Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='asiak_kasia']Koleżanki fotoblożanki, składam zażalenie. Nudno jest. Wróciłam do pracy, a tu raptem 2-3 stronki doszły? No jak to tak, nie godzi się!
Udajecie, że macie jakies życie poza forum? Wstyd! :shake:

a tak poza tym bry :loveu:[/QUOTE]
[B][I]to samo mam! nie było mnie caluśki weekend na dogo i myślałam, że coś fajnego będzie, a tu w chamstwie pusto od momentu TRZCIONKI, wszędzie pusto :shake:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]to samo mam! nie było mnie caluśki weekend na dogo i myślałam, że coś fajnego będzie, a tu w chamstwie pusto od momentu TRZCIONKI, wszędzie pusto :shake:[/I][/B][/QUOTE]

Ja nie wiem jak tak można zaniedbywać swoje obowiązki... :shake:
Zadnej afery, zadnego hejtu, sama miłość i titanie w tych galeriach...nuda!
Nawet watek o kopiowaniu umarł, chamstwo tez padło, dawno kolezanki xxxx10496094 nie było. Chociaz podejrzewam, że Diana S to jej drugie wcielenie :diabloti:
Tak samo ni chu chu chusteczka nie rozumiem co ona piszę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Ja nie wiem jak tak można zaniedbywać swoje obowiązki... :shake:
Zadnej afery, zadnego hejtu, sama miłość i titanie w tych galeriach...nuda!
Nawet watek o kopiowaniu umarł, chamstwo tez padło, dawno kolezanki xxxx10496094 nie było. Chociaz podejrzewam, że Diana S to jej drugie wcielenie :diabloti:
Tak samo ni chu chu chusteczka nie rozumiem co ona piszę :evil_lol:[/QUOTE]

[I][B]spoko, ja też nie rozumiem :eviltong: tzn za 3 razem jakoś zaczynam trybić o co kaman :evil_lol: idę poszukać jakiś ciekawych tematów :diabloti: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]nie ma nic, chodzę po pwp i widze tylko stare i chore psy, którym brakuje sporo kasy na hotel...długi długi długi....

narobiłyście smaka tymi rogalami a ja piekarnika nie mam :-([/B][/I][/QUOTE]

ja ostatnio odstawiam eksperymenty z ciastem francuskim. Ostatni hit, ciasto francuskie z serkiem mascarpone i suszonymi morelami. Zawinięte w rulon pokrojone i upieczone. Coś na kształt naszej drożdżówki-pychotka :loveu:
A w zasadzie tam można wsio wrzucić do środeczka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]to samo mam! nie było mnie caluśki weekend na dogo i myślałam, że coś fajnego będzie, a tu w chamstwie pusto od momentu TRZCIONKI, wszędzie pusto :shake:[/I][/B][/QUOTE]

[quote name='asiak_kasia']Ja nie wiem jak tak można zaniedbywać swoje obowiązki... :shake:
Zadnej afery, zadnego hejtu, sama miłość i titanie w tych galeriach...nuda!
Nawet watek o kopiowaniu umarł, chamstwo tez padło, dawno kolezanki xxxx10496094 nie było. Chociaz podejrzewam, że Diana S to jej drugie wcielenie :diabloti:
Tak samo ni chu chu chusteczka nie rozumiem co ona piszę :evil_lol:[/QUOTE]
dlatego nie możecie obie opuszczać koleżanek fotoblożanek , bo jest nudno :diabloti:

taaa Emila tłusta się robi , więc święta będą narodzeniowe ... ok 20 marca zrobie jej RTG będzie wiadomo mniej więcej co i jak.
W jej przypadku USG jest zbędne , bo jej nie da się na kilka minut zatrzymać

Najgorsze że ten czas tak zapitala , zanim się obejrzę będzie już ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]i znowu będa piranie :multi:[/B][/I][/QUOTE]
póki co wszystko na to wskazuje ..... :diabloti:

jak ktoś nie widzi na fejsbuczku , to proszę .... rodzice :grins:

[url]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/563389_616017718424610_1439009108_n.jpg[/url]

i rodowód , podkreślam że jest krycie w inbredzie [url]http://www.stamtavler.com/dogarchive/testmating.php?dam=129083&sire=112808[/url]
bo jest tylu przeciwników tej metody kryć , a piszczą do tego miotu z zachwytu ... :evil_lol:
Emili mama i Bucka tata , to rodzeństwo miotowe. Niestety nie mam aktualnych fot Emili mamy , ta fota co jest na stronce , jest bardzo mocno nie na czasie , bo ona miała niespełna rok ... a gwarantuje że jest cudną suką , niestety na tej focie wygląda jak paszczak :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...