Jump to content
Dogomania

Mikrusek już w nowym domu!!!!!!!!


auraa

Recommended Posts

Ja też zrobiłam Mikrusiowi trochę ogłoszeń z tym tekstem:

Mikrusek, prawie kieszonkowy piesek, szuka domu !

Ta kruszynka nie ma jeszcze roku, waży ok. 5 kg. Istnieje przypuszczenie, że jego dalekim krewnym, mógł być pekińczyk - wskazują na to rysy pyszczka.
Mikruś, to cudowny, pocieszny piesek. Ładnie chodzi na smyczy, grzecznie zachowuje się w samochodzie i lubi leżakować na kanapie. Jest niezwykle wrażliwy i łagodny. Został już odrobaczony i zabezpieczony przeciw kleszczom.
Lubi zabawy z innym psami, pod warunkiem, ze są tej samej wielkości lub mniejsze od niego. Koty nie wzbudzają w nim negatywnych emocji. Jednak priorytetem dla niego jest towarzystwo człowieka.
Mikrusek czeka na dom i kogoś, kto go pokocha !
Informacje w sprawie pieska, tylko pod podanym numerem telefonu.
609 677 067

Pomysł Poker z przeniesieniem deklaracji z Tośka na Mikruska, jest super ! Tosiek długo nie posiedział u Murki. Chętnie przeniosę moją deklarację (10 zł)na niego.

Link to comment
Share on other sites

To ja też coś dołożę.

auraa, bez konsultacji z Tobą, mam nadzieję ,że mi wybaczysz , napisałam prośbę o pomoc dla Mikruska na wątku Tośka http://www.dogomania.com/forum/topic/147799-tosiek-mikropiesek-kochaj%C4%85cy-pi%C5%82eczki-pakuje-ju%C5%BC-walizki-wkr%C3%B3tce-zamieszka-w-wielkopolsce/

Jest jeszcze drugi piesek, Niko, który też jedzie niedługo do domku.Przebywa u Szafirki w Nowej Soli. Poprosiłam na wątku   Tośka, bo chyba do Murki jest bliżej.

Nie wiem czy Murka będzie miała wolne miejsce po Tośku, być może jest kolejka do niej.Ale  już zostawiam decyzję i dalsze załatwiania Tobie.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, dziękuję za pomoc. U Pani Ani ma dobrze, jednak jest to bardzo tymczasowe lokum. Prawdę powiedziawszy boję się kazdego od niej telefonu czy juz nie trzeba szukać mu czegoś innego.

To działaj.Podsunęłam Ci pomysł, napisałam na wątku Tosia.Teraz ruch należy do Ciebie.Im szybciej, tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...