Jump to content
Dogomania

mały Hectorek z wadą wzroku zostaje w DT!!!!!!


Helga&Ares

Recommended Posts

  • Replies 758
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='caroolcia']bazarek się zawsze przyda :cool3:
A propos weterynarza dodam, że zastosował promocyjne ceny ;)

Trzymamy kciuki za domek dla słodkiego ślepaczka - Hektorka![/quote]

Promocyjne to zbyt łagodne określenie. A jeszcze dostał od weta kilka paczuszek chrupek. Nr konta żaba przesle na PW. Basia bęczy ale coraz mniej.Zreszta nie dziwię się. a w pracy a Ona z trzema naspacer. a jeszcze piatek,sobota, niedziela Kraków. Sikorki jak nie chcecie narazie do gaju możecie pomagać Basi z psiakami. Paskal zdrowieje.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Promocyjne to zbyt łagodne określenie. A jeszcze dostał od weta kilka paczuszek chrupek. Nr konta żaba przesle na PW. Basia bęczy ale coraz mniej.Zreszta nie dziwię się. a w pracy a Ona z trzema naspacer. a jeszcze piatek,sobota, niedziela Kraków. [B]Sikorki jak nie chcecie narazie do gaju możecie pomagać Basi z psiakami.[/B] Paskal zdrowieje.:lol:[/quote]


Chętnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga_psiaki']Chętnie:lol:[/quote]

[quote name='evanescence']ja też moge nawet umyć podłoge ale namówi Pan Dominike i razem ze mna przywiązecie sie na znak protestu w Poznaniu ;)[/quote]

Dzięki. To zapraszam do opeki nad Hektorkiem w sobote i niedzielę.:lol:

Hektorek bedzie a Glosie Wlkp. Dzięki Aga .Transport do poznania zapewnił Filip a za weta zaplaciła Aga ktora była ze ślepym szczeniakiem/ bedzie w pełni widział ma jakieś opóznienie " otwieranie oczek szczenięce" Dno oka i źrenica prawidlowa.. Za tydzień w piątek kontrola. Weta polecam. Kapitalny. Dzięki Gonia za namiar.
Kropelki 2Xdziennie. W schronie niewykonalne a raczej szpryn nie pomoże.:diabloti: . Jedne kropelki dostalismy od weta a drugie na receptę weta 60pln. Ale na emerytkę 15PLN:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eunice']niewidome zwierze to nie katastrofa!!! sama mam:)
wystarczy milosc, takie zwierzeta sa wyjatkowe!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Potwierdzam. Mój ślepaczek Jurand, radzi sobie doskonale. To starszy jegomość, ale ani wiek ani ułomność, nie przeszkadzają mu cieszyć się życiem.
Niestety, po operacji usunięcia zaćmy, okazało się, że ma zwyrodnienie siatkówki i nie ma szans na odzyskanie wzroku...
Mam nadzieję, że i Hectorek znajdzie swoje miejsce na ziemi...

Link to comment
Share on other sites

Nie czytałem całego wątku, dlatego proszę mi przybliżyć sytuację Hectorka.
Czy ktoś diagnozował te zaćmę (operacyjna?). Jeśli nie, mogę odświeżyć kontakt z dr. Garncarzem w Warszawie i spróbować pomóc psiakowi. Myślę, że udałoby się zdiagnozować psiaka gratis, a ew. operacja (jeśli będzie możliwa), byłaby po kosztach materiałów (ok. 300pln).
Czekam na info.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Hectorek czeka w kolejce do adopcji do Niemiec :multi:
Warunki do spełnienia: kastracja, zaszycie pustego oczodołu, wszystkie szczepienia, paszport i czip. Trochę dużo, ale jeśli ma mu to zapewnić raj?? Co myślicie??[/quote]

:B-fly::Cool!::cool2::iloveyou::bigcool::laola::cunao:

[SIZE=4][B]
Gonia[/B][/SIZE]
:mdleje::mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga_psiaki']Hektor był u dr. Juszczaka, weta okulisty i okazało się, że ma w jednym oku 10% widzenia, a w drugim brak gałki ocznej. Dostał tabletki, które zatrzymają te 10 %, ale wzroku poprawić się już nie da.[/quote]

Czy za pozostałe 90% "odpowiedzialna" jest zaćma, czy inna przypadłość?
>GoniaP, czy sformułowanie "w kolejce do adopcji" oznacza adopcję po spełnieniu wspomnianych warunków, czy tylko rozpoczęcie oficjalnych poszukiwań?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Czy za pozostałe 90% "odpowiedzialna" jest zaćma, czy inna przypadłość?[/quote] pewnie wszystko razem... ale nie mnie się w tym względzie wypowiadać.
[quote name='gallegro']>GoniaP, czy sformułowanie "w kolejce do adopcji" oznacza adopcję po spełnieniu wspomnianych warunków, czy tylko rozpoczęcie oficjalnych poszukiwań?[/quote] tak, adopcja po spełnieniu oczekiwań.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...