Jump to content
Dogomania

Mikrusek już w nowym domu!!!!!!!!


auraa

Recommended Posts

Same kłopoty. Córka z którą rozmawiałm, podała zły numer tel, do mamy. Pani która ma przeprowadzić wizytę Pa nie mogła się dodzwonić i do[iero teraz sytuacja się wyjaśniła.... :(

To może już będzie dobrze, kciuki zaciśnięte.

Link to comment
Share on other sites

No wreszcie! Po wielu perturbacjach dziś odbyła się wizyta i wypadła pomyślnie. Pani szuka pieska do towarzystwa.do przytulania i  głaskania. Będzie przebywał tam gdzie Pani. Zna weterynarzy w okolicy i wie co pies powinien jeść. W razie choroby Pani. Mikrusem zajmią się córka z mężem.

 Młodzi angażują się w pomoc kotom. Zięć Pani jest bardzo psiolubny. Myślę, że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

No wreszcie! Po wielu perturbacjach dziś odbyła się wizyta i wypadła pomyślnie. Pani szuka pieska do towarzystwa.do przytulania i  głaskania. Będzie przebywał tam gdzie Pani. Zna weterynarzy w okolicy i wie co pies powinien jeść. W razie choroby Pani. Mikrusem zajmią się córka z mężem.

 Młodzi angażują się w pomoc kotom. Zięć Pani jest bardzo psiolubny. Myślę, że będzie dobrze.

Czyli Mikrusek ma dom :) :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że tak. Choć dopóki tam się nie znajdzie wszystko może się zdarzyć. Jeszcze nie miałam tylu tzw.przeszkód technicznych. Wszyscy chcą a cały czas jest pod górkę! Teraz od dwóch godzin usiłuję przesłać umowę adopcyjną i nie mogę tego zrobić !!!. Niby wszystko jest w porządku a wiadomość wraca! Szlak mnie trafi. Jutro rano Pani Ania pojedzie z Mikrusem do wet., zeby go zaszczepić. Zobaczymy co powie na temat kastracji, kiedy można ją zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Będę tam dzwoniła i na pewno pilotowała sprawę szczepień i kastracji. Muszę rozliczyć się z P. Anią i napiszę ile Mikrusowi zostało na koncie. Zdecydujcie co zrobić z resztą. Czy mogą pójść na dług Kulki ,czy darczyńcy chcą je przekazać innemu psiakowi.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki ciociu Tereso. Wczoraj dzwonilam do mikrusa. Wszystko ok. poki co rozpieszcza go wnusia pani. Mikrus zwiedza dom ale jeszcze jest niesmialy. Pani jest bardzo ciepla i wyczulam, ze Mikrus przypadl jej do serca. Caly cxas nie mam internetu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...