Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Wasiu , jak dobrą wódkę postawisz , to może coś ci skapnie :diabloti:

a tak z życia w domu ..
Klementynie chyba słońce dogrzało :hmmmm: albo jakieś braki ma ? albo czip jej dokucza :evil_lol: :evil_lol:

Wracam dziś do domu .... wchodzę do kuchni .... *******nik na podłodze ... wsio ze stołu zwalone - kubki , talezyk , świecznik ,jakas prasa ...
Co widzę na stole ? ?



CO ????




chrapiącego Egona Klementyne kościstego :mdleje:


o tym że wczoraj , godzine siedziała na stole jak debil , bo ona robi taką mine jak debil , to się nazywa Egon myśli :evilbat: zero kontaktu ze światem rzeczywistym , dopiero jak podeszłam i kliknęłam w ten głupi łeb , to się ocknęła - że co ? a na stole nie wolno ??? :evil_lol: :evil_lol:

Egon mysli - wygląda tak

siedzi na dupie jak pokraka , przednie łapy rozjechane w platfusa , uszy po sobie , patrzy przed siebie , oczy tęskne za rozumem i taką ma minę jak by ją kto pobił :evil_lol:
tak się potrafi zawiesic na godzinę ....

Link to comment
Share on other sites

zdjęcie gdzieś mam , muszę poszukac .......

znaczy małe sprostowanie :evil_lol:
Jaki jest szczyt niemożliwości ?
- Egon myśli :evilbat:

w związku z tym ,że muszę dziś wstać o 7 :mdleje: co w rzeczywistym świecie jest , mało prawdopodobne abym swe powieki dobrowolnie otwarła o tak wczesnej porze , nie znalazł się ani jeden chętny , by mnie obudzić ,( budziki 4 mnie nie ruszą )... że podobno niemiła jestem :hmmmm: :niewiem:

Idę prasować :diabloti:

PS Zupełnie nie wiem czemu , dośc często - gdy otworze oka , sięgne po szluga , następnie po telefon ... zobaczyc który czas .... widzę że mam smsy .. treści
- jak się obudzisz daj znac :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Wracam dziś do domu .... wchodzę do kuchni .... *******nik na podłodze ... wsio ze stołu zwalone - kubki , talezyk , [B]świecznik[/B] ,jakas prasa ...
Co widzę na stole ? ?

[/quote]
dobrze, że świeczka się nie paliła, bo byśmy chyba DT dla Ciebie i psiej armii szukały :cool3:

[quote name='Vectra']PS Zupełnie nie wiem czemu , dośc często - gdy otworze oka , sięgne po szluga , następnie po telefon ... zobaczyc który czas .... widzę że mam smsy .. treści
- jak się obudzisz daj znac :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
To ja zawsze tak samo mniej więcej. Tylko u mnie kolejność taka, że szlug, że kawa czekoladowa, puszka coli czy red bulla (kofeiny im więcej tym lepiej), że na końcu telefon i cała skrzynka zapchana: "nie wiem czy zamierzasz się obudzić, ale nie widziałam Cię od miesiąca bo śpisz ciągle"

No to ten. Witam z rańca (czy może noc nadal?) w galeryji waszej mrocznej po nieobecności straaasznie długiej. Zaległości mam ogromne :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jak by kto pytał , to ja nie śpię :diabloti:

witaj Cukiereczku , po tak długiej przerwie :multi:

skończyłam prasowanie HA idę po kawę ....[/quote]


:crazyeye:Wcale nie spalas czy juz wstalas:crazyeye:?



A ja TZ-a na hale odwiozlam inaczej by mi znow auto zakosil:cool3:


ale sie tu ubawilam od ranca:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']nie spałam fcale , bo bym zaspała śpiąc :diabloti:
jak wrócę , nadrobię SEN[/quote]
:crazyeye: To ja wczoraj właśnie tak nie spałam całą noc, potem jeszcze gdzieś tam się umówiłam, coś tam robiłam. I skończyłam koło 17 śpiąc snem kamiennym aż do 5.20 Ale byłam nieprzytomna cały dzień ledwo pamiętam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ahh ta gorąca południowa krew :diabloti: na szczęście było póóóóóźno w nocy i nikt mnie nie widział - chyba, że zza firanek podglądali :evil_lol:[/quote]

no gorąca, gorąca - zazdroszcze :diabloti:
no na pewno podglądali...to sie nazywa ruchome pelargonie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hahahah ale się uśmiałam z Waszych pomysłów na Interes życia znaczy się z pomysłu skupu macic zza wschodniej granicy tylko nie zapomnijcie o mnie i przywieźcie ładną parę kuleczek dla mojego Czesia bo on kastrat jest :evil_lol: A że go nie bosko kastracją skrzywdziłam to może teraz mu jakoś wynagrodzę to cierpienie i to że żyję musi żyć jak inne psy się wyśmiewają z tego że jajec nie ma.

Vectra tak wcześnie na nogach ale może chociaż jakieś foteczki Egonka nam pokażesz. Z opisu i ze zdjęć widzę że takie same minki robi jak mój Dżezio i też tęskni za rozumem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Lipa NO , nie mam nic z % :placz: nic a nic ani kropelki :placz:

ONI wszystko wypili :placz:

Przygarnę , samotną butelkę z % :modla: zapłace , nie chce za free :diabloti:
Zaopiekuje się najlepiej jak potrafię , nie będe rozmnażac ... trochę rozcieńczę :diabloti:[/quote]
wystarczyło na mnie poczekać, coś by się znalazło:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
Wracam dziś do domu .... wchodzę do kuchni .... *******nik na podłodze ... wsio ze stołu zwalone - kubki , talezyk , świecznik ,jakas prasa ...
Co widzę na stole ? ?



CO ????




chrapiącego Egona Klementyne kościstego :mdleje:


o tym że wczoraj , godzine siedziała na stole jak debil , bo ona robi taką mine jak debil , to się nazywa Egon myśli :evilbat: zero kontaktu ze światem rzeczywistym , dopiero jak podeszłam i kliknęłam w ten głupi łeb , to się ocknęła - że co ? a na stole nie wolno ??? :evil_lol: :evil_lol:

Egon mysli - wygląda tak

siedzi na dupie jak pokraka , przednie łapy rozjechane w platfusa , uszy po sobie , patrzy przed siebie , oczy tęskne za rozumem i taką ma minę jak by ją kto pobił :evil_lol:
tak się potrafi zawiesic na godzinę ....[/quote]
Miałam nie pisać i nie czytać, bo jestem nad morzem i strasznie moje ustrojstwo mi dziś wolno chodzi, ale ten tekst sam mi się w oczy wbił:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol: - No ja nie mogę, musiałam chociaż zaznaczyć, że to czytałam i teraz leję po nogach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B]dopełzłam do końca

nie wiem po co
przeczytałam wasze............. hmmmmmmmm przemyślenia???

no comments:diabloti:


wiem że teraz odsypiasz

i opłacało się tak po nocy głupoty pleść:diabloti::diabloti::diabloti:


a ja to wszystko :-(:-(:-( przeczytałam.czekałam na jakaś puentę:diabloti:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...