Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Gonitwa']Cześć i czołgiem:)[/quote]
cześc :lol:

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]....hejka
ja oczywiście :angryy: nie śpie już od półtorej godziny
france mnie obudziły skakaniem po mojej twarzy

Dynio dostał obróż i nie wiem czemu go tak szyja swędzi:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]:diabloti:[/quote]
hahahaha pieski powiadasz cię obudziły :loveu:
poczatki z obrożami bywają trudne :evil_lol:
[quote name='AngelsDream']A ja mam pytanie ile taki namiocik kosztuje?[/quote]
185 zł z przesyłką :p
[quote name='Pysia']Ale fajna chałupka do demolki :loveu: Zostaw ja Ewa na noc na wierzchu :evil_lol:
Przyszłam sie przywitać do łysych świnek :eviltong:[/quote]
Namiocik bezpieczny nocami w szafie odpoczywa :eviltong:

[quote name='rufusowa']fajny ten domek....ale widokow nie mozna podziwiać i mordy przez szybe wystawiać...i tejze szyby faflunić nochalem :evil_lol:[/quote]
widoki można podziwiac , dookoła domku są okienka .. a właśnie szyby nie umazane mały wątrobiany świnek nie będzie mi na kolanach urzędował podczas podróży HA :diabloti:

[quote name='Bullila.nl']WSTAWAJ SZKODA DNIA:multi:


ja normalnie o 11.05 wstalam:diabloti: bo piesek niedobry po mnie chodzil:evil_lol:[/quote]
wstałam o 12 :diabloti:


W zasadzie to obudził mnie listonosz ... przyniósł mi jakiś zwrot kasy z pewnego urzędu :cool1: 2,17 ... Słownie DWA ZŁOTE SIEDEMNAŚCIE GROSZY
przekaz pocztowu koszuje dużo więcej , wiec na cholere mi to oni przysyłali :crazyeye: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
W zasadzie to obudził mnie listonosz ... przyniósł mi jakiś zwrot kasy z pewnego urzędu :cool1: 2,17 ... Słownie DWA ZŁOTE SIEDEMNAŚCIE GROSZY
przekaz pocztowu koszuje dużo więcej , wiec na cholere mi to oni przysyłali :crazyeye: :evil_lol:[/quote]
moi rodzice dostali kiedyś karę 500zł za zapłacenie o 17GR! za mało do jakiegoś urzędu:cool1: ale w końcu tego nie płacili:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja kilka lat temu , dostałam poważne wezwanie do US , z wszystkimi dokumentami do kontroli - oczywiście pod groźbą grzywny , wiezienia ...

Ja przestępca gospodarczy , miałam nadpłatę w podatku 50 GROSZY i musiałam , pani urzędasce wyjaśniac , paluchem pokazywać , dlaczemu ta nadpłata wyszła .. pisac wyjaśnienie na piśmie .... a płacę podatek co miesiąc i mam zaokrągac do 5 i powyżej pieciu do penej złotówki ... to się kurde nazbierało przez te 12 miesięcy te 50 groszy ...
Musiałam napisac oświadczenie , że przy następnym podatku , sobie odejmę tą bajońską sumę ...


ale żeby nie było , ten bałagan co mi dziś te 2,17 przysłał .. dwa tygodnie temu oddał mi 500 zł prawie ... bo mi wisieli ;) a nie mogli od razu wtedy tej fortuny oddac :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]wow ....aleś forsiasta ....normalnie krezus :p...oskubałaś US :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Ale , to nie US mi te 2,17 przysłał :diabloti: z nimi , to ja co do grosza .... wolę ;)

ale może dobrze , że przysłali , będzie na bułkę ... bo się odrobinę wczoraj zabawiłam na allegro i kilku sklepach netowych ... i znowu wsio dla piesów :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']widoki można podziwiac , dookoła domku są okienka .. a właśnie szyby nie umazane mały wątrobiany świnek nie będzie mi na kolanach urzędował podczas podróży HA :diabloti:[/quote]

oj nie wydaje mi się, ze Franio będzie szczęśliwy :diabloti:

