Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Alicja']kochana ....ten nie zna życia kto nie służył w marynarce ;)

doświadczenie przecie to rzecz święta ;)[/QUOTE]
na temat klerów , to ja wolę publicznie się nie wypowiadać :cooldevi:
o instytucji tejże , co władają nią klery również i o ich ideologiach także wolę milczeć - śliski temat :diabloti:
[quote name='Asiaczek']Tam w ogóle nie ucza...

Pzdr.[/QUOTE]
a skąd wiesz ? :evil_lol:
[quote name='dzasta']A ja z lekcji przedmałżeńskich naj zapamiętałam 3 obowiązkowe godziny w poradni małżeńskiej na temat naturalnych metod planowania ciąży i Panią co z wypiekami na twarzy wypowiadała mnożyć się mnożyć się bo macierzyństwo takie piękne ale ja sama nie mam.... :)[/QUOTE]
bo każda suczka musi mieć szczeniaczki :cooldevi:

[quote name='Katerinas']No to gratulacje :)

Max 2? Tak mało?[/QUOTE]
a po co więcej ? :mdleje:

[quote name='wejherstaff']Trzymam kciuki za pikne Emilianki i Franczeski :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
a dziękuje bardzo :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Bo uczy to się matematyki, geografii. A te inne to siakies takie...
Tez może nie będę rozwijac tematu, bo on sliski jakowyś ostatnimi czasy...

pzdr.[/QUOTE]

taki goowniany ;)

weź mi rzeknij dokładnie kiedy się te potwory , piranie tudzież inni destruktorzy wyklują bo mam zapytanie z eteru w temacie

Link to comment
Share on other sites

Złodziej włamał się do domu, wybiera co cenniejsze, pakuje, słyszy głos: "Chrystus widzi co robisz i wcale mu się to nie podoba".
Lekko zszokowany rozgląda się, ale nikogo nie widzi. Kontynuuje więc swoje niecne dzieło i znowu ten sam głos: "Chrystus widzi co robisz i wcale mu się to nie podoba".
Wyraźnie przestraszony woła: "kto tu jest?". W odpowiedzi słyszy: "To ja, Feliks, jestem papugą". Złodziej rozgląda się i faktycznie widzi papugę w klatce. "Feliks - co za idiotyczne imię dla papugi" - śmieje się złodziej. A papuga na to: "A myślisz, że Chrystus to normalne imię dla pitbulla?".


:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Złodziej włamał się do domu, wybiera co cenniejsze, pakuje, słyszy głos: "Chrystus widzi co robisz i wcale mu się to nie podoba".
Lekko zszokowany rozgląda się, ale nikogo nie widzi. Kontynuuje więc swoje niecne dzieło i znowu ten sam głos: "Chrystus widzi co robisz i wcale mu się to nie podoba".
Wyraźnie przestraszony woła: "kto tu jest?". W odpowiedzi słyszy: "To ja, Feliks, jestem papugą". Złodziej rozgląda się i faktycznie widzi papugę w klatce. "Feliks - co za idiotyczne imię dla papugi" - śmieje się złodziej. A papuga na to: "A myślisz, że Chrystus to normalne imię dla pitbulla?".


:evil_lol:[/QUOTE]

znam to ale CHRYSTUS był rotweilerem :roflt:

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje, że nikogo nie urażę :diabloti:

ale raz jeden , napastowały mnie świadkowe jehowy .... żadne argumenty , nie powstrzymywały owych dam , by zakłócać mój spokój ... argumenty odnośnie mojej wiary , przekonań , ogólnie je omijały i prawiły swoje .....
jeden argument zadziałał :evil_lol:

wyprowadziłam Lalkę przed drzwi i krzyknęłam SZATAN ZABIJ :evilbat: a że Lala , jest elektryczna do gości za płotem .. do tego przyjemnie nie wygląda , próbując napocząć ew gościa ....

już więcej nikt mnie nie nachodził :multi:

cieszmy się i chwalmy pana , że Lalka jednak zbyt mocno nie niepolubiła pań , bo mogła wysunąć się nad furtką , no o tym potem pomyślałam ..Panie znaczy , były dość przychylnie wyznaczone na pyskach ... więc dziad Lalka tylko postraszył ..

allllleeeeee , jak cyganie , usilnie próbowali sprzedać mi dywan i wypuściłam Lale , wtedy skoczyła :evil_lol: znaczy jeden z handlowców , miał "jaja" i dość refleksu , że strącił Lalke z płota dywanem , który próbował mi sprzedać .. Lalce nic , cyganom nic , dywan raczej już nikomu nie posłużył - bubel ot co :cooldevi:


oczywiście ja wiem , że to bardzo nie elegancko , wysługiwać się w taki sposób , biednym małym pieskiem ... ale piesek też musi mieć jakieś rozrywki w życiu ... ciągle tylko piłka , opona - no ile można ? układ nerwowy psa trzeba stymulować ... prawda ?

jestem rozgrzeszona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Buhahaha Ty Egona po stymuluj a nie Lalkę bo Lala to ma ułożone życie jeść i spać a rozrywek to poszukuje Egonica :)[/QUOTE]
Egon , to on sam się stymuluje .... a to jest bardzo stymulujące , ją trzeba wygaszać , co by wszechświat i okolica była bezpieczna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...