Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']Złodziej włamał się do domu, wybiera co cenniejsze, pakuje, słyszy głos: "Chrystus widzi co robisz i wcale mu się to nie podoba".
Lekko zszokowany rozgląda się, ale nikogo nie widzi. Kontynuuje więc swoje niecne dzieło i znowu ten sam głos: "Chrystus widzi co robisz i wcale mu się to nie podoba".
Wyraźnie przestraszony woła: "kto tu jest?". W odpowiedzi słyszy: "To ja, Feliks, jestem papugą". Złodziej rozgląda się i faktycznie widzi papugę w klatce. "Feliks - co za idiotyczne imię dla papugi" - śmieje się złodziej. A papuga na to: "A myślisz, że Chrystus to normalne imię dla pitbulla?".:evil_lol:[/QUOTE] buahaha :lol: Rewelacja :lol: Nie znałam tego.

[quote name='Vectra']ale raz jeden , napastowały mnie świadkowe jehowy .... żadne argumenty , nie powstrzymywały owych dam , by zakłócać mój spokój ... argumenty odnośnie mojej wiary , przekonań , ogólnie je omijały i prawiły swoje .....
jeden argument zadziałał :evil_lol:
wyprowadziłam Lalkę przed drzwi i krzyknęłam SZATAN ZABIJ :evilbat: a że Lala , jest elektryczna do gości za płotem .. do tego przyjemnie nie wygląda , próbując napocząć ew gościa ....
[B]już więcej nikt mnie nie nachodził :multi: [/B][/QUOTE] Ależ jesteś gościnna :lol: :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']jAment :evil_lol:[/QUOTE]
Hough :grins:
[quote name='Asiaczek']A te świadki do byli juz tutaj, czy jeszcze tam...?

Pzdr.[/QUOTE]
tam , tu jeszcze nie dotarli :cooldevi:
[quote name='Katerinas']buahaha :lol: Rewelacja :lol: Nie znałam tego.

Ależ jesteś gościnna :lol: :lol: ;)[/QUOTE]
no baa , od zawsze i od dziecka :diabloti:
[quote name='Asiaczek']To chyba ma byc przestroga i dla innych nieproszonych gości...
A wczesniej umówieni będa mogli wejść na teren posiadłości...?

Pzdr.[/QUOTE]
normalni goście , są mile widziani ;)

jestem chora , boli mnie gardło , mam temperaturę , nie mogę palić , charczę i prycham

poproszę domowe sposoby , by mnie postawiło do jutra na nogi :modla:

wczoraj we warszawie , jedna miła istota , mi sprzedała jakieś choróbsko :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Buahah, Ewa, kocham czytać Twoje posty :roflt: aż się zaplułam :roflt:[/QUOTE]
oooo następna roznosicielka zarazek :mad: :D
[quote name='Asiaczek']A wiesz konkretnie, która to ta miła osoba...?

Pzdr.[/QUOTE]

jakaś istota , napotkana w sklepie z mięskiem , sobie pokichała i mi się chyba oberwało z kropelek kilku

we warszawie podobno grasuje , jakaś grypa paskudna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Założyłam na ekran matę dezynfekcyjną co by mi sie zaraza netem nie przedarła :)[/QUOTE]
osz Ty , a ja chciałam zrobić dobry uczynek i podzielić się z bliźnimi :diabloti:

a za oknem plus 10 stopni , wieje wściekły wiatr .... ale wybaczam , bo zniknął śnieg HA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']osz Ty , a ja chciałam zrobić dobry uczynek i podzielić się z bliźnimi :diabloti:

a za oknem plus 10 stopni , wieje wściekły wiatr .... ale wybaczam , bo zniknął śnieg HA[/QUOTE]

u nas tak podobnie z tym że temp. +6 ...ale wiatr jest za silny i za zimny

Link to comment
Share on other sites

O nienienie, moje zarazki sobie siedzą w miejscu i do nikogo nie idą :eviltong:

A z domowych sposobów sok malinowy na gorąco mogę Ci polecić, jak nie lubisz czosnku. Ja jak się źle czuję to piję sto litrów takiej mikstury dziennie, znaczy sok z wrzątkiem i stawia mnie na nogi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']O nienienie, moje zarazki sobie siedzą w miejscu i do nikogo nie idą :eviltong:

A z domowych sposobów sok malinowy na gorąco mogę Ci polecić, jak nie lubisz czosnku. Ja jak się źle czuję to piję sto litrów takiej mikstury dziennie, znaczy sok z wrzątkiem i stawia mnie na nogi ;)[/QUOTE]

czosnek jest the best :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']oooo następna roznosicielka zarazek :mad: :D
jakaś istota , napotkana w sklepie z mięskiem , sobie pokichała i mi się chyba oberwało z kropelek kilku
we warszawie podobno grasuje , jakaś grypa paskudna[/QUOTE]
O grypie w W-wie to nic nie wiem...

