Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!


Rybc!a

Recommended Posts

Hop o Żabie kilka słów: Lubi inne psy, w boksie ciągle szczeka, ale tak na prawdę to straszna pieszczoszka. Jest trochę starsza ma około 6-7 lat, ładnie chodzi na smyczy, daje się brac na ręce, czesac i kąpać. Łakomczuch z niej niesamowity, taki mikro piesek. Co jeszcze chcesz wiedzieć?
I tak Olu, tajga nie ma sterylki i jest młodziutka, ma bardzo ładne białe ząbki.
Masz racje powinnam zapisywac juz wszystko bo skleroza nie boli xD
A ja mam super nowinę. Jest dom dla Ramzesa. Jutro obcinają mu jajka, państwo mieszkają w tych domkach dookoła schroniska :) Dziś postawili mu boks, i w przeciągu 2-3 miesiecy kończa ogrodzenie. Ramzes do tego czasu po posesji bedzie prowadzany na smyczy :) Panstwo doswiadczeni z duzymi psami :) Super ludzie na prawde :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Patyś_']Hop o Żabie kilka słów: Lubi inne psy, w boksie ciągle szczeka, ale tak na prawdę to straszna pieszczoszka. Jest trochę starsza ma około 6-7 lat, ładnie chodzi na smyczy, daje się brac na ręce, czesac i kąpać. Łakomczuch z niej niesamowity, taki mikro piesek. Co jeszcze chcesz wiedzieć?[/QUOTE]
Czy jest wysterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Malawaszko jesli Vitka się zgodzi na sobotę, to wyciągniemy go

Patyś a ja sluyszalam ze Zabka jest plocha. to jak?

ale mlyn tutaj ahahahhahhahahahhaha[/QUOTE]

Jest płocha i niech się Patyś nie waży pisać inaczej!! :)

No chyba że to ta bawialnia tak na nia działała. Przed Agą i przede mna też trochę uciekała jak ją chciałam złapać. Ale jak już jest na smyczy to jest ok, daje się głaskać i brać na ręce. Była na dniu psa, dziewczyny nosiły ją w objęciach :)

Link to comment
Share on other sites

Bo Tak jak Gosia mówiła, ŻAbka gosi nie lubi i przed nią uciekała, bo Gosia ją z bawialni zabierała. Ale na dniu psa pokazała że jest kontaktowa, witała sie z psami i ludzmi.
Bede pisać inaczej! Bez problemu wyciągnełam ją z 1, sama do mnie przylazła damulka jedna :D Ciebie sie boi i tyle o :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malkawil']Jest płocha i niech się Patyś nie waży pisać inaczej!! :)

No chyba że to ta bawialnia tak na nia działała. Przed Agą i przede mna też trochę uciekała jak ją chciałam złapać. Ale jak już jest na smyczy to jest ok, daje się głaskać i brać na ręce. Była na dniu psa, dziewczyny nosiły ją w objęciach :)[/QUOTE]

a czyli całkiem spoko. Ja myslalam, ze jakis maly dziczek z niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patyś_']Bo Tak jak Gosia mówiła, ŻAbka gosi nie lubi i przed nią uciekała, bo Gosia ją z bawialni zabierała. Ale na dniu psa pokazała że jest kontaktowa, witała sie z psami i ludzmi.
Bede pisać inaczej! Bez problemu wyciągnełam ją z 1, sama do mnie przylazła damulka jedna :D Ciebie sie boi i tyle o :P[/QUOTE]

acha. czyli tak jak leon nas? a propos bo umknęło to pytanie chyba. Czy leon nie lubi tylko Patyś i mnie, czy na inncyh tez fuka?

i p. szczurkowa pytala jak się wabi ten stary owczarek:)

