Jump to content
Dogomania

Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdy zobaczyłam Rokusia na tych fotkach to byław w szoku i jak ogladam od nowa zdjecia to za kazdym razem jestem w szoku...Roki sie naprawde zmienil na zdjeciach wyglada jak rozbawiony szczeniaczek ktory tylko prosi zeby sie z nim pobawic :p:p ślicznie naprawde ślicznie :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety znam Rokiego od ponad roku, on ma totalną traume i nie pozwoli załozyć sobie obrozy i smyczy. Takie próby juz robiłam - on się najlepiej nadaje do pilnowania, do domu, gdzie będzie miał bude, może nawet kojec, gdzie będzie wypuszczany i będzie sobie ganiał. A na posesję - nikt nie wejdzie. Nie zaryzykuje.

Link to comment
Share on other sites

Niestety. Ale są i dobre wieści.

[B][SIZE=5][COLOR=navy]ROKI ma wirtualną opiekunkę.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#000080]P. Beata zauroczona psem i przejęta jego historią podjęła się opieki nad nim, czyli wpłaca nam comiesięcznie na psiaka i jego potrzeby.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]Jak zrobi się cieplej porozmawiam z Pawłem o kastracji psa.[/COLOR]
No i jak przyjadę - przywiozę specjalnie dla niego smakołyki, a to łasuch i lubi takie rzeczy.

Oczywiście inne też dostaną ode mnie cosik, ale dla Rokusia będzie coś specjalnego - od jego wirtualnej Pańci.

Link to comment
Share on other sites

No to super ze Roki ma przynajmniej kogos kto o nim mysli :):) miejmy nadzieje ze jak sie znalazl wirtualny to moze i znajdzie sie realny wlasciciel ktory zaadopruje rokiego :cool3: no szkoda ze Roki nie lubi ani obrozy ani smyczy bo napewno by mial frajde jak by chodzil na spacerki :evil_lol: no ciekawe co to za niespodzianka Roki bedzie szczesliwy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...