Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Oooooooo, sobie poczytałam i już teraz wiem, że żadne z moich życzeń, które do Ciebie słałam na ten numer, który miałam wcześniej nie doszły:roll: Wysyłałam zyczenia na Boże Narodzenie i na sylwka połączonego z Nowym Rokiem i doopa blada, więc teraz Ci jeszcze raz pożyczę:
Aby ten Nowy 2011 Rok był dla Ciebie tysiąc razy lepszy od starego, aby te plotkary i plotkarze dali Ci wreszcie spokój, aby Ci nigdy nie zabrakło pieniążków (w tym również na zbożne cele:roflt:), abyś była okazem zdrowia i w ogóle wszystkiego tego Ci życzę, czego sama byś sobie życzyła;-)
No i jeszcze Ci życzę, abyś dalej cieszyła się wygrywaniem na ringach ze swoja sffffforką bandytów, szatanów, piranii, rekinów i jak je tam sobie jeszcze zwiesz:roflt:

Link to comment
Share on other sites

Odwilż to nikomu nie służy , psom głównie .. znaczy pies to jeszcze dzielny jest , gorzej z gatunkiem gorszym , szczególnie te czarne , wydają się być z cukru :) Marysia i Rekin na koloniach , więc jeszcze nie wiem , jak reagują na odwilż.
Zasadniczo wsio u nas płynie , domek cały ocieka , bo się zamarznięte rynny odmrażają ... podwórko jeszcze takie se ... bo było dużo śniegu.

Z dobrych wieści , to że czekam na hasło - instalatorzy tepesa przybywają , montować mi telefon :) dokumenty złożyłam , wsio jest gotowe i zwarte ino w naszym cudownym kraju , mamy nadmiar długich łikendów ostatnio , co nie służy nikomu ... szczególnie instytucją , które mają urlopy :evilbat: a jak będzie telefon , to i będzie neostrada i wideostrada i będę wsiema kończynami w XXI wieku :evil_lol:


Doginko , Twoje smsy doszły :) ja Ci odpisałam z orange ;) czasem odpalam ere , jak jestem w wawie .... aczkolwiek , ostatnio czasem mi tu łapie era zasięg , wczoraj były AŻ dwie kreski zasięgu :diabloti:

a tak u nas bez większych zmian , żyjemy sobie , radzimy sobie , na problemy też napotykamy wszelkie , ale takie życie

Link to comment
Share on other sites

a czemu mam nie żyć ? :diabloti: w sumie zdarzali się tacy , co mi źle życzyli i śmierci nagłej też ... ale złego diabli nie biorą , po co ja im tam na dole , tam mają względny spokój , a tu na ziemi , jeszcze tyle do zrobienia mam :D trochę mnie może powykręcało , się za mocno dźwignęłam i moja kontuzja w odcinku lędźwiowym się odezwała , ale daje radę - ja jestem z twardej gliny

pewno że dam znać , jak będę miała tepse z darmowymi wieczorami i łikendami :cooldevi:
znaczy bardziej mi zależy na neostradzie , no i pora chyba TV zacząć posiadać ...

a teraz udajemy się , na poobiednią drzemkę ... pobiegali my , przynieśli drewna , zjedli gołąbka , zapalili papierosa , wypili łyk kawy (Egon kocha kawę :mad: ) pobieramy kocyk , podusie i myk na sofkę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
a teraz udajemy się , na poobiednią drzemkę ... pobiegali my , przynieśli drewna , zjedli gołąbka , zapalili papierosa , wypili łyk kawy (Egon kocha kawę :mad: ) pobieramy kocyk , podusie i myk na sofkę :diabloti:[/QUOTE]
Miłej popołudniowej drzemki:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Zupełnie nie wiem dlaczego, ale od razu wyobraziłam sobie, że Egon po kawie zachowuje się jak ten wiewiór z epoki lodowcowej :roflt:[/QUOTE]
ona się tak zachowuje bez kawy :cooldevi:
[quote name='Asiaczek']Miłej popołudniowej drzemki:)

Pzdr.[/QUOTE]
noc za to zapowiada się długa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Kawa ...:hmmmm: ktoś mówiło kawie...poproszę[/QUOTE]
a wiesz , że to nie jest zły pomysł .... zaraz zleze na dół , zajaram i sobie kawkę zrobię

[quote name='Asiaczek']A co będziesz robiła po nocy...?
Ja tam zaraz idę spać. NO, chyba, że coś ciekawego podłapię w TVP...

