Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Unbelievable']Brumiś identycznie kłapie :loveu:[/QUOTE]
Klamka łapie za rękę , jak ktoś nie wie , to liże rany ;) i nie da się jej tego oduczyć niestety , mimo że była klikana za to wiele razy :evil_lol:
Na początku naszej drogi życiowej , nie raz miałam ślady miłości Klementyniej na rękach.

Ostatnio kilka osób pytało twierdząc , że nie da się TTB nauczyć by puszczał na wyraźną prośbę :diabloti: wszystko się da , trzeba wiedzieć jak klikać i gdzie palce wkładać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Klamka tylko za ręce i to wie gdzie walić , by ludzia zabić z bólu. To jest takie ciekawe , że ona nigdy nie wali na ślepo.
Od Emilii to można zarwać rykoszetem , bo jej się szczęka omsknie , ale Klamka wali z premedytacją.
Więc niech nikomu nie jest przykro , że nie daje się bawić z Klamusią gołymi rękoma - bezpieczeństwo to podstawa , bezpieczeństwo gości ma się rozumieć.

Z Lalką bez problemu można się tak bawić , to samo z Marysią , Hanią , Rekinem czy Mieciem. Terrier nie bawi się z obcymi :evil_lol:
Franca bywa przebiegły , ale nie tak bezlitosny jak Egon ;)
Klementyna to "taka rasa" do tego nie wychowana od szczeniaka jak należy :grins:

Macie jeszcze Myszorka z muchami

[video=youtube;v1lq9xUKkAE]https://www.youtube.com/watch?v=v1lq9xUKkAE[/video]

nie wiem czemu czasem filmy ładują mi się podwójnej długości .. sklejony z głosem i niemy :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Dobrze Ci. ;)
Moja Dora po 5 sek. mojego machania stanęłaby i spojrzała na mnie jak na idiotkę :lol: Z pytaniem w oczach: ale ło co Ci chodzi kobito? :lol:[/QUOTE]

hahaha , Ozzy by poszedł a jeszcze na odchodne wzrokiem by powiedział ...wrócę jak skończysz :diabloti:



Osiołki :loveu:
[url]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/562996_615019841857731_637478985_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:hmmmm: to to tak dawno było :shock:[/QUOTE]
dopiero co :cool3:

[quote name='FredziaFredzia']Masz jakieś aktualne glizd zdjęcia?[/QUOTE]
takich bardzo aktualnych nie mam , jak mam to daje na FB , albo ich właściciele dają :)

[quote name='Amber']A biedna, eksploatowana suka rodzi dalej :-([/QUOTE]
nooo i kolejny miot będzie miała , drugi ... w wieku 4 lat :diabloti: szczeniaki cieczka w cieczkę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']EEEEE słabo Ci idzie ta eksploatacja...w bullach mamy "hodowlę" gdzie suka ma 3 lata i na koncie 3 mioty.:roll:[/QUOTE]
ale jak to możliwe , już tak kalendarzowo :hmmmm:
[quote name='BBeta']Wszystkiego najlepszego dla całego miotu, a w szczególności dla Hani :)[/QUOTE]
Szczególnie Hania dziękuje :)

z czegoś takiego

[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190641_201648326528220_4801908_n.jpg[/IMG]

wyrosło takie coś :evil_lol:

[IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/521557_613796851980030_1152994121_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199695_205652392794480_436533_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Jakoś tak wyszło,że legalnie i zgodnie z regulaminem zk.[/QUOTE]
skoro zgodnie z regulaminem , to co się czepiasz :diabloti:

jakby Emila się uwinęła ... to by mogła rodzić w tym roku 4 miot , Marysia 5 , Rekin 3 .... Hanka z Terrierkiem ... już też powinny z brzuchami biegać ... no ale jakoś tak wyszło , że nie wyszło :diabloti: jestem 8 miotów w plecy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie no skądże,nie czepiam się tylko podsuwam Ci myśl hodowlaną:diabloti:
Dla mnie koleś jest frajerem,mioty trzepie własna suka + własny pies,szczeniaki sprzedaje za zawyżoną kwotę (zwłaszcza,że nie wyhodował nic co szalałoby na ringach ale ceny jak za multichampiony).A do tego,pojechał na prestiżową wystawę zagranicę i narobił bydła,że wstyd. Rozmowa z nim sprowadza się do chamskich odzywek .Dramat.

Edit
Dodam,że jestem przerażona co dzieje się w światku bt.Niemal codziennie ogłasza się nowy miot z nieznanej hodowli.Niedługo szczeniaki bulteriera będą dodawać w gratisie do sześciopaku piwa byle się ich pozbyć.

Link to comment
Share on other sites

Chyba wiem kogo masz na myśli. Troszkę mam wiedzę na temat hodowli bulli :diabloti:

Tak w temacie krycia własnym psem , no cóż , po to się ma repy by mieć dla siebie. Powszechna opinia króluje , że najs to kryć tylko gdzieś czymś , a własnym psem to obciach ... własny ma kryć obce suki.
Ja posiadam psy dla siebie i ew swojego użytku :evil_lol: Franciszek po ofertach matrymonialnych , postanowił być bezpłodny. Mieczysław póki mi nie jest przydatny , nie ma nawet uprawnień hodowlanych wbitych :diabloti:
No a mam w przyszłym roku chytry plan , kupić czerwonego psa :cool3: już mam zamówionego :eviltong: By mieć czym kryć swoje suczki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Chyba wiem kogo masz na myśli. Troszkę mam wiedzę na temat hodowli bulli :diabloti:

