Jump to content
Dogomania

POTRZEBNE DT! 17 szczeniaków wyrzuconych jednego dnia ! Pilnie potrzebna pomoc!


buniaaga

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Dzieciaczki pewnie znajdą domy,ale co stało się z sukami,które je wydały na świat?Aż strach pomyśleć o ich losie...Biedne psie matki..

E/W/R

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jak widzę ten wątek to mi się chce wyć!I powinien stać się  on obowiązkowy dla przeciwników sterylizacji zwierząt...Ile nieszczęścia stało się przez bezmyślnych, głupich, ograniczonych ludzi...

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Jeden maluszek, był dzisiaj na kolejnej wizycie u weta, bo nadal jest smutny, słabszy i ma rozdęty brzuszek. Istniało podejrzenie zaczopowania jelit np robakami. Wykonano badanie usg, w brzuszku nie stwierdzono zatkania jelit czy to robakami czy czymś innym, jelita sa drożne a inne narządy wewnętrzne w porządku ale malec jest zagazowany. Piesio dostał kroplówkę, zastrzyk rozkurczowy. Od dzisiaj bedzie tez karmiony pastą/karmą royal dla malutkich szczeniąt. W podobnym stanie jest nastepny, z innego domu tymczasowego. Jego leczeniem zajmuje sie Pani, która się nim opiekuje. Też miał być dzisiaj na wizycie u weta. Ale nie mam jeszcze informacji co z nim.

Link to comment
Share on other sites

Z dobrych wiadomości
Dwa maluchy dzisiaj pojechały do domów stałych

A ze złych

Dwa potrzebowały wizyt u wetrynarza ale tak jak pisała doriss66 sytuacja opanowana zrobione USG,kroplówki,obserwujemy,czuwamy.
Dziękujemy za Wasze wpłaty bardzo się przydają !

Link to comment
Share on other sites


Napisany Dzisiaj, 22:20
Z dobrych wiadomości
Dwa maluchy dzisiaj pojechały do domów stałych

A ze złych

Dwa potrzebowały wizyt u wetrynarza ale tak jak pisała doriss66 sytuacja opanowana zrobione USG,kroplówki,obserwujemy,czuwamy.
Dziękujemy za Wasze wpłaty bardzo się przydają !
Lubię to



Dzięki dobrej duszy z Fb zdjęcia mają szczeniaki z drugiego pudełka
Np takie cudeńko:
Link to comment
Share on other sites

nie do wiary, XXI w, nie ogarniam ludzkiej bezmyślności i braku odpowiedzialności; namnożą i zostawią; ble tak tylko człowiek potrafi zrobić :(

ewa dziękuję za zaproszenie

Ludzie myślą, że zrobili dobry uczynek, bo ich nie potopili np.

Ja też mam taką sunię, którą facet przerzucił mi kilka lat temu przez płot i tylko dzięki mojej Mamie, która wypatrzyła małą przez okno, nie zamarzła w nocy w ponad 20 stopniowym mrozie.

Link to comment
Share on other sites

My sie nigdy nie uwolnimy od takich sytuacji..........wywalonych szczeniaków czy kociąt. Maluchy maja ogłoszenia, jest dużo telefonów.....ale umowa adopcyjna a szczególnie warunek kastracji to nawet dla ludzi nazwijmy to na wyższym poziomie społecznym ..........zbrodnia i barbarzyństwo. Bo jak to,  swojego piska skazywac na ból....po co?.........bo ja proszę upilnuje i nie rozmnożę. Jedna Pani przed chwilą przekonywała mnie, ze kastracja powinna byc tylko stosowana  wobec psów agresywnych ........ha, ha..........to jeden argument , nne były bardziej niedorzeczne .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...