Pzdr.[/QUOTE]
nie mam TV ... wiesz co , ja w tym domu , to mam non stop co robić .... tylko problem taki , że mi się nie chce
np powinnam się rozpakować do końca :evil_lol:
na jutro zaplanowałam dzień sprzątaczki , na razie chęci mam HA , jutro po przebudzeniu , zobaczymy czy checi obudzą się ze mną ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']czyli masz idealne wzorce żywieniowe , odziedziczone po mnie :evil_lol:

właśnie ?

a moje rzucanie palenia , niestety się nie powiodło ... póki brałam tabex , to mi fajki nie smakowały .... mało paliłam .. ale skończył się tabex , wrócił TEN smak :diabloti:
ale fakt pale mniej , bo nie pale tu gdzie mam kompa .... pale tylko w kuchni HA[/QUOTE]

idealne, masz rację mamusiu :diabloti:

no ten smak, do kawusi, po jedzeniu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']zjem nawet ze 4 ale musi być do tego kawa, a potem fajkaa, o tak !:cool1:[/QUOTE]
czyli masz idealne wzorce żywieniowe , odziedziczone po mnie :evil_lol:
[quote name='Asiaczek']O, a odkąd to papieroski podpalasz...?

Pzdr.[/QUOTE]
właśnie ?

a moje rzucanie palenia , niestety się nie powiodło ... póki brałam tabex , to mi fajki nie smakowały .... mało paliłam .. ale skończył się tabex , wrócił TEN smak :diabloti:
ale fakt pale mniej , bo nie pale tu gdzie mam kompa .... pale tylko w kuchni HA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Przestańcie, papieroski są złe i tego nie zmienicie.
Nie robić mi tutaj reklamy. NO!

Pzdr.[/QUOTE]
jak złe ? przecież one nie gryzą :diabloti:

zly to jest moment , jak pusta paczka zostaje i nie ma kolejnej i trzeba do sklepu ...

budzisz się rano .. rano to dla każdego pojęcie względne wiem ... wpada na ciebie ten motłoch na 4 łapach ... udaje ci się wydostać ( a bo muszę uchylić rąbka tajemnicy , że od pewnego czasu nie sypiam w sypialni , tylko z motłochem w salonie ... jakoś jednak lubię czuć piach , sierść i zapach wiatru w łóżku ) cykasz czajnik , sypiesz kawę do kubka .... w czasie gdy woda się gotuje , odpalasz fajeczkę ... mmmmmm .. dymek ... cyk czajnik , zalewasz napar , dodajesz mleko i dymek ... mmmmm ....
i dzień od razu , jest piękniejszy ....

a dziś to jestem pod wrażeniem , że jedna niektórzy myślą ..
więc
moja siostrzenica , lat 16 i pół , w dniu jutrzejszym , udaje się na studniówkę , ze swoim kolegą .. upiera się dziewcze , że to tylko kolega , ale nie palcem robiona ciotka WIE LEPIEJ :diabloti:
studniówka , no cóż , historia taka sobie , gdyby nie pewien fakt , a mianowicie , podejście dyrekcji szkoły , do gości na studniówce , tych nieletnich :diabloti:
więc , by moja siostrzenica , mogła tam się bawić , moja siostra , czyli matka siostrzenicy , musiała podpisać zgodę , zgodę tą na piśmie , nie dostarczył kolega ... tylko musiał to uczynić rodzić kolegi i ten że rodzić , musiał tą zgodę osobiście zanieść do szkoły ... wszystko po to , by gówniarstwo , nie mataczylo , nie kombinowało i nie robiło głupot... i szacun dla szkoły , znaczy dla dyrekcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jak złe ? przecież one nie gryzą :diabloti:

zly to jest moment , jak pusta paczka zostaje i nie ma kolejnej i trzeba do sklepu ...

budzisz się rano .. rano to dla każdego pojęcie względne wiem ... wpada na ciebie ten motłoch na 4 łapach ... udaje ci się wydostać ( a bo muszę uchylić rąbka tajemnicy , że od pewnego czasu nie sypiam w sypialni , tylko z motłochem w salonie ... jakoś jednak lubię czuć piach , sierść i zapach wiatru w łóżku ) cykasz czajnik , sypiesz kawę do kubka .... w czasie gdy woda się gotuje , odpalasz fajeczkę ... mmmmmm .. dymek ... cyk czajnik , zalewasz napar , dodajesz mleko i dymek ... mmmmm ....
i dzień od razu , jest piękniejszy ....

[/QUOTE]

lepiej tego mamuśka nie mogłaś ująć ! mmmm....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...