Tak w temacie krycia własnym psem , no cóż , po to się ma repy by mieć dla siebie. Powszechna opinia króluje , że najs to kryć tylko gdzieś czymś , a własnym psem to obciach ... własny ma kryć obce suki.
Ja posiadam psy dla siebie i ew swojego użytku :evil_lol: Franciszek po ofertach matrymonialnych , postanowił być bezpłodny. Mieczysław póki mi nie jest przydatny , nie ma nawet uprawnień hodowlanych wbitych :diabloti:
No a mam w przyszłym roku chytry plan , kupić czerwonego psa :cool3: już mam zamówionego :eviltong: By mieć czym kryć swoje suczki :diabloti:[/QUOTE]

Łódź,niechaj będzie podpowiedzią :)

Nie mam nic przeciw kryciu swoim psem,jeśli pasuje do suki pod wieloma względami i kryje sie za tym jakis plan hodowlany.No chyba,ze jest to krycie na zasadzie: niech sie zwróci za zarcie....
Ale powtarzanie tego samego miotu,który był nijaki..no nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Franio już wykonał plan który był mu dany :diabloti: powtarzać nic nie mam zamiaru , bo już mam to co chciałam mieć :)
Mieczysław pasuje mi tylko na Emile , ew z wielką ostrożnością na Hankę ... taki tam inbredzik :evil_lol:
Ja jestem mega zadowolona , z tego co mam po Franiu , dał więcej niż się spodziewałam ;) aczkolwiek no zawsze się liczy na coś fajnego i się nie przeliczyłam :grins:

Teraz plan jest tym trudniejszy , by nie spieprzyć tego co się już ma :diabloti: i to nie jest wcale takie proste i oczywiste , szukając psów do krycia. Aktualnie w PL to już nie mam czym kryć :grins: bo żaden rodowód mi nie pasuje :grins:
Osiąganie ideału , to jest wieloletnia praca , w przemyśleniach , kryciach i kombinacjach. Zawsze chce się lepiej , jeszcze lepiej i jeszcze lepiej.
Ja muszę rozwlecz w dłuższym czasie , bo nie mam domu z gumy , może inaczej. Mam dom z gumy , ale posiadanie psów w tym samym wieku jest straszne :diabloti:

Gdyby moje psy samce , miały mi zwrócić za żarcie , to by musiały oba nie schodzić z suk :grins:
Krycie obcym samcem , pod tym kątem jest tańsze. Bo własny pies żre całe życie , do tego utrzymanie samca przy suczkach jest upierdliwe ... a krycie kosztuje od 600 euro w górę ... nie wiem jak w bullkach , ale w staffikach najczęściej płaci się 800-1000 euro. Tak tak , taka waluta obowiązuje :diabloti:

Ja mam takie małe marzenie , by pokryć jeszcze raz Marysie , jedyne co mnie powstrzymuje to cena za krycie - to tylko 2500 euro :diabloti: prawie za darmo ;) Dlatego chyba taniej będzie kupić psa z takim rodowodem. Ino już dla Marysi go nie starczy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze taka może mało istotna informacja - to płaci się za krycie , przy kryciu :diabloti:
więc zanim się człowiek dorobi , na sprzedaży szczeniąt , to warto mieć ok 10 tysięcy złotych wolnych ..... ta inwestycja zwraca się po ok 4 miesiącach .... o ile urodzi się odpowiednia ilość szczeniąt :evil_lol:

Ja wiem , że dla przeciętnego obserwatora , który widzi gromadkę szczeniąt. Zaraz przelicza na czysty zysk z ich sprzedaży. Pytając o cenę szczeniaka :)

Niestety nie jest to dochodowy interes :grins: przeciwnie jest mega kasożerny :shake: Fajnie jak się zwrócą koszty , tylko nikt nie liczy ile to pracy.
Szczególnie jak są suczki problematyczne , albo dużo maluszków , gdzie trzeba być w gotowości 24 godziny na dobę.

Cudowna przygoda , praktyki w hodowli. Niemniej to ogromna ilość wyrzeczeń osobistych.

Co jak co , nie żałuje i bardzo to kocham :grins: Jest to mega pasjonujące i wciągające. Wciąga jak bagno ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiem jak to wygląda,mam znajomych hodowców,ale proszę,nie mów,że to aż takie rujnujące zajęcie,na którym nie da się zarobić:)
Gdyby tak było to ilość hodowli byłaby wielokrotnie mniejsza,wszakże obie chyba wiemy,że nie wszyscy zrzeszeni w ZK hodowcy to pasjonaci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']miałaś rację , konfitura różana jest the best w rogalikach[/QUOTE]
a widzisz ,ja kupiłam wielkie wiadro :loveu:

[quote name='Obama']Wiem jak to wygląda,mam znajomych hodowców,ale proszę,nie mów,że to aż takie rujnujące zajęcie,na którym nie da się zarobić:)
Gdyby tak było to ilość hodowli byłaby wielokrotnie mniejsza,wszakże obie chyba wiemy,że nie wszyscy zrzeszeni w ZK hodowcy to pasjonaci :)[/QUOTE]
taa pewno że dochodowe , żyje za to jak ponczuś w masełku :loveu: Serdecznie Ci polecam , spełnisz swój plan o bogactwie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']hahaha , Ozzy by poszedł a jeszcze na odchodne wzrokiem by powiedział ...wrócę jak skończysz :diabloti:
[/QUOTE] :lol: :lol: jeszcze lepiej ;)

[quote name='Vectra']z czegoś takiego
[url]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190641_201648326528220_4801908_n.jpg[/url]
wyrosło takie coś :evil_lol:
[url]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/521557_613796851980030_1152994121_n.jpg[/url][/QUOTE]
No całkiek ładna dama ;)

hehe... Ty chociaż wiesz co Ci wyrośnie. A mi się przypomniało, jak swego czasu Pika i Szantina mówiła, że Dorka to będzi malusi piesek :lol:
tiaaa.. malusi wyrósł ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...