[quote name='Alicja']czosnek jest the best :cool2:[/QUOTE]
Popieram.
Ale czy czosnek z mlekiem tez jest the best...?
Ja b.lubię czosneczek na chlebku, chlebek posmarowany masełkiem i na to posmarowany czosnek:) Mniam, mniam...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O grypie w W-wie to nic nie wiem...


Popieram.
Ale czy czosnek z mlekiem tez jest the best...?
Ja b.lubię czosneczek na chlebku, chlebek posmarowany masełkiem i na to posmarowany czosnek:) Mniam, mniam...

pzdr.[/QUOTE]

w mleczku nie lubiem :grins: w potrawach wszelakich tak , a masełko czosnkowe na tostach to jest niebo w jamie gębowej :)

Link to comment
Share on other sites

czosnek kocham , żrem na potęgę z chlebkiem i masłem właśnie ..... mleka z czosnkiem nie przełknę , jako że mleko na ciepło jest dla mnie nie pitne ... mimo że ja minimum 1 litr mleka dziennie pochłaniam ... tyle że na zimno

Facet domyslil sie, ze zona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekal, az wyjdzie z domu, po czym wskoczyl do taksówki i kazal kierowcy ja sledzic. Chwile pózniej wszystko bylo jasne - zona pracowala w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza:
- Chcesz pan zarobic stówe?
-Jasne! Co mam robic?
-Wejsc do agencji, zabrac moja zone, wsadzic ja do taksówki i zawiesc nas oboje do domu.
Taksówkarz zabral sie do pracy. Kilka minut pózniej drzwi agencji otworzyly sie z hukiem i pojawil sie taksówkarz trzymajacy za wlosy wijaca sie kobiete. Otworzyl drzwi samochodu, wrzucil ja do srodka i powiedzial:
-Trzymaj pan ja!
A facet krzyknal do taksówkarza:
- To nie jest moja zona!
-Wiem, ku**a, to moja! Teraz ide po panska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']czosnek kocham , żrem na potęgę z chlebkiem i masłem właśnie ..... mleka z czosnkiem nie przełknę , jako że mleko na ciepło jest dla mnie nie pitne ... mimo że ja minimum 1 litr mleka dziennie pochłaniam ... tyle że na zimno

Facet domyslil sie, ze zona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekal, az wyjdzie z domu, po czym wskoczyl do taksówki i kazal kierowcy ja sledzic. Chwile pózniej wszystko bylo jasne - zona pracowala w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza:
- Chcesz pan zarobic stówe?
-Jasne! Co mam robic?
-Wejsc do agencji, zabrac moja zone, wsadzic ja do taksówki i zawiesc nas oboje do domu.
Taksówkarz zabral sie do pracy. Kilka minut pózniej drzwi agencji otworzyly sie z hukiem i pojawil sie taksówkarz trzymajacy za wlosy wijaca sie kobiete. Otworzyl drzwi samochodu, wrzucil ja do srodka i powiedzial:
-Trzymaj pan ja!
A facet krzyknal do taksówkarza:
- To nie jest moja zona!
-Wiem, ku**a, to moja! Teraz ide po panska[/QUOTE]


:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jestem chora , boli mnie gardło , mam temperaturę , nie mogę palić , charczę i prycham
poproszę domowe sposoby , by mnie postawiło do jutra na nogi :modla:[/QUOTE] Oprócz czosneczku i malinek i mleczka.... polecam jeszcze grzane piwo. Wypić i pod kołderkę ;)

[quote name='Vectra']a za oknem plus 10 stopni , wieje wściekły wiatr .... ale wybaczam , bo zniknął śnieg HA[/QUOTE] tiiaa... u nas też :roll: Połamało gałęzie sosny :roll:
Ale śnieg znika.

Tylko ciekawe czy nam jeszcze napada....

[quote name='Vectra']Facet domyslil sie, ze zona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekal, az wyjdzie z domu, po czym wskoczyl do taksówki i kazal kierowcy ja sledzic. Chwile pózniej wszystko bylo jasne - zona pracowala w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza:
- Chcesz pan zarobic stówe?
-Jasne! Co mam robic?
-Wejsc do agencji, zabrac moja zone, wsadzic ja do taksówki i zawiesc nas oboje do domu.
Taksówkarz zabral sie do pracy. Kilka minut pózniej drzwi agencji otworzyly sie z hukiem i pojawil sie taksówkarz trzymajacy za wlosy wijaca sie kobiete. Otworzyl drzwi samochodu, wrzucil ja do srodka i powiedzial:
-Trzymaj pan ja!
A facet krzyknal do taksówkarza:
- To nie jest moja zona!
-Wiem, ku**a, to moja! Teraz ide po panska[/QUOTE] buahahaha :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...