Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO ELBLĄG-Psy do adopcji: POST NR 1, NR 4.Miejsca na 80,a psów 220! Pomocy!


Rybc!a

Recommended Posts

I jeszcze dwie sprawy. Vitko, czy mogłabyś się zalogować na moje konto i zaktualizować tą pierwszą stronę? Szlag mnie trafia za każdym razem jak chcę coś z tym zrobić, zacina się i koniec, muszę resetować. Nie wiem, czy to coś u mnie, czy to Dogomania, w każdym razie nie mogę tego zrobić, bynajmniej na swoim kompie.

I jeszcze.. jak Krzywołapek ma na imię? :D Chyba, że pod takim pseudonimem mam go ogłaszać? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nietoperz jest okropny. Gryzie, nie da sobie pobrac krwi, przegania kota sąsiada ze swojego ogrodu (raptem tydzien "[U]swojego [/U]ogrodu")Kot nie ma prawa postawić nogi w ogrodzie i nietoperz WSPINA się na płot, by z samego czubka śledzić jego poczynania. A w domu ustawia psa rezydenta, po czym z miną niewiniątka hopsa na kolanka swojej pani.
Pani właścicielka;) wysterylizuje nietoperza u swojego weterynarza. Dzis nietoperz miał pobieraną krew i dzielnie walczył:). wyniki optymalne,więc w poniedziałek będzie ciachany, ząbki będą czyszczone:)

zdjęcia na wątku nietoperza.


edit; a ja nietoperza m. inn. ogłaszałam tak: przerazone maleństwo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rybcia, jutro sprwdzę jego imię. I fakt, pomyliłam psy za płotem, krzywołap fajny, szczenior to dureń gryzący -.-
Charly - Leon nie ma jeszcze kastracji, po koniec pazdziernika ma wyciagana srubę. Pilot, Faraon i Paul, mieszkający z Lulu, wszyscy już po kastracji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patyś_']Rybcia, jutro sprwdzę jego imię. I fakt, pomyliłam psy za płotem, krzywołap fajny, szczenior to dureń gryzący -.-
Charly - Leon nie ma jeszcze kastracji, po koniec pazdziernika ma wyciagana srubę. Pilot, Faraon i Paul, mieszkający z Lulu, wszyscy już po kastracji :)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

News na dziś, do domu poszła kudłata podrastająca szczeniorka Nora, oraz olbrzymi Ramzes! :D Oba domki superowe ;) Nora u pani nauczycielki (niedlugo bedzie czytać i pisać) , a Ramzes, będzie prawie schroniskowym sąsiadem - bo mieszka kilka domków dalej od schroniska :)

Link to comment
Share on other sites

Państwo byli gotowi już wczoraj wziąść ramzesa, oglądali go wcześniej, przyjechali, pan z synem cali w trocinach z desek z uśmiechem powiedzieli: "Własnie skończyliśmy zbijać mu podłogę w boksie!" Byli gotowi go zabierać, smycz, obroża, kaganiec(na wszelki wypadek) Ale poczekali, dziś Ramzes stracił jajka i pojechał do nowego domu! :) Strasznie się z tego ciesze, bo ten olbrzym , jak prawie każdy olbrzymek, zapadł mi w serce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Hop widzę dodalas żabcię na portel:) Strona się rozrasta. Fajnie:)[/QUOTE]

Żabka ma również allegro, alegratkę... W sumie ma ogłoszenia na 16 portalach ogłoszeniowych. Dzisiaj ogłoszę też Hipolita. Jutro Gwiazdkę.

Wspaniale, że na stronie przybywają opisy psów i kotów.

Link to comment
Share on other sites

Czy według Was Bohun

[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1832/dsc1016640x480.jpg[/IMG]

to bardziej dog de bordeaux:
[IMG]http://www.puppies4sale.ca/dogue_de_bordeaux_05a_puppies_for_sale.jpg[/IMG]

czy bokser??:
[IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS5RlVamCZK2Ba7eg2MqMwcW1dBa2uBg6RdMUDcWKAGSFqll30&t=1&usg=__ARTyur9HDEs05uMib-uANUVeINI=[/IMG]

Czy jeszcze ktoś inny?

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale:)

Patyś ponieważ i ja skończylam 18 lat (hahahhahah) pozwolę sobie zapytać raz jeszcze: czy Olga ma już sterylkę? I czy jest kotka, z którą Olga moglaby isc do domu? Czy Olga siedzi na wybiegu? I czy np moglaby iść do domu razem Kawą? tzn. czy kawa lubi koty inne/ i Olgę? i czy olga tez jest ok?

hm...

uporządkujje może:)

1) olga sterylka?
2) czy kawa syczy na inne kotki? albo szczególnie na olgę?
3) czy olga syczy na inne kotki? albo szczególnie na kawe?

dzięęęęęęęęKi

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy da się sprawdzić Olge i kawę razem, bo są na róznych wybiegach, i strach trochę, żeby się nie zaraziły. Ale Olga już po sterylce, i mieszka na wybiegu z podrostkami, i jest wobec nich okej, a to już dość spore koty. Co do kawy upewnię się jutro, bo nie pamiętam jak reaguje na inne koty... Chociaż jak się między nimi chodzi, to raczej nie prowokuje bójek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patyś_']nie wiem czy da się sprawdzić Olge i kawę razem, bo są na róznych wybiegach, i strach trochę, żeby się nie zaraziły. Ale Olga już po sterylce, i mieszka na wybiegu z podrostkami, i jest wobec nich okej, a to już dość spore koty. Co do kawy upewnię się jutro, bo nie pamiętam jak reaguje na inne koty... Chociaż jak się między nimi chodzi, to raczej nie prowokuje bójek :)[/QUOTE]

dziękuję Patyśku. Ja wlasnie tak coś myslalam, ze olga jest gdzie indziej. Ale skleroza. Zapytaj może ani jak one z kotkami (dziewczynkami). Anka pewnie będzie wiedzieć na 100%


W ogóle Patyś bardzo bardzo chcę Ci podziękować za Twoją pracę. Jesteś niezastąpiona:)

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie Bohun to bokser :)

Bardzo cieszę się z Ramzesa!
Pati strona bosko rośnie! Jestem z Ciebie dumna! :] (po co do mnie dziś dzwoniłaś? xD)

Z tego co ja wiem (może niewiele) to Olga nie jest w konflikcie z innymi kotami, jak ostatnio biegała na wybiegu to nie widziałam żadnej agresji.

Link to comment
Share on other sites

Witka, podejdż do Apolla i się przekonaj co to za pies. Myślący, opanowany, zero agresji, Dzisiaj mi wyślinił całą głowę gdy mu sprzatałam w budzie. Gdybym miała wybrać, któregoś psa ze schroniska dla siebie , wybrałabym jego. Na spacerach idealny, słucha komend, nie oddala sie , puściłam go ze smyczy na pierwszym spacerze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Witka, podejdż do Apolla i się przekonaj co to za pies. Myślący, opanowany, zero agresji, Dzisiaj mi wyślinił całą głowę gdy mu sprzatałam w budzie. Gdybym miała wybrać, któregoś psa ze schroniska dla siebie , wybrałabym jego. Na spacerach idealny, słucha komend, nie oddala sie , puściłam go ze smyczy na pierwszym spacerze.[/QUOTE]

to faktycznie jest dziwne z tymi psami. każdy ma inne upodobania. Apollo jest ostatnim psem, którego bym się bała. Ale każdy jest inny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...