Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']uroki lasu wychodzą właśnie , niestety są mega schody z moim netem , pojawia się i znika ,właśnie się pojawił , ale musieli mi zmniejszyć szybkość , na 2mb .. i to nie jest fajne , zupełnie nie fajne[/QUOTE]

To po gałęziach ten net im się ślizga ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']uroki lasu wychodzą właśnie , niestety są mega schody z moim netem , pojawia się i znika ,właśnie się pojawił , ale musieli mi zmniejszyć szybkość , na 2mb .. i to nie jest fajne , zupełnie nie fajne[/QUOTE] tiaaa... Cała Tepsa. Najpierw coś proponują, umowę podpisuje się, kasę zgarniają ... a potem takie jaja wychodzą :roll:

Link to comment
Share on other sites

Na razie trwa nierówna walka , z tepesa :) oni swoje , ja swoje .. ja zgłaszam awarie , oni mi odsyłają sms , że już naprawione , mimo że nie naprawione ... i tak się bawimy
znaczy na razie póki co , internet mi czasem działa .... tylko ja nie bardzo mam czas , na net :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Na razie trwa nierówna walka , z tepesa :) oni swoje , ja swoje .. ja zgłaszam awarie , oni mi odsyłają sms , że już naprawione , mimo że nie naprawione ... i tak się bawimy
znaczy na razie póki co , internet mi czasem działa .... tylko ja nie bardzo mam czas , na net :hmmmm:[/QUOTE]

eeee no so ty :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Na razie trwa nierówna walka , z tepesa :) oni swoje , ja swoje .. ja zgłaszam awarie , oni mi odsyłają sms , że już naprawione , mimo że nie naprawione ... i tak się bawimy
znaczy na razie póki co , internet mi czasem działa .... tylko ja nie bardzo mam czas , na net :hmmmm:[/QUOTE]
Bo SMS'ami nie załatwisz sprawy...
Trza napisac pisemeczko, eleganckie, z wyszczególnieniem wszystkich SMS'ów (możesz nawet załączyć im bilingi, jak masz), zagrozić wyższa instancją i na koniec napisać, że oczekujesz odpowiedzi zgodnej we wszystkich punktach z Kodeksem Postępowania Administracyjnego. List oczywiście priorytet i polecony!
Gwarantuję, że odpowiedź przyjdzie szybciutko...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Bo SMS'ami nie załatwisz sprawy...
Trza napisac pisemeczko, eleganckie, z wyszczególnieniem wszystkich SMS'ów (możesz nawet załączyć im bilingi, jak masz), zagrozić wyższa instancją i na koniec napisać, że oczekujesz odpowiedzi zgodnej we wszystkich punktach z Kodeksem Postępowania Administracyjnego. List oczywiście priorytet i polecony!
Gwarantuję, że odpowiedź przyjdzie szybciutko...

Pzdr.[/QUOTE]

ja nie załatwiam sms :) tylko nr zgłoszenia przysyłają , a potem info o naprawach :)
na każdy ruch , tpsa ma 48 godzin , więc jutro będę balować z nimi dalej ...
net działa , telefon na razie mi nie jest potrzebny ... no ale , skoro jest , mogę nie używać , ale niechaj działa HA

Link to comment
Share on other sites

Fotek to ja nie mam , oooooo ... aparat zrobił się mi zupełnie obcym przedmiotem , którego nie tykam ...

kurna mać , znowu śnieg :placz:

po niedzieli , jak będę mieć już wsie moje zwierzątka razem :) to coś pocykam ... muszę kolonistki odebrać , od wujka alkoholika/tyrana w jednej osobie ... już chyba zdążył się nad biednymi , małymi zwierzątkami poznęcać ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...