Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT


Bgra

Recommended Posts

Ależ ta Sunia jest piękna - ideał :)

Piękna,to prawda,nie liczę pytań @,kilka było poważniejszych rozmów,wszystko rozbija się o chorobę Luny.

Elżbieta w złej formie,na dodatek bez pieniędzy na diagnostykę i leczenie,modzi chyba na wakacjach.                                                                         Admin ratunku !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciocia tak jak pisałam na wydarzeniu, proponuje założyć nowy wątek na PwP... 

Przeniesienia możecie się nie doczekać a w zbieraniu pieniążków każda chwila jest ważna... 

To nic nie kosztuje, wystarczy tylko przekopiować pierwszą stronę, trochę zdjęć i będzie gotowe...

Tutaj chyba nawet rzadko zaglądają ludzie którzy chcą pomóca napiszę się tylko link do nowego wątku i wytłumaczy

co i jak i będzie cacy a ludzie przejdą na nowy :)

Link to comment
Share on other sites

Ciocia tak jak pisałam na wydarzeniu, proponuje założyć nowy wątek na PwP... 

Przeniesienia możecie się nie doczekać a w zbieraniu pieniążków każda chwila jest ważna... 

To nic nie kosztuje, wystarczy tylko przekopiować pierwszą stronę, trochę zdjęć i będzie gotowe...

Tutaj chyba nawet rzadko zaglądają ludzie którzy chcą pomóca napiszę się tylko link do nowego wątku i wytłumaczy

co i jak i będzie cacy a ludzie przejdą na nowy :)

coś mi net wariuje,fejs to już wogóle ciąąąąągnie :(

 

dzięki Agusiu :)

Link to comment
Share on other sites

cudna dziewczynka :) tak jak pisze ciocia Lili chyba szybciej będzie załozyc nowy wątek bo po moderatorach na dogo ani śladu :(

Właśnie to mam zamiar zrobić ;) tylko zastanawiam się zgłosić wątek do zamknięcia i czekać,czy od razu mogę założyć kolejny ?

Link to comment
Share on other sites

Witaj witaj ciociu Bgra 

witaj moja Figuniu

zagaladam z serdecznosciami i kciukami 0heart.gif

sory Ewciu,teraz dopiero widzę Twój wpis,dzisiaj u nas taka paskudna pogoda była,aura jak przed burzą cały dzień,trochę grzmiało i to wystrczyło,żeby

Aleś znowu gorzej się czuje,miał dwa ataki,cała jestem ubeczana,trzymaj kciuki za noc!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie to mam zamiar zrobić ;) tylko zastanawiam się zgłosić wątek do zamknięcia i czekać,czy od razu mogę założyć kolejny ?

 

Zakładaj od razu nowy, nie ma na co czekać :) ! Na zamknięcie też się nie doczekamy pewnie... 

A jak się będą czepiać to się im wytłumaczy, że nie można czekać w nieskończoność...

Kciuki za Alesia.... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...