Jump to content
Dogomania

Zezolek- mam zeza, nie widzę i w główce coś nie tak


DoPi

Recommended Posts

no to koniec upałów już? mam taką nadzieję , bo te temperatury to nie dla mnie. Zezikowi to jakoś nie przeszkadzało. Rozpoczął naukę chodzenia na smyczy,

Arcyzdolny szkrab nie dość, że dopiero uczy się chodzić na smyczy, to od razu załapał  "luźną smycz"

Zobaczcie efekty :D

 

 

https://www.facebook.com/dorcia.pilch/videos/o.1608747859384458/10205228728217747/?type=2&theater

 

Jeśli ktoś umie przerobić tego linka na takiego , żeby każdy mógł zobaczyć, to będę wdzięczna. To jest jak widzicie filmik z facebooka. Jeśli ktoś nie ma konta na fejsie to nie wiem czy zobaczy.

Ja nie mam a zobaczyłam.

Kto kogo prowadzi :) ? Słodziutki maluszek :)

Link to comment
Share on other sites

 

mam potwierdzenie, że wpłynęły pieniążki od Cancer i Kama 150 zł oraz od "Jagi" tak napisała mi Magda z Fundacji. Jagusko czy Jaga to Ty?:)

 
U mnie w tytule przelewu było napisane: Darowizna na cele statutowe Rezonans dla Zezika od jaguski, może prościej będzie zidentyfikować po Iwona L.

A mi się to zdjęcie skojarzyło z Jasminum i podnoszeniem prosiaczków by mogły zobaczyć niebo ;)
Link to comment
Share on other sites

  
U mnie w tytule przelewu było napisane: Darowizna na cele statutowe Rezonans dla Zezika od jaguski, może prościej będzie zidentyfikować po Iwona L.

A mi się to zdjęcie skojarzyło z Jasminum i podnoszeniem prosiaczków by mogły zobaczyć niebo ;)

edit.-----pomyłka :)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny , leżę z dyskopatią, dzisiaj pierwszy raz usiadłam, ale nie na długo bo najgorzej mi siedzieć, boli jak diabli. Udało mi się jednak zrobić Zezikowi zdjęcia. Mały próbował dzisiaj "dominować " Lusię. Musiałam interweniować, bo Luśka już się wkurzała, kły były na wierzchu. Mały odpuścił, Lusia też i tak sobie spali :)

24606yv.jpg

 

a tak Zezik męczył Lusię

288xda0.jpg

i na koniec, po wczorajszej lekkiej burzy

a0i80x.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

DoPiaku, współczuwam baaaaaaaaaaaardzo! Ja po ekscesach remontowo-sprzątalniczych (których końca nie widać) też połamana i spać nie mogę, bo się kręcę w łóżku jak Żyd po pustym sklepie, bo bezbolesnej pozycji nie mogę sobie znaleźć, ale tak źle jeszcze nie jest...

Leż, stój i chodź - siedzenie jest ZABÓJCZE! :(

 

A Dyzio... jak to dzieciak - próbuje na ile może sobie pozwolić. A jak się "mama" zdenerwuje, dostanie bęcki i będzie spokój (na jakiś czas ;))

 

U nas zero burzy, zero deszczu - pustynia! Wisłę można już przejść prawie suchą stopą...

Link to comment
Share on other sites

To chwilowe było pokropienie i jeden grzmot, ale tęcze podwójne sa u mnie często. 

Nucia ja to mysle, że Ty masz chory kregosłup a nie biodro, bo mnie własnie jeszcze boli prawe biodro. Ponoć może promieniować od lędźwiówki. Dzisiaj wszystkie psiury biegały do 16 tej na polu. Jak w końcu zagoniłam do domu, to nie minęły 3 minuty a wszystkie spały i chrapały. Na dolnej sofie niestety zabrakło miejsca dla mnie i musiałam jakoś wejść na górę na swoje łóżko. Łatwo nie było, ale nie miałam serca ich zrzucać. Rady poproszę w kwestii uczenia czystości małego obszczywykładzinkę :D

Acha, zdjęć nie będzie na razie, bo padł mi laptop. Kabelek do przegrywania "się zgubił". Na stacjonarce mój internet chodzi jak żółw. 

Fajnie wygląda trawa u mnie od lasu bo wilgotno - zielona, na całej reszcie suchość :(

Link to comment
Share on other sites

No to pięknie, pięknie - się psom ustępuje i z chorym kręgosłupem wspina po "schodachprawiedrabinie"

U mnie na "rancho" sucho też jak na pustyni. Żadnego nawet pokropienia nie było. Trawa sucha i ziwmia rozkopana, bo dziewczyny były tu 2 tygodnie z Bartkiem, który nie miał czasu na takie głupoty jak pilnowanie górniczych zapędów dziewczyn.:(

Link to comment
Share on other sites

Dyziolku, zawołaj no tu swoją Pańcię, bo do kina chcemy zaprosić. I na ćwiczenia! ;) A utarg przekazać na Pepsi i Fantę, które ciotki Kejciu i Ziutka rzutem na taśmę wyrwały z Chrcynna ;)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...