Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BarbeSale']Według mnie nie będzie żadnego problemu... uwierzcie w związku też wiadomo że w niedziele raczej banki nie pracują...[/QUOTE]
Mam taką nadzieje, jednak informacje na stronie ZK Rzeszow są inne i mocno niepokojace :"płatności: 13.01.2008r.
Uprzejmie informujemy, że [B][U]termin płatności oznacza dzień wymaganego wpływu na nasz rachunek bankowy[/U][/B]
Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Czy na liście są psy przyjęte na wystawę? Czy może się tam znaleźć pies np. nieopłacony?[/QUOTE]
Wiem, ze sa na liscie psy nieoplacone
[b]BarbeSale[/b] mam rozumiec, ze jesli na konto ZK pieniadze wplyna 14.01( a nie do 13.01 jak jest napisane na stronie ZK) pies bedzie przyjety na wystawe?

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze - nie rozumiem tej "burzy".

Decyzji o zgłoszeniu psa na wystawę nie podejmuje sie w sekundzie, raczej się ja rozważa.

[B]Raz[/B] - Termin był do 10 stycznia. 10 stycznia po południu pojawiło się info o przedłużeniu do 13. Więc ci co nie zapłacili 10 do czasu sesji księgowej banku, to kiedy to chcieli zrobić? 14 ?
[B]Dwa[/B] - jak pieniądze wpłyną 14 czy 15 to pies będzie przyjęty. Różnie z bankami bywa.
[B]Trzy[/B] - psy nieopłacone nie będą ujęte w katalogu, a psy nieujęte w katalogu nie podlegają ocenie - to dla niewiedzących.
[B]Cztery [/B]- wycofywanie psów od dzisiaj jest możliwe tylko dla osób zgłaszających od 11 do 13 stycznia, jasno chyba to jest określone. A skoro lista na stronie tak Wam pomaga w zmianach to chyba sie jej pozbędziemy. Każdy dostaje emila zwrotnego o przyjęciu psa, z numerem (o ile poda emila) więc stawki znać nie musicie. I tak źle i tak niedobrze.

Psy można było zgłaszać od września, płacić od września, mija termin zgłoszeń i problem ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']Po pierwsze - nie rozumiem tej "burzy".

Decyzji o zgłoszeniu psa na wystawę nie podejmuje sie w sekundzie, raczej się ja rozważa.

[B]Raz[/B] - Termin był do 10 stycznia. 10 stycznia po południu pojawiło się info o przedłużeniu do 13. Więc ci co nie zapłacili 10 do czasu sesji księgowej banku, to kiedy to chcieli zrobić? 14 ? [/quote]
Przepraszam bardzo czy przedluzyliscie termin zgloszen po to by teraz komus robic wyrzuty? Czy zaprosic na te wystawe? Przykre....:shake:
Zadalam pytanie, otrzymalam kilka niestosownych odpowiedzi i ....burza :roll:
[quote][B]Dwa[/B] - jak pieniądze wpłyną 14 czy 15 to pies będzie przyjęty.
[/QUOTE]
Dziękuje za odpowiedz, na to czekalam

Link to comment
Share on other sites

[B]Jolly[/B], ale mój post nie był kierowany jako atak na ciebie i do ciebie. Więcej dystansu proponuję :cool3:
Wolny kraj, kto chce zgłasza, kto nie chce nie zgłasza. Przecież my nikogo na siłę do Rzeszowa nie ciągniemy. A jak ktoś chce to i zgłosi w terminie i opłaci w terminie i wszystko co potrzeba załączy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'] A jak ktoś chce to i zgłosi w terminie i opłaci w terminie i wszystko co potrzeba załączy :cool3:[/QUOTE]
Przede wszystkim chcialam uzyskac informacja nt platnosci psow zglaszanych w przedluzonym terminie -przeciez daliscie taka mozliwosc, wiec prosze bez zlosliwych uwag :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przedłużanie terminu zgłoszeń to praktyka wielu oddziałów-a tu nagle Rzeszów zły choć nie podniusł ceny za zgłoszenie "w drugim terminie"
Organizatorzy rzeszowskiej cackają się z nami,starają się a wzamian co:mad:
Napewno wielu to docenia,ale jak znów można zaobserwować
JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ...

Jak dla mie jest super:loveu:DZIĘKUJE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogi']
Organizatorzy rzeszowskiej cackają się z nami,starają się a wzamian co:mad:

[/QUOTE]
Ogromnie przepraszam :lol:, ze osmielilam sie na dogomanii zadac pytanie :diabloti: :angryy:, gdyz na stronie ZK mozna przeczytac informacje wprowadzajace w blad :cool3:
[quote name='bogi']a tu nagle Rzeszów zły choć nie podniusł ceny za zgłoszenie "w drugim terminie"[/QUOTE]
Wolalabym placic dwukrotna stawke w dniu wystawy niz czytac komentarze osob, ktore nie maja nic konstruktywnego do powiedzenia

Link to comment
Share on other sites

Atik - proszę nie rezygnujcie z listy, to moim zdaniem świetny pomysł.

Ja zgłaszałam na samym początku i nie wiedziałam jaką będę mieć konkurencję, jednego psa wycofałam ze względów organizacyjnych (moich) nie ze względu na konkurencję. Tak mi się wydaje, że burza właśnie o to, że psa nie można cofnąć albo przepisać a tu konkurencja dopisała.

Co do przelewu to miałam taką sytuację przed Kielcami, zagapiłam się i zrobiłam przelew przez net ostatniego dnia wieczorem. Pomyślałam trudno albo uznają albo dopłacę bo to ja się zagapiłam i moja wina. I co uznali i potwierdzenie przyszło, że zapłacono. Myślę, że podobnie może byś w Rzeszowie szczególniej, że jak widzę oddział sie stara.

Link to comment
Share on other sites

Dla oddziału rzeszowskiego brawa za przedwystawową informację dla wystawców:klacz::klacz::klacz: - zawsze się znajdą osoby , którym coś nie pasuje- a nie biorą pod uwagę swojego postępowania i niepotrzebnie denerwują innych i siebie:evil_lol:. Byliśmy w Rzeszowie w zeszłym roku- było super, wystawa nam się podobała, organizacja również to i w tym roku zdecydowaliśmy się tam zawitać. Jakieś niedociągnięcia zawsze są , ale nie ma idealnych wystaw- jak ktoś chce to znajdzie powód do "czepiania" się- ja zazwyczaj patrzę na "całokształt" wystawy i staram się docenić wkład pracy oddziału w przygotowania przedwystawowe oraz samej już wystawy- zdaję sobie sprawę z ogromu problemów i starań organizatorów- oni muszą się borykać z setkami wystawców a poszczególni wystawcy patrzą na to z poziomu własnego nosa:evil_lol:- tak więc: jak na razie Rzeszów:klacz::klacz::klacz:- a reszta wrażeń już po wystawie:lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja, no właśnie.. może zadam troche głupie pytanie :lol: ale chodzi mi o to, czy jeżeli tego samego dnia zgłosiłam i zapłaciłam za psa (10.01, wieczorem) i znalazł się w wykazie wystawców, to czy powinnam jeszcze dzwonić i się upewnić, czy zgłoszenie i przelew przyjęto?
Pozdr. :)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z oddziału w Rzeszowie orientuje się, czy na listę wpisano już zbiorówki z innych oddziałów? Chodzi mi o Katowice...
Zgłaszałam i opłacałam w oddziale katowickim /grubo przed terminem/ a na liście nadal nas nie ma... czy mam się niepokoić? :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...