Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]Uff właśnie dostałam potwierdzenie z Klubówki i wszystkie psy, które zgłaszałam przyjęte :sweetCyb: Teraz poostaje nam czekać na Październik :)[/FONT][/quote]


szczęściara:cool3:;), a my nadal czekamy na klub...:mad:

Link to comment
Share on other sites

co do klubowki III grupy- amstaffy biora w niej udzial- a sa terrierami typu bull :)
niestety potwierdzen brak z klubu- najpierw na maile nie odpisywali- teraz to juz nawet maila sie wyslac nie da- bo wraca wiadomosc, ze jest problem z dostarczeniem... moze maja zapchana skrzynke?
no juz tez sie denerwuje ta klubowka...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

dogshow dzieki za info, pomyslimy chociaz do poniedzialku nie zostajemy.

Co sie tyczy klubowki terierow z AST wlacznie, ale rzeczywiscie bez bulli i STB, to podaje numer tel kom osoby, ktora udziela info czy psy przyjete. Ja najpierw dzwonilam pod ten numer, ktory nie odpowiadal na poczatku. Potem oddzwonil mily Pan i dogalismy sie ze sms przewsle mu dane moich psow a on sprawdzi i odpisze sms albo na maila

Podaje ten numer:
+ 36 320 217 18, dotyczy tylko klubowej terierow, bez bulli i STB

POZD Malgosia

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj, delikatnie mówiąc.... wkurzył mnie klub Chow-Chow :angryy:.
Wpłaciłam 40 euro, mam potwierdzenie wpłaty kwoty właśnie 40 euro. A tu wczoraj dostaję maila, że mają na koncie bagatela 15 euro ?! Mało tego, Pan napisał mi to takimi wielkimi literami jakbym ja ślepa była.

Jak to możliwe? Gdzie zginęło 25 euro? Co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Jest to pierwsza taka moja sytuacja. Płaciłam już wiele razy, i jakoś nikomu nie ginęły pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Wczoraj, delikatnie mówiąc.... wkurzył mnie klub Chow-Chow :angryy:.
Wpłaciłam 40 euro, mam potwierdzenie wpłaty kwoty właśnie 40 euro. A tu wczoraj dostaję maila, że mają na koncie bagatela 15 euro ?! Mało tego, Pan napisał mi to takimi wielkimi literami jakbym ja ślepa była.

Jak to możliwe? Gdzie zginęło 25 euro? Co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Jest to pierwsza taka moja sytuacja. Płaciłam już wiele razy, i jakoś nikomu nie ginęły pieniądze.[/quote]
Sprawdź jaki masz podział kosztów w przelewie.
Ich bank mógł sobie coś potrącić, nie chce się wierzyć, że aż tyle, ale.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Wczoraj, delikatnie mówiąc.... wkurzył mnie klub Chow-Chow :angryy:.
Wpłaciłam 40 euro, mam potwierdzenie wpłaty kwoty właśnie 40 euro. A tu wczoraj dostaję maila, że mają na koncie bagatela 15 euro ?! Mało tego, Pan napisał mi to takimi wielkimi literami jakbym ja ślepa była.

Jak to możliwe? Gdzie zginęło 25 euro? Co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Jest to pierwsza taka moja sytuacja. Płaciłam już wiele razy, i jakoś nikomu nie ginęły pieniądze.[/quote]


o kurcze ale numer....:crazyeye:w głowie się nie mieści takie coś
może wyslij im faksem dowód wpłaty i niech oni szukają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Wysłałałam potwierdzenie opłaty ze zgłoszeniem, wysłałam teraz po raz drugi. Z tego co pamiętam, to opłaty przy wysyłaniu są na bank w którym była płacana kasa, a opłaty przychodzące na bank do którego szła.

25 euro opłaty to lekka przesada.[/quote]
jeśli tak było to mogli potrącić ok. 5 euro max

Link to comment
Share on other sites

To zalezy od Bankow mnie ostatnio wyparowało 15 euro ( gdzie ja pokrywałam koszty swojego banku) a odbiorca swojego. tak więc podejrzewam ,że poprostu sciągneli sobie taka opłate . Zapytaj może pozwola ci doplacic na show a jeslinie to ku przestrodze jak będziesz dopłacać to lepiej pokryj wszystkie koszty :placz:bedziesz miała pewnośc że cała kwota do nich doszła.

Ps czy sa ludkki na forum które ciągle nie dostały potwierdzenia na show. zaczynam juz powoli swirowac :mad: mam nadziję że o nas nie zapomnieli :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']To zalezy od Bankow mnie ostatnio wyparowało 15 euro ( gdzie ja pokrywałam koszty swojego banku) a odbiorca swojego. tak więc podejrzewam ,że poprostu sciągneli sobie taka opłate . Zapytaj może pozwola ci doplacic na show a jeslinie to ku przestrodze jak będziesz dopłacać to lepiej pokryj wszystkie koszty :placz:bedziesz miała pewnośc że cała kwota do nich doszła.
[/quote]

Gdyby tylko pozwolili mi na samym początku, żebym zapłaciła na wystawie, byłoby po sprawie. Pan jednak życzył sobie wpłatę na konto od razu.
Do 10 euro kosztów może i bym jeszcze zrozumiała, ale nie 25.

A na wystawie już teraz nie dopłacę, ponieważ nie dojadę na nią, bo nie mam transportu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...