Jump to content
Dogomania

Trzyłapek Koli - był szczęśliwy, lecz ktoś przerwał Jego życie - za TM


Tigraa

Recommended Posts

Witajcie,ukochani DOGOMANIACY!!!:lol:W końcu zarejestrowałam się na DOGO i mam NADZIEJĘ:roll:,że przyjmiecie mnie do swojej rodziny.Koli ma się dobrze,szaleje całymi dniami.A ja szukam MAŁEGO pieska lub suczki na tymczas.Mam niedosyt pomocy...Pozdrawiam!!!

Moja koleżanka weszła aby sie pochwalić swoim kolim na trzech łapkach, powinien sie nazywać Batnan

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='weronika1']Witajcie,ukochani DOGOMANIACY!!!:lol:W końcu zarejestrowałam się na DOGO i mam NADZIEJĘ:roll:,że przyjmiecie mnie do swojej rodziny.Koli ma się dobrze,szaleje całymi dniami.A ja szukam MAŁEGO pieska lub suczki na tymczas.Mam niedosyt pomocy...Pozdrawiam!!![/quote]

Witamy, witamy, ale jednocześnie nie możemy wyjść z podziwu, że dopiero co zarejestrowana dogomaniaczka, ma na swoim koncie 259 wpisów, a faktyczna rejestracja nastąpiła we wrześniu 2007 :crazyeye:
Czyżbyś korzystała grzecznościowo z konta innej dogociotki?
Mniejsza o to... Miło nam jest powitać na dogo, Pańcię naszego trzyłapka :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co,zastanawiam się,czy Koli na pewno jest psem,a nie jakimś supermenem...Wczoraj dostałam gotowanego kurczaka.Część zjadłam,dzieląc się z psami,a część zostawiłam na szafce kuchennej i poszłam spać,na śmierć o tym zapominając.Nie wpadło mi do głowy nic,zero podejrzeń.Tymczasem rano wstałam z łóżka i w jego nogach znalazłam KOŚĆ!!!Zdziwiłam się,ale jeszcze większe było moje zdumienie,gdy weszłam do kuchni.Koli chyba ma skrzydła,albo nie wiem,co...Przy szafce,sięgającej mi do pasa, nie stało żadne krzesło,a talerz z resztkami mięsa,który wieczorem leżał mniej więcej na środku blatu dziś leżał na ziemi.Koli grzecznie zjadł całe mięsko,pozostawiając wszystkie kości,jakby wiedział,że psy nie powinny jeść kości z drobiu...Wróciłam do pokoju.Mój SUPER-PIES popatrzył na mnie szelmowsko i dałabym głowę,że ciut ironicznie.I powiedzcie mi,kochani DOGOMANIACY:jak tu nie kochać takiego psa???Niestety,Koli nie zdradził mi,w jaki sposób dosięgnął do talerza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nadzieja Koziak'].Koli chyba ma skrzydła,albo nie wiem,co...Przy szafce,sięgającej mi do pasa, nie stało żadne krzesło,a talerz z resztkami mięsa,który wieczorem leżał mniej więcej na środku blatu dziś leżał na ziemi.Koli grzecznie zjadł całe mięsko,pozostawiając wszystkie kości,jakby wiedział,że psy nie powinny jeść kości z drobiu...Wróciłam do pokoju.Mój SUPER-PIES popatrzył na mnie szelmowsko i dałabym głowę,że ciut ironicznie.I powiedzcie mi,kochani DOGOMANIACY:jak tu nie kochać takiego psa???Niestety,Koli nie zdradził mi,w jaki sposób dosięgnął do talerza...[/quote]


