Jump to content
Dogomania

Zezolek- mam zeza, nie widzę i w główce coś nie tak


DoPi

Recommended Posts

"Kocham" takie pańcie! :( Łukasz powinien był na to odpowiedzieć, że może i ona nie gryzie, ale za to Maks... zagryza w obronie "braciszka" ;)

DoPiaku, rozmawiałam wczoraj z Doktorem. Za wesołej miny nie miał :( Dopytywał na jakiej podstawie zdiagnozowano wodogłowie...

Link to comment
Share on other sites

dziękuję dziewczynki za życzonka :)

pół wieku, cóż to jest.)Jak powiada Alfikowa - teraz zaczyna się życie :)

Nutusiu Dyzio miał robiony rezonans. Nie wiem, czy udałoby się zdobyć płytkę z rezonansu. Spróbuję. Zakupiłam Dyziowi karmę za 18 zł, zgubiłam paragon.

Wpisać do wydatków, czy nie? Zachodzi szansa, że Dyzio wyląduje u mnie od października i będzie jeździł ze mną pociągiem do pracy. No nie zostawię chłopaka na 12 godzin w kojcu. Na kolankach to może mi za niego nie policzą? bo tak to 3 zł w jedna strone za psa.

Dzwoniła jedna pani, ze się zastanawiają nad adopcją, bo jedna z córek boi się psów i Dyzio byłby może dobry na terapię dla córki. Bo on może łagodny będzie, bo niewidzi. Córkę jakiś pies mocno wystraszył. No i chcą małego psiaka, więc jak powiedziałam, że on może tak z 12 kg ważyć, to się zastanowią.

W przyszłym tygodniu dadzą znać, czy na tak, czy nie. JA TEŻ SIĘ ZASTANOWIĘ, CZY TO DOBRY DOMEK BĘDZIE?

Link to comment
Share on other sites

dziękuję dziewczynki za życzonka :)

pół wieku, cóż to jest.)Jak powiada Alfikowa - teraz zaczyna się życie :)

Nutusiu Dyzio miał robiony rezonans. Nie wiem, czy udałoby się zdobyć płytkę z rezonansu. Spróbuję. Zakupiłam Dyziowi karmę za 18 zł, zgubiłam paragon.

Wpisać do wydatków, czy nie? Zachodzi szansa, że Dyzio wyląduje u mnie od października i będzie jeździł ze mną pociągiem do pracy. No nie zostawię chłopaka na 12 godzin w kojcu. Na kolankach to może mi za niego nie policzą? bo tak to 3 zł w jedna strone za psa.

Dzwoniła jedna pani, ze się zastanawiają nad adopcją, bo jedna z córek boi się psów i Dyzio byłby może dobry na terapię dla córki. Bo on może łagodny będzie, bo niewidzi. Córkę jakiś pies mocno wystraszył. No i chcą małego psiaka, więc jak powiedziałam, że on może tak z 12 kg ważyć, to się zastanowią.

W przyszłym tygodniu dadzą znać, czy na tak, czy nie. JA TEŻ SIĘ ZASTANOWIĘ, CZY TO DOBRY DOMEK BĘDZIE?

Płytka z wynikiem badań jest dla pacjenta i powinnaś ją dostać i w razie potrzeby okazywać wetowi podczas konsultacji. Żadna łaska. Zwłaszcza, że badanie jest płatne.

Z paragonem czy bez wpisuj DoPi wszystkie wydatki. Wiadomo, że pies jeść musi, nie żyje powietrzem.

Dyzio dla dziecka to chyba nie jest dobry pomysł. A jak dziewczynka go weźmie na ręce i upuści ?

Link to comment
Share on other sites

oooo zdrowe i radosne. :) dziękuję

Dziecko mi zrobiło z przyjaciółmi przyjęcie niespodziankę. Dostałam dwa torty. Zara wkleje. no i Dyzio był u mnie po przyjęciu i potem wracaliśmy sobie do domeczku. No i byliśmy na spacerku na smyczy. Do rzadkości nalezy, żeby chciał iść w inną stronę niż jest prowadzony. Spotkalismy boksię taka jak Lili. Oczywiście mizianko było i sunia wracała do mnie 3 razy zamiast iść za panem :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na dwa świeżutkie bazarki - dla Aresa i dla Pokrzywy, która dziś przyjedzie z Radys na BDT do Marysi O.

 

- domowa gadżeciarnia: http://www.dogomania.com/forum/topic/333506-domowa-gad%C5%BCeciarnia-dla-aresa-i-pokrzywy-do-1810-godz-2000/

 

- biżuteria z pięknych naturalnych kamieni: http://www.dogomania.com/forum/topic/333505-bi%C5%BCuteria-z-prawdziwych-kamieni-i-nie-tylko-dla-aresa-do-18x-godz-21/

 

Dostawa do Krakowa oczywiście gratis ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...