Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT


Bgra

Recommended Posts

Jestem na zaproszenie Ewci ;) poczytam później o Lunce ;)

Witaj Ziutko,przedstawiam Ślicznotkę :)

 

Zdecydowanie najpierw badania,kontakt z mądrym!! wetem.Nie każdy stopień dysplazji wymaga operacji,czasem psy normalnie żyją,choroba nie daje szczególnych objawów.Wspomagacze wystarczają i ruch pod kontrolą

Witam,jestem tego samego zdania,badania w tym tygodniu i zobaczymy na czym istotnie stoimy,jutro jednak mam zamiar zadzwonić do dr Kemilewa.

 

 

jejku jaka ślicznotka :) zapiszę sobie sunieczkę :) cudna jest :)

Witam :) oj prawda ,potrafi skraść seducho,zapraszamy częściej :)

Link to comment
Share on other sites

Dla Tych co nie wchodzą na wydarzenie na Fb

Jutro dzwonię tak jak zasugerował dr Kemilew o 9:00,co do alegrii jak pisze dr niestety komórki alergii nie leczą, mogą jedynie w określonych przypadkach łagodzić jej skutki,ok to już dużo :)

w sprawie Luny dowiem się więcej jutro.

Link to comment
Share on other sites

Ciociuniu 

boc nasze skarby 

nedeszly juz starszosci 

ech ...no takie zycie 

i trzeba patrzec i nosic na raczkach 

na kazdenkim kroku 

i trzeba podcierac myjuniac i czasem cale nocki pilnowac 

aby naszym skarbeczkom bylo jak najlepeije 

sciskam pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ciociuniu 

boc nasze skarby 

nedeszly juz starszosci 

ech ...no takie zycie 

i trzeba patrzec i nosic na raczkach 

na kazdenkim kroku 

i trzeba podcierac myjuniac i czasem cale nocki pilnowac 

aby naszym skarbeczkom bylo jak najlepeije 

sciskam pozdrawiam

 

Aleś to już teraz taki staruszeczek, z bagażem doświadeczń i chorób,starość go nie oszczędza.

Ewciu,myję,przewijam,Ali złości się jak czeszę...to nic zostawiam na jutro .Kołtunek go nie zabije a jak się zdenerwuje to serduszko za bardzo zwalnia.

całuski Dobry Aniele  :)

Link to comment
Share on other sites

Skoro sunia jest w domu tymczasowym to można zbierać pieniążki na leczenie. W przypadku dużych kosztów leczenia trzeba by rozruszać wydarzenie na FB, bo stamtąd udaje się uzyskać dużą pomoc finansową. Tutaj sugerowałabym przenieść wątek do działu "psy w potrzebie" : Psy do adopcji / znalezione. Zdecydowanie więcej ludzi zagląda.

Link to comment
Share on other sites

Skoro sunia jest w domu tymczasowym to można zbierać pieniążki na leczenie. W przypadku dużych kosztów leczenia trzeba by rozruszać wydarzenie na FB, bo stamtąd udaje się uzyskać dużą pomoc finansową. Tutaj sugerowałabym przenieść wątek do działu "psy w potrzebie" : Psy do adopcji / znalezione. Zdecydowanie więcej ludzi zagląda.

dokładnie tak :)

Link to comment
Share on other sites

Skoro sunia jest w domu tymczasowym to można zbierać pieniążki na leczenie. W przypadku dużych kosztów leczenia trzeba by rozruszać wydarzenie na FB, bo stamtąd udaje się uzyskać dużą pomoc finansową. Tutaj sugerowałabym przenieść wątek do działu "psy w potrzebie" : Psy do adopcji / znalezione. Zdecydowanie więcej ludzi zagląda.

 Yolanovi  zaraz napiszę do moda o przeniesienie wątku,dziękuję bardzo,doświadczenia mi brakuje,trochę się porwałam jak z motyką...

W środę jak nic nie stanie na przeszkodzie Luna będzie miała wykonane nowe badania,pewnie i tutaj DT przyda się wsparcie.

Trójka psiaków i kot z adopcji a sama na wszystko pracuje.

Dzwoniłam dzisiaj do dr Kemilewa w sprawie ewentualnego leczenia Luny komórkami macierzystymi.Jestem umówiona,ze jak tylko będą zdjęcia i opis dzwonię z prośbą o konsultację.Koszt leczenia 1500 zł ,to już z ewentualnymi dolewkami.

 

 

dokładnie tak :)

Dziękuję Martiko :)

będę wdzięczna za podpowiedzi a jak trzeba to i poprowadzenie za rękę ;)  

Link to comment
Share on other sites

Ciociu serdecznosci i wielkie kciuki 

za zdrowenko Luneczki i Twoich skarbeczkow1110.gif

Ewciu z niecierpliwością czekam na badania Lunki, moje Miśki już się poukładały do snu,sama się dziwię ,że tak wcześnie,my to takie nocne Marki ;) lubimy spacery po pólnocy,ale byliśmy po 20-tej i chyba uznały,że na dzisiaj dosyć ;) Dziękuję za życzenia :)

Link to comment
Share on other sites


 

Buziaki Ewciu,trochę lżej u nas, dopiero co chwilę popadało,coś jakby burza chciała nadejść i nie może,ale popadało trochę ...ciekawe czy się rozkręci

Raniutkowe pozdrowionka dla calej lapeczkowej druzynki Luneczkowi 0heart.gif

my maszerowalysmy jeszcze o 2 w nocy 

na  spacerusiek

choc troszenke razniej  chlodniej bylo 

jeszcze tydzien trzeba wytrzymac i chowac w cieniu ile sie da

;)

 

Ewcia zadziałała i ja też jestem u Lunki. Czekamy na badania :)

Anecik miło mi,że wpadłaś,Ewcia to ma jednak tę moc :)

 

Martika w środa już blisko,chyba,że jakaś przeszkoda stanie Elżbiecie na drodze.

zaciskam z całych sił za zdrowie Luneczki :* :)

 

zaglądam :)

Witaj :) dziękuję,że jesteś z nami :)

 

Figuniu samą obecnością kochana pomagasz, sama czuję się trochę zagubiona,co kilka głów... :) dziękuję i zaglądaj jak znajdziesz chwilkę :)

Także zaglądam, ale co z tego, skoro nie mogę pomóc...

 

 

 

Dzisiaj Elżbieta poinformowała mnie,że dzwoniła Pani z pytaniem o Lunę.Punkt za to,że od razu zadzwoniła pod wskazany w ogłoszeniu nr tel,bo trochę było @ z których nic nie wynikało.

Teraz jadą na wakacje,odezwą się po 15 września,warunki to dom z ogrodem bez dzieci.Marzenie.

Czy zadzwoni?a kto to wie? gdyby jednak to do tego czasu jak wszystko pójdzie zgodnie z planem Lunkowe bioderko powinno być zdiagnozowane i ustalone leczenie,jakiekolwiek by ono było.

 

do moda o przeniesienie wątku napisałam wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...