Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Medorowa']Oooo o. Weterynarz też mi to sugerował, po tym jak powiedziałam, że "szkoda mi jaj mojego psa":oops:
Muszę o tym koniecznie poczytać. Są jakieś efekty uboczne??[/QUOTE]
Póki co nie odnotowano.
ale jak Ci szkoda psich jaj , to jądra się obkurczają do niewidocznych po zastosowaniu tegoż :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Oooo o. Weterynarz też mi to sugerował, po tym jak powiedziałam, że "szkoda mi jaj mojego psa":oops:
Muszę o tym koniecznie poczytać. Są jakieś efekty uboczne??[/QUOTE]

a po co ci jaja twojego psa ?? :hmmmm: zawszemożesz poprosić do słoiczka i do formaliny , na pamiątkę

Link to comment
Share on other sites

Pokazywałam dopiero co na żywo :grins:


odzyskałam właśnie internet i telefon :loveu: jaki to zbieg okoliczności , odmówiłam podpisania bzdurnej umowy , to się NAGLE kabelki w centrali poprzestawiały ... SAME :diabloti: Pewno skakały ze szczęście , ew tupały nóżkami w chwilach buntu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Pokazywałam dopiero co na żywo :grins:


odzyskałam właśnie internet i telefon :loveu: jaki to zbieg okoliczności , odmówiłam podpisania bzdurnej umowy , to się NAGLE kabelki w centrali poprzestawiały ... SAME :diabloti: Pewno skakały ze szczęście , ew tupały nóżkami w chwilach buntu.[/QUOTE]

wystukiwały w rytmie samby małymi obcasikami :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']wystukiwały w rytmie samby małymi obcasikami :grins:[/QUOTE]
urządzały sobie wieczór panieński :diabloti:

nie podpisze żadnej umowy z nimi .... bo to się zawsze źle kończy :angryy: teraz mam że tak powiem umowę "z partyzanta" to mi obiecują złote jaja byle mieć z nimi na czas określony.
Po moim trupie , żyć zamierzam długo :grins:

Upiekłam setkę rogali i się tuczę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

eee jeszcze nie widać brzucha , to nie ten typ :grins: po jedzeniu widać , trochę ją w duł ciągnie ... ale wtedy siedzi i odpoczywa :grins:

jak zejdzie epoka lodowcowa z naszego studia leśnego , to wtedy może się co ucyka ... teraz bawimy się w lesie , między drzewami ... a tam się nie da focić .. tu gdzie gramy w frisbee i piłkę , mamy 10 cm lodu :diabloti: może do czerwca zejdzie :angryy:

w domu jej nie będę cykać zdjęć , to nie ten typ :evil_lol: to jest Emila nie Marysia ... i Emila nie stoi bez ruchu , nawet jak się jej grozi , nie wspominając jak się ją prosi.

Teraz działają w niej 3 funkcje :
- jako główna ŻREĆ
- latać za batem jak debik
- spać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']A ja muszę się Tz-tem pochwalić- wróciłam z Niemiec, po 6 godzinnej trasie i czekały na mnie takie rogaliki, własnoręcznie zrobione!

[url]http://i47.tinypic.com/2e51qh0.jpg[/url][/QUOTE]

Ania , on to sam robił ?? extra TZ :coo2:

Link to comment
Share on other sites

wujcio R kynolog , nic mi nie kupił , bo jest chory i umiera :diabloti:
gdyby wkroczył w stanie jęczącym do lasu mego .... to nooo , dzieło zostało by dokonane .... bo ja mam zespół , to nooo ... od hormonów i szybko się pobudzam :diabloti:


a Ulsula złamała sobie kła mlecznego .... może bym się ulitowała , istnieje taka możliwość .... ale w mordę misia kapelutka.
Schyliłam się tylko na podwórku , po moją zapalniczkę , w tym czasie szczerbaty karakan , złapał mnie za kaptur od kurtki ... szarpnęłyśmy niechcący równo i kaptur razem z zębem 1:1 ... tylko o ile ja chciałam Ulsuli na ratunek , to mnie gad złapał za spodnie na zadku :mad: dresy luźne nie ? i mi ściągnęła spodnie :mdleje: do tego mam na pośladku ślady po zębach ... nie są to ślady ludzkich zębów ... niewielki rozstaw świadczy , że zęby są młode

