Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT


Bgra

Recommended Posts

Upalnie u nas, ale zaglądamy i podrzucamy :)

Dziękować marmosiu .

 

Także zaglądam do przepięknej Suni

Figuniu  fajnie,że jesteś .

 

i ja i ja i ja :) trzymam i nie puszczam ;)

ja też trzymam...zobaczymy.

 

Zaglądam na polecenie ;) Ewci :) trzymając kciuki za cudną sunieczkę :).

Ma Ewa Tę Moc ! przydają się zaciśnięte kciuki,dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Zagladamy i czekamy...

bo w sumie to się trochę zawiodłam ...

 

Właśnie...

Właśnie Maćku to nie bardzo wiedziałam co pisać ;)

 

 

Od kilku dni piszę do Elżbiety z pytaniami o zdjęcia i diagnozę.

Zasypuje mnie zdjęciami suni...w plenerze czy w zaciszu domowym.

Dopiero dzisiaj przyznała się,że ma tylko stare zdjęcia,bo na nowe nie ma pieniędzy.

Jestem wściekła,bo czemu to służy?z pewnością nie psu.

 

 

Napisałam do moda o przeniesienie wątku,niestety Pianka nie zajmuje się tym działem :(

proszę o podpowiedź do kogo mam napisać.

Link to comment
Share on other sites

Zagladam z kciukami 

serdecznymi 

i te upaly nieziemskie ....niechaj juz ida precz ....

a kysz,a kysz...

 

 

Zaglądam z kciukami za sunię i dobrą współpracę z dt. ...no i ten domek najlepszy :)

martwię się,bo tak być nie powinno !

 

 

Może Maupa4 cos pomoże....

Dziękuję za podpowiedź,wstrzymam się chyba...jak się sprawa wyjaśni to napiszę.

 

To czyli nie było tych badań?

no niestety,nie,Elżbieta mówi,że sama wyśle do weta,chyba te stare zdjęcia? 

Może chce zostawić diagnostykę,leczenie i sterylizację nowemu domkowi ,wiem ,że to koszt spory,ale chyba wykonanie samych zdjęć też przekracza Jej możliwości finansowe. Tylko dlaczego od razu nie powiedziała o swojej sytuacji finansowej ? szkoda.Inaczej wyglądałby ten wątek.

Elżbietę znam z dogo i Fb,długich rozmów telefonicznych parę lat,fajna kobieta,matka córce i babcia wnusi.Dba o swoje pisaki i kota jak mało kto,pamiętam jak Dziadeczka Puszeczka zabierała do bioenrgoterapeuty,znachora.

Dzwonię i nie odbiera,może oddzwoni.Z drugiej strony,nie każdy od razu na wstępie potrafi przyznać sie do pustego portfela.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie Maćku to nie bardzo wiedziałam co pisać ;)

 

 

Od kilku dni piszę do Elżbiety z pytaniami o zdjęcia i diagnozę.

Zasypuje mnie zdjęciami suni...w plenerze czy w zaciszu domowym.

Dopiero dzisiaj przyznała się,że ma tylko stare zdjęcia,bo na nowe nie ma pieniędzy.

Jestem wściekła,bo czemu to służy?z pewnością nie psu.

 

 

Napisałam do moda o przeniesienie wątku,niestety Pianka nie zajmuje się tym działem :(

proszę o podpowiedź do kogo mam napisać.

Bywa :D

 

Trochę się pogubiłem o jakich zdjęciach piszesz - fotograficznych czy rentgenowskich? ;) Albo o jednych i drugich :) Czyli nie ma pieniędzy na prześwietlenie?

 

Wg dogo, psami w potrzebie zajmują się modzi: Szamanka, LALUNA, Pianka, Maupa4 i Czarodziejka. Czuję, że ta lista dawno nie była aktualizowana :unsure: Radzę pisać do nich wszystkich po kolei z (chyba) dobowym odstępem jak każe regulamin.

Link to comment
Share on other sites

Bgro kochana głowa do góry !!!!!!!! :) dziś dostałam pudełko fantów na bazarek więc przeznaczymy je dla sunieczki. Pieniążki na pewno się dziewczynce przydadzą :)

ja prosta dziewczyna śląska,lubię jak wszystko jest poukładane,ordnung muss sein ;)

Dzięki wielkie,buziaki kochana !

Elżbieta chyba ma doła,miała się odezwać i cisza. 

Link to comment
Share on other sites

Jak to teraz czytam na spokojnie ...ale załapałeś,że nie zrobiono nowych zdjęć Rtg :)

przepraszam !

Dziękuję za cenną podpowiedź :)

Nie ma za co :D

Tamta podpowiedź niestety nie była cenna. Póki co, to teoria, a praktyka pokaże kto pomoże :) Co do bazarku to nie jestem pewien czy nie dotyczy on tylko zwierząt z PWP. Ech tam, przepisy swoje, a my i tak swoje wiemy ;) Z resztą gdyby nikt o tym nie wspomniał to bym dalej myślał, że ten wątek jest w PWP :D

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co :D

Tamta podpowiedź niestety nie była cenna. Póki co, to teoria, a praktyka pokaże kto pomoże :) Co do bazarku to nie jestem pewien czy nie dotyczy on tylko zwierząt z PWP. Ech tam, przepisy swoje, a my i tak swoje wiemy ;) Z resztą gdyby nikt o tym nie wspomniał to bym dalej myślał, że ten wątek jest w PWP :D

Pisałam do admina ,cisza .

 

Zaglądam...

zaglądaj kochana ,zaglądaj :)

 

Bgra i jakie wieści od P. Elil?

Trochę to trwało,przepraszam,ze dopiero teraz odpowiadam.

Elżbieta jest bardzo chora,niestety w tej sytacji ma problem,żeby pojechać z Luną do weta.Jak poczuje się trochę lepiej to podeśle chociaż stare zdjęcia suni i wtedy ja porozmawiam z dr  Kemilewem.

Obecnie Luna przebywa u córki Elżbiety,też w Krakowie,jednak i na Anię nie można liczyć,niestety,bo ma niespełna 3 m-czne dzieciąteczko.Kilka dzielnic Krakowa komunikacją miejską z wózkiem i dużym psem to niewykonalne.

Kombinuję jak koń pod górę,już miałam sama jechać,ale nie jestem zmotoryzowana.Mogłabym wprawdzie pojechać pociągiem,ale czy Luna,która zobaczy mnie pierwszy raz pozowli sobie na jakiekolwiek procedury u weta? Elżbieta ma wątpliwości czy ze mną wyjdzie z mieszkania.

Pozostaje czekać na przeniesienie wątku,czekam na ruch admina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...