Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Według mnie musisz od drugiego miesiąca ciąży dawać dodatkowa porcję jedzenia. Ja normalnie daję 3 razy, a w II miesiącu daję III, potem stopniowo dochodzę do 5 razy dziennie. Ale jeżeli suka nie chce jeść, to zostaję przy 4 porcjach.
Ograniczyć skoki, niech suka sama z siebie się rusza. Uważać na zeskakiwanie itp.
No i na razie gładzić po brzuszku, dopieszczać. Kołysanek możesz nie śpiewac.
A i ja podaję albo tran albo tbl. tranowe. Na wzmocnienie suki i jej płodów:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']To zabrzmiało jakbyś Ty tez była w ciąży :diabloti:[/QUOTE]
bo my mentalnie, wszyscy jesteśmy w ciąży

[quote name='Asiaczek']Według mnie musisz od drugiego miesiąca ciąży dawać dodatkowa porcję jedzenia. Ja normalnie daję 3 razy, a w II miesiącu daję III, potem stopniowo dochodzę do 5 razy dziennie. Ale jeżeli suka nie chce jeść, to zostaję przy 4 porcjach.
Ograniczyć skoki, niech suka sama z siebie się rusza. Uważać na zeskakiwanie itp.
No i na razie gładzić po brzuszku, dopieszczać. Kołysanek możesz nie śpiewac.
A i ja podaję albo tran albo tbl. tranowe. Na wzmocnienie suki i jej płodów:)

Pzdr.[/QUOTE]
Czasem Emila nie chce jeść , nie podejmuje miski .... ale są dni żeby konia z kopytami zeżarła. Naturalnie nie ma wymuszonego ruchu , biega ile sama chce .. z tymże Emila z psa ADHD , zrobiła się pluszaczek uważający na każdy swój krok ...
czyli już jej zwiększać porcje ? znaczy ilość posiłków ? dziś jest 5 tydzień , od miłosnego spotkania , czyli wychodzi 2 miesiąc.
Przerażające jest to , że ona w oczach "rośnie"
Tran dostaje , bo ja im to daje często ot tak ... jest na wysokoenergetycznej karmie ... RC 4800 ... tam białka i tłuszczu jest masa ... plus witamin i innych dodatków .. zapewne jest to lepsza karma niż typu puppy i przy tej karmie ją zostawie , do tego dostaje mięso , serek , maślanka od czasu do czasu .. no i co ze stołu "spadnie"
To że Emila jest w ciąży , to ja wiem od początku :diabloti:
Jej zachowanie , apetyt .. znaczy ona NIGDY nie grymasiła przy żarciu ... a są potrawy , od których ją odrzuca .... Emila z natury , to atawista - wszystko jest smaczne .... do tego kretyn wiecznie biegający i skaczący
Teraz mam dame z francuskim podniebieniem , do tego wiecznie siedzącą mi na kolanach ... co u Emili nie było w standardzie.


Na pytanie , jakiego koloru się urodzą - odpowiem SIĘ OKAŻE , które geny mocniejsze ;) od białych do czarnych ;) poprzez wszelkie możliwe kombinacje , wyłączając błękitne ..
Ja obstawiam mahoniowe Irlandczyki :grins: w końcu Penn-Staff swój ideał staffika ma w głowie .. białe skarpety :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A trikolory będą...?;)

pzdr.[/QUOTE]
ja tam właśnie liczę na moje marzenie , trikolora ... ale pewno się nie uda :(
tri u staffika, jest kolorem niepożądanym - jakby kto pytał :diabloti:

na razie staram się nie myśleć , jak bardzo moje życie zostanie zrujnowane :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
Na pytanie , jakiego koloru się urodzą - odpowiem SIĘ OKAŻE , które geny mocniejsze ;) od białych do czarnych ;) poprzez wszelkie możliwe kombinacje , wyłączając błękitne .. [/QUOTE]

ja mam nadzieję, że będą białe w rude łaty -takie umaszczenie jest chyba najrzadsze ale niesamowicie piękne:loveu:

trzymam kciuki za maluszki!
No i wycałuj ode mnie Emilcie:p

PS: Trikolora jednak Ci nie życzę niestety, bo mam nadzieję, ze będę widywać maluszki na wystawach:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tak myślałam, że to kolor nieuznany...