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:lol: co jeden to bardziej oryginalny ;)[/QUOTE]

Liczy się gest :diabloti: U nas wyniuchałam takie dobre ciastka z 3 rodzajami czekolady :loveu: chyba muszę wyniuchać przepis i sobie podobne upitrasić.

Vectra ja nie wiem :shake: Może powinnaś na jakąś niebieską linie zadzwonić, że przemoc w rodzinie :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Liczy się gest :diabloti: U nas wyniuchałam takie dobre ciastka z 3 rodzajami czekolady :loveu: chyba muszę wyniuchać przepis i sobie podobne upitrasić.

Vectra ja nie wiem :shake: Może powinnaś na jakąś niebieską linie zadzwonić, że przemoc w rodzinie :shake::evil_lol:[/QUOTE]
proponujesz mi party line 997 ? może zadnienie i powiem , że zostałam zaatakowana w lesie , przez bestie ? :diabloti:
opisze bestie - ma ze 20 cm wzrostu , waży nieco ponad 6 kilo , ale panie władzo to TA rasa !!!!!

Ulsula , to jest po prostu niebezpieczna rasa :shake: terrier leśny herbu złamany kieł :evilbat: wersja mini :grins:

a tak serio , to Ulsula w porównaniu z Lolą , jest taka dziecinna strasznie :evil_lol: nie wiem jak to wytłumaczyć , bo Lola też przecież szczeniak beztroski ... ale jest duża różnica zachowań - pomijając wielkość , to inna bajka ;)
Na szczęście potwierdziły to osoby które je obie widziały i nie jest to moja chora wyobraźnia :grins: wywołana hormonami :diabloti:
Nawet to , że Ula nie przechodzi aktualnie okresu "szczurowatości" bo jej rodzeństwo się właśnie wybrzydziło ;) a Ula jest taka jak była :loveu: zupełnie jak jej najukochańszy , najwspanialszy , najcudowniejszy , jedyny w swoim rodzaju wujaszek Franciszek :diabloti:
ciekawe skąd ta słabość do niej wynika - zupełnie nie wiem :diabloti:


ale z ręką na sercu mówię/piszę ... że ona jest dokładnie taka jak moje oczy wyobraźni widziały ... jak wybrałam Misia dla Marysi.
bo serio się gęba cieszy .... nie dość że ma idealnie taki wygląd jak wynikał z założenia , to jeszcze charakter w bonusie doskonały taki jak wielbię :loveu: czyli niegrzecznie grzeczna :grins:

Bo dziś jak to każdego dnia , popadałam w samozachwyt nad moimi pieskami i kolejny dzień kiedy to wiem , że mam zajebiste te psy. I analizując moje chciejstwa w rozmnażaniu , to mam dokładnie to co planowałam.
Bo miały być kopie Frania , miał być rudy i miał być nano babcia Murzyn. To można przeczytać w tej galerii , niestety cofając się o kilka lat ;)
W moich marzeniach , to już z przed staffikami ;) zawsze było że posiądę drugie czarne bydle , w typie Lalki ... plan zakładał że ma być o 180 stopni inne niż Lalka :evil_lol:

chyba już przestanę marzyć , bo cholera za dużo się tego spełniło przez ostatnich kilka lat ;) chociaż nie, jedno się nie spełniło.
Kano miał żyć wiecznie i nigdy mnie nie zostawić. Ja wiem że to już tyle lat , ale w mordę są takie chwile że strasznie mi go brakuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...