Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']uuuuu nieładnie nieładnie :shake: ja z tych co ganią - wiadomo :grins: Franciszek ojcem?


nie było jeszcze USG?[/QUOTE]
no wychodzi , że dopiero teraz należy zrobić USG , więc jedziemy jutro i jutro się okaże , czy Franio będzie miał dzieci :grins:

tak wiem , że jesteś elektryczna na mioty , hodowle , rasowe psy , wystawy etc :)
ale ja jestem snob i lubię rasowe psy , rozsądek mam wyżej niż miłosierdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']No toć przecież po to ten pachruść jechał tirem z Holandii , by dać mi dzieci jakie mi się marzą :)
mimo wszystko , los sprawił , że wszystko idzie zgodnie z planem , bo ten miot miał być właśnie teraz ;)
no i o ile , dobrze trafione , to będę się mordować z bandą obszczańców.[/QUOTE]

kurde a ja se tak wrednie zaplanowałam ten szpital i nie dojade jak będą szczyle :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']a tam wpadka ...to będzie cud Bożego Narodzenia :grins:
przeca miało być Emila+ Franek= stado goopecków :)[/QUOTE]
No toć przecież po to ten pachruść jechał tirem z Holandii , by dać mi dzieci jakie mi się marzą :)
mimo wszystko , los sprawił , że wszystko idzie zgodnie z planem , bo ten miot miał być właśnie teraz ;)
no i o ile , dobrze trafione , to będę się mordować z bandą obszczańców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A gdzie będziesz robiła to USG? Gdzies w mojej okolicy czy"u siebie"?

Pzdr.[/QUOTE]
No plan mam taki , że pojadę do mojej ulubionej kliniki w Babicach .... bo ja nie znam wetów z tej okolicy
a w Twojej okolicy , też nie znam - chyba że mi coś polecisz , byle nie Elwet , tam moja noga nigdy już nie stanie :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
tak wiem , że jesteś elektryczna na mioty , hodowle , rasowe psy , wystawy etc :)
ale ja jestem snob i lubię rasowe psy , rozsądek mam wyżej niż miłosierdzie[/QUOTE]

nie tyle na to co wymieniłaś co na niekontrolowane i nadmierne rozmnażanie :grins:


ale widać po brzucholu, że coś będzie, chyba, że tak az sobie uroiła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']No plan mam taki , że pojadę do mojej ulubionej kliniki w Babicach .... bo ja nie znam wetów z tej okolicy
a w Twojej okolicy , też nie znam - chyba że mi coś polecisz , byle nie Elwet , tam moja noga nigdy już nie stanie :cooldevi:[/QUOTE]
Ja raz robiłam u Kozielca przy ul. Spacerowej a raz - włąśnie w Elwecie (taniej było niz na Spacerowej).
Generalnie to ja do Elwetu nie lubię chodzii nie lubię tej lecznicy, ale tutaj było najtaniej w okolicy...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a co mi tam , powiem Wam ... niektórzy będą mnie ganić , ale pewno będą tacy co mnie wesprą na duchu

jeśli okaże się , że tam coś jest

[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9384/img0214ud.jpg[/IMG]

co jutro potwierdzi bądź nie , USG

to będzie WIGILIJNA WPADKA Penn-Staff FCI :evil_lol:[/QUOTE]
Należę do tych wspierających:multi:
[quote name='evel']O rany, to nieźle :) Ale to przecież wiadomo, że panicz sam by nie tknął, tylko mu się ta ruda wywłoka SPECJALNIE podkładała pod ee... nos :evil_lol: nie?[/QUOTE]
Ja myślę, że raczej nie pod nos mu się podłożyła, tylko pod to inne narzędzie zbrodni:roflt:

Link to comment
Share on other sites

I cooo? :diabloti: Ja obstawiam, że coś się kluje :p

[B]Asiaczek[/B] jakiego weta możesz polecić na Mokotowie? Przydałby się taki, który nie obraża się za konsultowanie u innych wetów, bo "swojego" mam w Nowym Dworze :diabloti:

Vectra przepraszam za wątek weterynaryjny :grins: ale mi się psina zaczyna sypać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']I cooo? :diabloti: Ja obstawiam, że coś się kluje :p
[B]Asiaczek[/B] jakiego weta możesz polecić na Mokotowie? Przydałby się taki, który nie obraża się za konsultowanie u innych wetów, bo "swojego" mam w Nowym Dworze :diabloti:
Vectra przepraszam za wątek weterynaryjny :grins: ale mi się psina zaczyna sypać...[/QUOTE]
Ja od wieków mam jedna panią wetkę, lecz niestety ona ma tylko wizyty domowe. Ale telefonicznie jest uchwytna i na hasło "od Asiaczka" na pewno coś poradzi. Jak chcesz to na PW podam jej telefon.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...