Jump to content
Dogomania

BIAŁY DESANT czyli BLANKA(teraz Zojka) z szosy znalazła dom na Śląsku.


Recommended Posts

Mazowszanko masz spore długi, a kupiłas cegiełkę u Zezika. Podaj mi nr konta na PW to ogarnę cos dla Twoich? albo sprzedaj mi jakiś sok, dżem, herbatkę jak wolisz :)

Dziękuję Ci bardzo za uwagę i zainteresowanie :)

Wolę coś sprzedać niż tak brać "za darmo".

Zerknij na bazarek (zakończony co prawda), może coś Cie zainteresuje.http://www.dogomania.com/forum/topic/147906-do-usuni%C4%99cia-rozliczony-bazarek-zio%C5%82owy-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-iki/

Pism wnętrzarskich też mam sporo.

Link to comment
Share on other sites

cudna ta Blanka, a Tosia urocza :) Mazowszanko, jesli został Ci jakis syrop to bardzo proszę i kwiat lipy też jesli mogę. Nutusia ponoc bedzie we wrzesniu to może przywiezie :) a Ty podaj mi konto to przeleje cosik.

Zaraz się rozejrzę i napisze co mam. Dziękuję bardzo :)

Z Nutusią będę się widziała prawdopodobnie 6 września (Dyszobaba). Nie za późno ?

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanko dzięki. Co to Dyszobaba ? Super zabawy psiacze na zdjęciach. Mam nadzieję, że syropy do mnie dojadą. Może Nucia się oprze, choć pewnie będzie musiała walczyć sama ze sobą , bo syropy pyszne no i dżemik jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanko dzięki. Co to Dyszobaba ? Super zabawy psiacze na zdjęciach. Mam nadzieję, że syropy do mnie dojadą. Może Nucia się oprze, choć pewnie będzie musiała walczyć sama ze sobą , bo syropy pyszne no i dżemik jeszcze :)

Dyszobaba to taki mały zlocik dogomaniacki. Ostatnia wersja13-ego września.

 

A z Blanką kicha :(

Rodzina zainteresowana nią z przyczyn rodzinnych musi chwilowo zrezygnować z adopcji psa :(

Nie ma nic na siłę, czekamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...