Jump to content
Dogomania

Dwie sunie malunie, mamunia i córunia w BDT bardzo proszą o wsparcie na karmę i weta. Obie sunie mają wspaniałe Domy :)


elik

Recommended Posts

Dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią byliśmy zaszczepić Amie. Tak jak planowałam, zaszczepiliśmy sunię przeciwko wściekliźnie i przeciwko chorobom wirusowym. Zapłaciłam także za poprzednia wizytę - wyciągnięcie szwów. Razem 86,00 zł. Na odwrocie paragonu wet napisał co i za ile.

 

20150701_165242.jpg
 
20150701_165221.jpg
 
20150701_165257.jpg
 
 
Amie dostała także swoją książeczkę zdrowia. Jest już więc psem w pełni adopcyjnym :)
 
 
 
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na konto sunieczek wpłynęło 20,00 zł od Onna za udział w bazarku imiennym

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

gif%252520%2525C5%25259Ble%252520serdudz
 
Jako, że sunieczka u mnie ma w zasadzie załatwiony serwis weterynaryjny, poproszę o fakturę lub paragon za ewentualne wizyty Soni u weta i przeleję żądana kwotę na konto Jej BDT.
 
Link to comment
Share on other sites

0heart.gifserdecznie pozdrawiam i sciskam mocnooo  za kotunki bidne 

oa mtenko matenko .....

ciociu elik przed chwilenka wiec 

wyslalm 12 zl na te kotunki 

wiem ze nie jest to zawrotniczkowa suma 

ale choc tyle od gonziaczkow dla kotunkow chorych0heart.gif

Ewuniu Kochana Twoje wsparcie juz wpłynęło na konto. Jest to konto suniek mamci i córki, ale nic to, poradzę sobie:)

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 

%2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g
Link to comment
Share on other sites

Elu, wyślij mi na pw numer konta-mam dla Dziewczynek 50zł :)

Aniu kochana, nie wiem jak dziękować  niewinny.gif

 

Przepraszam, że dopiero dzisiaj odpowiadam, ale dopiero dzisiaj i w dodatku o tak późnej porze, usiadłam do kompa. Jestem potwornie zmęczona tak fizycznie, jak i psychicznie. Padam na pysk :)

 

Bardzo ogromnie dziękuję 

gif%252520%2525C5%25259Ble%252520serdudz
Link to comment
Share on other sites

Eliczkowo odwiedzam 

 witaj ciociu 

witajcie sunienki 

i kotunki 0heart.gif

 kciukamy mocno mocno 

ale sie ciociu elik napracujesz z lekami 

ze tabletkami 

ze wszystkim 

zdrowenka zdrowenka  i sily ciociu

niechaj malentasy zdrowieja 

nie lam  ciociu nie lam sie , to dlugo trwa 

bedzie dobrze eliczkowa nasza ciociu0heart.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elu, przelew już w drodze-po 50zł dla każdej z Dziewuszek :)

Ogromne, wielgachne dziękuję :) 

 

Kasa w piątek zameldowała się na koncie dziewuszek.

 

 

merci.gif

 

Jest pani zainteresowana moją tymczaską, ale podesłałam jej linki do albumów zdjęciowych obu suniek. Może którąś z nich zainteresuje się na stałe :)

 

Eliczkowo odwiedzam 

 witaj ciociu 

witajcie sunienki 

i kotunki 0heart.gif

 kciukamy mocno mocno 

ale sie ciociu elik napracujesz z lekami 

ze tabletkami 

ze wszystkim 

zdrowenka zdrowenka  i sily ciociu

niechaj malentasy zdrowieja 

nie lam  ciociu nie lam sie , to dlugo trwa 

bedzie dobrze eliczkowa nasza ciociu0heart.gif

Ciociu Ewciu, nawet sobie nie wyobrażałam, że tyle zamieszania z szóstka chorych kociaków być może. Na szczęście wczoraj przyjechała sąsiadka, która też ma serce dla zwierząt i z Jej pomocą ogarniamy sytuację. Pożyczyła mi kilka pomocnych, ułatwiających prace przedmiotów i jest już znacznie lepiej. Osłoda są oczęta kociaków, w których z poza krwawo-mięsnej masy zaczęły się pokazywać oczka :) Będzie dobre, musi być. Jest też trochę smutku, bo sąsiadka obawia się o dwa kocięta w najgorszym stanie. Ale ja mam nadzieję, że uda się uratować wszystkie.

Dziękuję Ciociu Ewciu za wsparcie:)

 

Zaglądamy do kruszynek :).

 

I ja też zerkam, mimo upału okrutnego :)

 

Witam dziewczynki :)

 

Witam i zapraszam do częstych odwiedzin  :)

Link to comment
Share on other sites

Sciskam sciskam mocno za kocineczki bidne 

i suniateczka cudne

ale w dobruskich rekach Waszych 

sciskam misi21ss.jpg

 

 

 

Ciociu Ewciu bardzo dziękujemy za zaufanie :) i takje mocno ściskamy, całe nasze ludzko-psio-kocie stado :)

Link to comment
Share on other sites

0heart.gifa zagladm  do Eliczkowa pisackzowa 

koteczkowa 

z mnostwem pozdrowien0heart.gif

Witam Ciociu Ewciu :)

Wraz z Gusiaczkiem jesteście wiernymi kibicami suczek, za co gorąco Wam dziękuję  0heart.gif0heart.gif0heart.gif

 

U nas w zasadzie nic nadzwyczajnego się nie dzieje, no może poza tym, że kociaczki mają coraz lepsze oczka, choć nie u wszystkich jest taki sam postęp. Wczoraj w nocy prawdopodobnie ojciec kociątek - wielki czarny kocur - chciał się dostać do pokoju, w którym są kocięta. Chciał się dostać przez okno pozostawione w pozycji uchylone. Gdy weszłam do nich rano stwierdziłam, że kotka musiała skakać w panice po szafkach, bo sporo przedmiotów było zrzuconych na podłogę, Na szczęście żaden nie trafił w kociątko. Moskitiera była poszarpana, koteczka wystraszona. Nie chce sobie wyobrażać, co by było, gdybym zostawiła okno otwarte. Zrobiłam zdjęcia poszarpanej moskitiery. Jak wrócę z Krakowa, to wstawię na wątek.

Musimy jechać dzisiaj do Krakowa i to zaraz, żeby uniknąć jazdy w upale. Samochód nie ma klimatyzacji i psiaki bardzo źle znoszą jazdę w upalny dzień. Wrócimy wieczorem. Sąsiadka, która od kilku dni pomaga mi karmić kociątka i aplikować im leki, dostała klucz od domku i dokładna instrukcje co i jak. W lodówce ma jedzonko dla kociaków i osobno dla koteczki.

Juz teraz jest gorąco. Boję się jak psiaki zniosą jazdę. Co prawda to tylko niecałą godzinę, ale i aż prawie godzinę.

Link to comment
Share on other sites

Owszem, nad ranem był koszmar... Obudził mnie wiatr, więc naiwnie pomyślałam sobie: "super, trochę się chata przewietrzy", a po 5 minutach jak dziki ganiałam po domu i okna zamykałam. Romuś leżał mi na klatce piersiowej i wbijał pazury...Teraz wyglądam jak po upojnej nocy ;) Dziś pół dnia sprzątałam ulicę i podjazd; do lasu nie da się wejść-wszędzie wyrwane z korzeniami drzewa. ZOO zamknięte, orzeł i puchacz uciekły, bo huragan wyrwał drzwi do klatek. Nie wiem jak Wy, ale ja nie cierpię ZOO...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...