dlaczego wątrobiany? od razu niedobrze mi sie robi jak to czytam :eviltong: nie lepiej czekolada z chilli? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Ale , to nie US mi te 2,17 przysłał :diabloti: z nimi , to ja co do grosza .... wolę ;)

ale może dobrze , że przysłali , będzie na bułkę ... bo się odrobinę wczoraj zabawiłam na allegro i kilku sklepach netowych ... i znowu wsio dla piesów :placz:[/quote]

chcesz suchy chleb?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dlaczemu wątrobiany ? ano to długa historia :evil_lol: tak na prawdę , to on jest mahoniowy .. ale są tacy co wiedzą LEPIEJ :evilbat:

Franio jest szczęśliwszy , zapuszkowany podczas jazdy .. jak jest luzem , to się bezsensu plącze ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']chcesz suchy chleb?:cool3:[/quote]
ni mom kunia :shake:

:diabloti:

[quote name='Rinuś'][B][I]Witanko :loveu:[/I][/B]
[B][I]widzę, że tutaj znowu opowiście z krypty :evil_lol:[/I][/B][/quote]
siemanko robaczku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']To się nazywa CZYTANIE ze zrozumieniem :diabloti:

to teraz jeszcze RAZ

Namiot , będzie używany [B]TYLKO[/B] podczas podróży ... w domu dla Matyldy jest METALOWA klatka :evilbat:[/quote]

metalowa klata z kolcami i lancuchami:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Rinuś'][B][I]tak wiem , że się steśkniłaś :loveu:[/I][/B][/quote]

bardzo:evil_lol::eviltong:

Ogladalam taki namoit dzis w sklepie mial nawet szyberdach otwierany/
SERIO!!Ten material dosc masywny,b. lekki suuper:multi:

tez taki kupie na wystawy :cool3: bordowo-czarny byl:cool3: 59.90 Euro czyli w cenie metalowej ciezkiej klatki;)

Link to comment
Share on other sites

Śliczny jest :evilbat:

zresztą szukałam .. czym mniej otworków , tym większa szansa , że Franio go nie opuści ..

a jeszcze :diabloti: odnośnie Matyldy ...
ale to będzie "niespodzianka" jak już ją przywiozę HA :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']tak 11 :p
prezent , sama sobie robię :eviltong:
od TZ dostanę też :evil_lol: ale nie pieska :shake:
alufelgi dostanę HA , 15 calowe , odsadzane i opony :evil_lol:
do mojego escorcika , który też podobno był prezentem :hmmmm: :diabloti:

:evilbat:[/quote]


Niach niach niach :evil_lol:

[quote name='Vectra']Waszka !!!! Franiem Pepe pokryjemy :multi:
zrobimy wątrobiane kudłacze :diabloti: genetycznie agresywne i pierdzące :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Hahahahahahaha :lol:


[quote name='Vectra']oczy tęskne za rozumem [/quote]

Buahahahahaha :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl']

bardzo:evil_lol::eviltong:
[/quote]
[B][I]a Ty co się rządzisz ne u siebie? :diabloti:[/I][/B]
[quote name='Vectra']Lila [URL="http://www.allegro.pl/item392505148_klatka_transporter_dla_psa_93x60x68_002_2_xxl.html"]TAKI[/URL]

no wszystko pieknie , tylko kolor mi do auta nie pasował :evilbat:
dlatego wzięłam wersję bez szyberka[/quote]
[B][I]ja się dziwię, że Twoje psy jeszcze nie śa farbnięte na różowo :diabloti:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']Niach niach niach :evil_lol:



Hahahahahahaha :lol:




Buahahahahaha :roflt:[/quote]o babka moja toffana jak się uchachała :loveu: :loveu: loffciam Cię Babciu :loveu: :loveu: :loveu:

[quote name='Rinuś'][B][I]a Ty co się rządzisz ne u siebie? :diabloti:[/I][/B]

[B][I]ja się dziwię, że Twoje psy jeszcze nie śa farbnięte na różowo :diabloti:[/I][/B][/quote]
Raz jeden Lalka była przefarbowana, sama się na zielono zrobiła :roll:
zdecydowanie wolę naturalne psy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...