Link to comment
Share on other sites

Hop przyjmijmy może... No nie wiem... Ja uważam, że w jedynce się wyrobiła, bo już nie ucieka od człowieka, na d iu psa, lgneła do ludzi... Jeśli ludzie od razu do niej nie podbiegną z piskiem to na bank nie ucieknie. Na dniu psa była idelana, a ludzi było mnóstwo i psów też.
A Olu, ja się pochwale, że Leonek dziś na mnie nie fukał! Byłam w szoku, nawet się dał wyjąc z klatki! Może to zalezy od tego jak mu czapka stanie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patyś_']Hop przyjmijmy może... No nie wiem... Ja uważam, że w jedynce się wyrobiła, bo już nie ucieka od człowieka, na d iu psa, lgneła do ludzi... Jeśli ludzie od razu do niej nie podbiegną z piskiem to na bank nie ucieknie. Na dniu psa była idelana, a ludzi było mnóstwo i psów też.
A Olu, ja się pochwale, że Leonek dziś na mnie nie fukał! Byłam w szoku, nawet się dał wyjąc z klatki! Może to zalezy od tego jak mu czapka stanie? :)[/QUOTE]

ma tą kastrację czy nie? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']To teraz napiszcie coś o Gwiazdce. ;)[/QUOTE]

Gwiazdka płocha nie jest;). Mam z nią gdzies zdjęcie na rączkach, albo na kolankach...To tyle co wiem o gwiazdce. Sterylki jeszcze niet. I jest już starsza. powyzej 8 moim zdaniem. A raczej więcej. Ale niech się Patyś wypowie

Link to comment
Share on other sites

No okej, żabka może być lekko nieśmiała :D
Gwiazdeczka, energia z niej wycieka, pcha się na kolana do człowieka, ale podobno ciężko chodzi na smyczy, wolontariuszką wyszła z obroży i jakiś mężczyzna ją doprowadził do schroniska. Jest nie duża, taka do kolan i szczuplutka :) A w ząbki jej nie zaglądałam, zajrzę jutro :)

Gosiu, wydaje mi się, że Pilot chyba z tydzien temu był ciachany. Bo były ciachane psy z tamtego boksu, ale jutro sprawdzę w kartach... :)
I Edit: O którym starym owczarku mówicie ? O_O Bo jakoś nie ogarnełam o którego chodzi :lol: na pewno pomogę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rupak']Olu, ja dzisiaj głaskałam Leona i nie fukał, wręcz przeciwnie. Może dlatego, że dałam mu gerberka z indykiem na palcu :P[/QUOTE]

ach na pewno nei Rupaczku. Co tam gerberek z indykiem dla schroniskowego kocurka:loveu:

Patysiu to ma leon tą kastrację czy nie ma jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

Ale naprodukowałyście postów... ;p

Charly, z racji swojego wieku zapisz wszystkie psy, które mamy obfocić, bo w sobotę o 9 widzimy się w schronisku! ;) Będzie też Rupaczek (tak?) i potem może Dominika. Damy radę. Tylko ty wszystko zapisz! (chyba że będzie pogoda bardzo beznadziejna, to nie ma sensu)
Hipolit mi się strasznie podoba i bardzo mi go szkoda... myślałam, że już dawno grzeje zadek w domu... :(

Co do Żaby to na Dniu Psa w ogóle nie wydawała mi się 'płocha'! :)

I bardzo cieszę się z Say'i

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odwiedzil nas Nietoperek ze swoimi pańciami. Nietoperek piękny z obrózką a prawdziwymi diamentami. Poznał nas od razu, nie mogł sie nagadać a mnie zejść z rąk. To było bardzo miłe a była też ciemna strona naszej pracy. Odeszła Taczer, nie wstawała na nogi, nie miała szansy na życie .Odeszła spokojnie w moim uścisku.Jutro podaje jej wlaścicielkę do prokuturatury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a'] Dziękuję bardzo za zdjęcia :loveu:. Byłoby super, gdyby ktoś jeszcze napisał mi cokolwiek o tym krzywołapku i Bono, a wtedy porządnie ich ogłoszę. [/QUOTE]
Czy nikt zupełnie nic nie wie o tych psach? Widzę, że wymieniacie się informacjami na temat innych psów, a moje pytanie, prośba, została zignorowana. Rozumiem, że jest wiele psów, czekających na ogłoszenia, a ja, niestety, mam coraz mniej wolnego czasu, więc bardzo mi zależy, żeby małymi kroczkami psy ogłaszać.

Vitka, jak dasz radę, możesz mi jeszcze obfocić Panterę i Barta, bo tego przygłupa też trzeba by ogłosić :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...