Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

[quote name='AlaNowak']Do mnie 3 dni temu napisała kobitka przyjmująca zgłoszenia na klubówki, że dostała zgłoszenie i spotkamy się w Budapeszcie:cool3: Nic do nich nie pisałam, żadny próśb o potwierdzenie:lol:[/QUOTE]


Podobnie jak w naszym klubie..także wszystko mamy już "pozamykane" i bez żadnych problemów:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja również wybieram się na europejską i klubową szpiców...o europejską się nie martwię, bo dostałam już potwierdzenie pocztą :multi: ale co z klubową to nie wiem...mam nadzieję, że nas przyjeli :razz:
a nie wiecie może kiedy i czy w ogóle wstawią listę psów, wystawców? byłoby miło wiedzieć kto będzie;)

m.

Link to comment
Share on other sites

a zglaszal ktos na klubowke terrierow?
bo ja oczywiscie zwlekalam do ostatniej chwili- i nie moge znalezc formularza internetowego, ktory podobno wczesniej byl... :(
poczta to juz nie zdaze, a nic nie widze, zeby mozna bylo mailem... :(
pozostaje fax na poczcie, ale nie lubie faxem zglaszac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']ale chyba nie masz innego wyjścia, bo już mało czasu zostało!!!

m.[/quote]

no wyjscia nie bylo- polazlam w nocy na poczte i wyslalam fax i jeszcze poleconym tez to samo.
Oby to dotarlo- jakos bezpieczniej sie czuje wysylajac internetem... teraz sie denerwowac bede ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']no wyjscia nie bylo- polazlam w nocy na poczte i wyslalam fax i jeszcze poleconym tez to samo.
Oby to dotarlo- jakos bezpieczniej sie czuje wysylajac internetem... teraz sie denerwowac bede ..[/quote]


..ale masz potwierdzenie, że fak jest ok. ? (trzeba było przefaksować również pozostałe dokumenty - rozowód, ew. championaty i dowód wpłaty)

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']no jakis taki malenki swistek dostalam- nawet nie swistek- urwany kawalatek kartki :mad:
wyslalam zgloszenie, rodowod 2 str i potwierdzenie wplaty.
Pozostaje trzymac kciuki, ze doszlo :razz: jeszcze sprobuje maila z pytaniem wyslac, ale pewnie i tak nie odpisuja na biezaco..[/quote]


będzie dobrze, powinni przyjąć, chyba zależy im na licznej reprezentacji:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...