Pzdr.[/QUOTE]
no i nieuznany , przez błahy powód - by staffika odciąć od pitbulla , bo pity mogą być trikolorowe ...

[quote name='malawaszka']życie jak życie - ale śliczny drewniany domek będzie miał stado korników :lol:

a coś było widać ile szkodników będzie? cy to za wcześnie?[/QUOTE]
dopiero RTG pokaże ile tego towaru tam się zagnieździło , oby 2 maksymalnie .....
[quote name='Asiaczek']Na USG na pewno wyszło. Może nie dokładnie co do ampułki, ale przynajmniej nie mniej niż...?

Pzdr.[/QUOTE]
Nie wiem ile :)

[quote name='blacky764']ja sobie zapiszę, wpadnę tutaj po koniec lutego żeby zobaczyć "co wyszło" z tego Waszego zaciążenia :evil_lol:[/QUOTE]
zapraszam :)
[quote name='Alicja']no to się szykujemy na pępkowe ....bosh ...i znów poród zanim popijemy ;)[/QUOTE]
:evil_lol:

[quote name='Sylwia K']ja mam nadzieję, że będą białe w rude łaty -takie umaszczenie jest chyba najrzadsze ale niesamowicie piękne:loveu:

trzymam kciuki za maluszki!
No i wycałuj ode mnie Emilcie:p

PS: Trikolora jednak Ci nie życzę niestety, bo mam nadzieję, ze będę widywać maluszki na wystawach:cool3:[/QUOTE]
a ja chce trikolora :)
[quote name='dzasta']No to ja się szykuje znaczy się zdrowieje i muszę jak najszybciej stanąć na nogi bo Ty już wiesz naj Vectra po co ;)[/QUOTE]
no kuruj się , jesteś niezbędna

[quote name='anetta']Ale jajca.
Ale, ale, jak to się stało? :errrr:[/QUOTE]
co jak się stało ? jak Emila zaszła w ciążę ?
a na lekcje biologi , to się nie chodziło ? :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiesz, na lekcjach biologii to sie mówiło o ptaszkach, robaczkach, pantofelkach... a o pieskach ni dudu...

Pdr.[/QUOTE]
pewno temu tyle piesków na świecie , brak edukacji :diabloti:

[quote name='Alicja']to mogła iść na szkolenie przedmałżeńskie do kościóla ;) tam pewnie nie uczą na bananie ;)[/QUOTE]
tej instytucji , mówimy stanowcze DZIĘKUJE
jak może uczyć ktoś , kto nie ma doświadczenia w tej dziedzinie ? :cooldevi:

[quote name='Doginka']Ale będą śliczne stafiki:loveu::multi:
Będziesz miała wracza podczas porodu w domku, czy sama odbierzesz "chomiczki"?:hmmmm:[/QUOTE]
będzie wracz i posiłki Dzastowe .... ja o porodach nie mam zielonego pojęcia ... no może w teorii , ale ta daleka od praktyki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']


tej instytucji , mówimy stanowcze DZIĘKUJE
jak może uczyć ktoś , kto nie ma doświadczenia w tej dziedzinie ? :cooldevi:

[/QUOTE]

kochana ....ten nie zna życia kto nie służył w marynarce ;)

doświadczenie przecie to rzecz święta ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja z lekcji przedmałżeńskich naj zapamiętałam 3 obowiązkowe godziny w poradni małżeńskiej na temat naturalnych metod planowania ciąży i Panią co z wypiekami na twarzy wypowiadała mnożyć się mnożyć się bo macierzyństwo takie piękne ale ja sama nie mam.... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...