dawala jedzonko z reki to bral bardzo delikatnie zeby krzywdy nie zrobic a ja mu wrzucalam jedzonko przez kraty to lapal je w locie :) nasz Rokus jest bardzo zwinny :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam, jak karmiłam Rokiego wtedy, gdy jeszcze był w innym miejscu i w innym stanie. Musiałm wyjąc mu miskę a on stał nad moją głową - bo na kolanach wyciągałam - i nic. Jak wstawiałam miskę z wodą i jedzeiniem - to prawie z reki jadł, ale nigdy nie warknął i nie zamierzał ugryźć.

Szkoda go bardzo, ktos okropnie zniszczył mu psychike.

Ale nic, to fotki. Na jednym widac, jak delikatnie bierze chrupka.

[URL=http://img26.imageshack.us/my.php?image=zdjcie003chk.jpg][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1884/zdjcie003chk.jpg[/IMG][/URL]

Nie bój się, nie ugryzę

[URL=http://img26.imageshack.us/my.php?image=zdjcie009bnb.jpg][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9743/zdjcie009bnb.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img26.imageshack.us/my.php?image=zdjcie010y.jpg][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9671/zdjcie010y.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

No Roki juz dzisiaj był spokojniejszy jak go karmiłysmy :) wiedzial ze nie zabierzemy mu jedzonka i nie denerwowal juz sie ;) wiec psinka juz powoli sie do nas oswaja z czego sie bardzo ciesze :)
Mam nadzieje ze kiedys moze i dla ciebie znajdzie sie miejsce obok wlasnego czlowieka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiara121']No Roki juz dzisiaj był spokojniejszy jak go karmiłysmy :) wiedzial ze nie zabierzemy mu jedzonka i nie denerwowal juz sie ;) wiec psinka juz powoli sie do nas oswaja z czego sie bardzo ciesze :)
Mam nadzieje ze kiedys moze i dla ciebie znajdzie sie miejsce obok wlasnego czlowieka :)[/quote]
Wie ze nic mu nie zrobimy :) On tak fajnie sie cieszy jak do niego sie mowi co nie Asiu ? :) Dzisiaj znowu domagal sie pieszczot i widac bardzo mu sie podobalo jak drapalam go po brzuszku....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiara121']Tak Roki juz wie ze my jestesmy z tych dobrych ludzi i ze nic mu nie zrobimy :) No bardzo sie fajnie cieszy :)
Mam nadzieje ze i ty kochany znajdziesz kiedys kochajacy domek :)[/quote]
gdyby mial dlugi ogonek latwo by bylo stwierdzic czy sie cieszy czy nie :) Ale teraz jak sie podchodzi to calym tyleczkiem rusza :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gdusia']Wie ze nic mu nie zrobimy :) On tak fajnie sie cieszy jak do niego sie mowi co nie Asiu ? :) Dzisiaj znowu domagal sie pieszczot i widac bardzo mu sie podobalo jak drapalam go po brzuszku....[/quote]

Tak Roki juz wie ze my jestesmy z tych dobrych ludzi i ze nic mu nie zrobimy :) No bardzo sie fajnie cieszy :)
Mam nadzieje ze i ty kochany znajdziesz kiedys kochajacy domek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gdusia']gdyby mial dlugi ogonek latwo by bylo stwierdzic czy sie cieszy czy nie :) Ale teraz jak sie podchodzi to calym tyleczkiem rusza :lol:[/quote]

Przynajmniej moze pokazac teraz wieksza czescia cialka ze sie cieszy :evil_lol:
Ale juz i tak psinka duze postepy zrobila ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...