Jump to content
Dogomania

Tosiek-mikropiesek kochający piłeczki zamieszkał w Wielkopolsce:)


Sara2011

Recommended Posts

Na tym wątku zaznaczasz banerek na niebiesko ale nie Twój,klikasz obok banerka prawym przyciskiem-kopiuj,następnie wchodzisz na swój profil-moje ustawienia-po lewej stronie-zmień sygnaturkę-pokaże się "edytuj sygnaturkę"-zaznaczasz gdzie chcesz wstawić banerek-klikasz prawym przyciskiem-wklej i zapisz.Wyżej Twoja aktualna sygnaturka powinien być banerek.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie,że się udało Tobie wstawić banerek.

Tola napisała na zamojskim wątku:

Schron to straszne miejsce  :( dawno tam nie byłam, a teraz w ciagu krótkiego czasu - parokrotnie i wyjeżdżam bardzo przygnębiona.  :(

Te wpatrzone we mnie oczy, te nieme prośby cały czas mnie prześladują.

 A do tego wszystkiego dochodzi bezradność  :(

 

Właśnie ta bezsilność powala.

Link to comment
Share on other sites

A jemu przydałby się Dt, zawsze to mniejsze koszty...

 Dobrze, ze jest banerek, podziękowania dla b- b :)

Częstujcie się, pokazujcie miniaturkę, może ktoś się zakocha.

Może Mazowszanka13 będzie miała wolny DT.Chyba Ika szykuje się do domku,też z zamojskiego schronu jest.

Link to comment
Share on other sites

A jemu przydałby się Dt, zawsze to mniejsze koszty...

 Dobrze, ze jest banerek, podziękowania dla b- b :)

Częstujcie się, pokazujcie miniaturkę, może ktoś się zakocha.

Tak myślałam ,żeby zrobić - wykupić mu już ogłoszenia...ale myślę, że lepiej będzie gdy już trochę doprowadzi się jego szatę do porządku. 

Ale decyzja należy do Was.

Bazarek postaram się zrobić po niedzieli. Mam nadzieję że coś się uda dla niego uzbierać.

Jest śliczny...maleńki  i trochę taki liskowaty:)

Link to comment
Share on other sites

Sara2011 rozsyłasz wątek maluszka? To jest jedyna szansa aby jakoś nazbierać deklaracji.

 

Anula jeszcze nic nie rozsyłałam, jutro wieczorem postaram się . Dzisiaj wyprawiam syna na obóz, jutro wyjeżdża i mam sporo jeszcze prasowania i pakowania :).

Link to comment
Share on other sites

Gdyby maluch trafił do nas byłby w domu; psiaki takich gabarytów nie umieszczamy raczej w boksach, m.in. dlatego, że mogą się przecisnąć między kratami, że się boją większych psów itd.

Tylko odrobaczony musi być koniecznie.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby maluch trafił do nas byłby w domu; psiaki takich gabarytów nie umieszczamy raczej w boksach, m.in. dlatego, że mogą się przecisnąć między kratami, że się boją większych psów itd.

Tylko odrobaczony musi być koniecznie.

 

Dziękujemy Murko za odpowiedź, a jaki jest miesięczny koszt z wyżywieniem?

Link to comment
Share on other sites

Generalnie za małe pieski liczymy 10zł/doba, ale jeśli to taka malizna to możemy się umówić na 9zł/doba. To cena z karmą. Jeśli byłaby karma zapewniona (Tola coś mi o tym wspominała) to 7,50zł/doba.

 

 

Ok. Dzięki serdeczne za odpowiedź!!!

Link to comment
Share on other sites

Czyli wszystko się wyjaśniło :)

 

Z tego co widzę jest komplet deklaracji jeśli bez wyżywienia (31 dni x 7,50) = 232,50

 

Więc co drugi miesiąc ponad dyszka nadpłaty. Czekamy na Tolę. Ile km psiak miał by do pokonania ze schronu do Murki?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę jest komplet deklaracji jeśli bez wyżywienia (31 dni x 7,50) = 232,50

 

Więc co drugi miesiąc ponad dyszka nadpłaty. Czekamy na Tolę. Ile km psiak miał by do pokonania ze schronu do Murki?

Te dodatkowe 10 zł mozna by gromadzić na ewentualne szczepienie itp sprawy

Od nas do Murki jest ok. 50 km

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...