Cosik mi sie zdaje że gołąbek mu pomógł......:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Proszę nie zwalać winy na gołębia!!!On nie miał z tym nic wspólnego!!!Po prostu Koli to SUPERPIES i tyle!!!Pozdrawiam!!!I jeszcze,bardzo ważne.Dziś dowiedziałam się,że DOGOMANIACY złożyli się i kupili mi narzędzie pracy,czyli LAPTOP,który już wkrótce do mnie trafi,ułatwiając mi życie.Będę mogła udzielać się na DOGO,bez konieczności chodzenia na pocztę czy też do znajomej.Kochani,bardzo,bardzo Wam dziękuję.Nawet nie wiecie,jak bardzo się ucieszyłam.Nie stać mnie na kupno laptopa,ani nawet komputera.Dzięki Wam wykupię tylko internet i spełnię swoje marzenia o pomocy zwierzętom!!!Jak mi dziś Ania powiedziała o tym laptopie to po prostu rozpłakałam się ze szczęścia.Jesteście WIELCY...Złote serca,nie tylko dla zwierząt.Jeszcae raz DZIĘKUJĘ!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nadzieja Koziak']Dziś dowiedziałam się,że DOGOMANIACY złożyli się i kupili mi narzędzie pracy,czyli LAPTOP,który już wkrótce do mnie trafi,ułatwiając mi życie.Będę mogła udzielać się na DOGO,bez konieczności chodzenia na pocztę czy też do znajomej.[/quote]


No i wypaplała.......:-(:mad::eviltong::evil_lol::lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Kochani!!! Przepraszam za offa, ale mam kolejnego podopiecznego na dogo i muszę mu szybko znaleźć dom, bo lata luzem i lada chwila może zginąć pod kołami samochodu!!!!

A więc zapraszam na wątek Barrego i proszę o pomoc!!![/B][/I]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9691577#post9691577[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Wiem jedno... na Ciebie DIF, zawsze można liczyć :shake: Nie ma dnia, żebyś "czegoś" nie znalazła...[/quote]

Oj tak...:evil_lol:. Może powinnam jakoś inaczej się ...rozglądać !
A pamiętasz moje piękne pożegnanie z dogo na wątku Pinezki? :diabloti: I jak tu się wycofać....

Link to comment
Share on other sites

[I][FONT=Century Gothic]:lol:Witajcie!!!Właśnie testuję laptopa,którego wczoraj dostałam.Jasteście WIELCY!!!:loveu:Trochę wody upłynie,zanim opanuję to cudeńko,na razie jest dzikie i nieokiełzane...:razz:Koli na tapecie jest jak żywy.Bardzo Wam dziękuję.A teraz idę na inne wątki i biorę się do pracy.;) [/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

Siostrzyczko świetnie sobie radzisz, naprawdę. Jestem zachwycona wszystkimi mms-ami z Koli i jego rodzinką. To dom pełen zwierzaków i miłości. Zmieniłam telefon i mam problemy z przesłaniem zdjęć na maila, ale na pewno wkrótce wkleję coś niecoś. Pomalutku opanujesz swojego laptopa, pytaj śmiało na dogo tu jest dużo fachowców:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za słowa otuchy!!!:loveu:Dziś trzy razy nacisnęłam coś(nie mam pojęcia,co),co spowodowało,że zamiast z wchodziło y i na odwrót,a takich liter jak ł,ś,oraz!? w ogóle nie mogłam używać...:comp26:A dwa razy nacisnęłam coś,co wyrzuciło mnie z dogo na pulpit i musiałam na nowo wchodzić na stronę...:mad:No i nie wiem,jak się pisze zrebak...wez...:eviltong:Zaiste,nieodgadnione to urządzenie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Nadziejko kochana, jak Ci się czasami tak robi, że zamiast y wchodzi z, wciskasz po lewej stronie na dole klawiatury jednocześnie klawisze Shift i Ctrl - [B]2 razy[/B]. I teraz już powinno być w porządku.[/quote]

Nadziejo! Ź piszemy poprzez kombinację x i prawy alt. A jak mam sytuację, że zamiast z mam y to wychodzę z neta i wchodzę po raz drugi i jest oki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...