Jump to content
Dogomania

Dwie sunie malunie, mamunia i córunia w BDT bardzo proszą o wsparcie na karmę i weta. Obie sunie mają wspaniałe Domy :)


elik

Recommended Posts

Jestem w rozpaczy - wszystkie moje zapisane wątki przepadły.. a nowe się nie zapisują, nie mogę też ich śledzić - nie działa mi to wcale. Mogę pisać i pisać, a potem i tak w "mojej zawartości"pustka :( Co to cholerne zmiany to zostały wprowadzone?! Ten wątek pewnie też mi się nie zapisze :( ech...
Jak pomóc suńkom? Z tego, co doczytałam jedna jest u Elik, a druga?

Druga jest w bdt za weta:)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, bardzo prosimy o wsparcie, bo sunie potrzebują kasy na weta - wyciągnięcie szwów, szczepienia p/wściekliźnie. Nie mówiąc już o jedzonku :(

 

Obecnie na koncie obu suniek jest 29,00 zł z czego 18,00 zł mam zapłacić weterynarzowi za wyciągnięcie szwów. Nie płaciłam, umówiliśmy się, że zapłacę razem za szczepienie.

Myślę, że obie sunie trzeba zaszczepić także p/chorobom wirusowym. Poratujcie proszę.

 

Dla odmiany wkleję zdjęcia drugiej suni, prawdopodobnie córeczki mojej tymczaski.

 

Dla przypomnienia - w schronie wyglądała tak

 

Suczka%252520zabrana%252520ze%252520schr
 
A tak obecnie w BDT
 
IMGP2300%252520%252528640x424%252529.jpg
 
IMGP2273%252520%252528640x424%252529.jpg
 
IMGP2272%252520%252528640x424%252529.jpg
 
IMGP2355%252520%252528640x424%252529%252
 
IMGP2270%252520%252528640x423%252529.jpg
 
IMGP2337%252520%252528640x424%252529.jpg
Link to comment
Share on other sites

milosne_65.gifalez przecudne istotki 

sciskam sercem pozdrawiam ogromnie ogromnie

Renia Onaa juz przelala ku Tobie ciociu 

20 zl cegieleczke

Bardzo pięknie dziękujemy  z%252520kwiatuszkami.gif

 

20,00 zł wczoraj zameldowało się na koncie sunieczek.  Zapisałam, że od  cioci koi, bo tak na przelewie napisała Renatka. Czy mam zmienić ?

Link to comment
Share on other sites

0heart.gif0heart.gifSciskam  wszystkie lapeczki ciocinkowe 

zwierzunkowe 

bardzo dobrze cioci wpisalals dziekuje, jeszcze potwierdz serduszko na bazarenku

ciociu eliczkowa   pieniazki sa od kochanej koja 

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147424-rozliczam-sabinka-w-ds-zmieniamy-cel-kramiczku-dla-dwoch-suniek-od-ewu-i-eliki-perfumki-do-25-czerwiec-g-2200/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nispodzianka mala od gonzikow 0heart.gif

koszty  dwoch  wysyleczek tez lece na konto Twoje 

ciociu elik 

sciskam pozdrawiam http://www.dogomania.com/forum/topic/147424-rozliczam-sabinka-w-ds-zmieniamy-cel-kramiczku-dla-dwoch-suniek-od-ewu-i-eliki-perfumki-do-25-czerwiec-g-2200/page-6

 

 

 

kochajmy 

ratujmy 

szanujmy 

ile sil 

 misi19ss.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nispodzianka mala od gonzikow 0heart.gif

koszty  dwoch  wysyleczek tez lece na konto Twoje 

ciociu elik 

sciskam pozdrawiam http://www.dogomania.com/forum/topic/147424-rozliczam-sabinka-w-ds-zmieniamy-cel-kramiczku-dla-dwoch-suniek-od-ewu-i-eliki-perfumki-do-25-czerwiec-g-2200/page-6

 

...

Ciociu kochana podwójne dziękuję wielgachne i serduszkowe serca%252520%2525C5%25259Ble.gif

 

Dzisiaj na konto sunieczek wpłynęło z bazareczku kochanej Cioci ewy gonzales  24,50 od Maryna

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

%2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciociu 

to od cudnej nasze dogowej  cioci Marynyserca%252520%2525C5%25259Ble.gif

za ksiazke z bazareczku

potwierdz prosze eliczku drogi na bazareczeku

pozdrawiam sciskammm

Dzięki Ciociu Ewciu :)  już podmieniam wpłacającą i polecę potwierdzić wpłatę na bazarku, ale o link bardzo proszę  :D

Link to comment
Share on other sites

Jak tu miło:)

Ja już nie nadążam z niczym ale zaglądam ku pokrzepieniu bo wiem ,że u Elik zawsze wesoło:)

Basieńko kochana miło, gdy Ludzie są mili. Witaj więc wśród miłych :D

 

Czarnulka bardzo grzeczna, spokojna , miła .

Mamcia pełna energii :)

 

Dropiatka - Amia także jest bardzo grzeczna i miła, ale ze spokojem to już troszku na bakier :P

Okazała się psem wielce stróżującym. Szczeka gdy jakiś pies gdzieś zaszczeka, gdy zadzwoni telefon, choćby w TV, gdy usłyszy coś, co uzna za powód do szczekania....  Rozszczekała się nam sunieczka, że hej.

 

 

Dzień dobry Dziewczynkom :)

Witaj Gusiaczku :D

 

 

Ja dzisiaj dopiero teraz usiadłam do kompa, bo robiłam akcję łapania kociątek koteczki, którą wysterylizowałam w ubiegły poniedziałek. Za cały dzień udało mi się zlokalizować i złapać tylko jednego kociaczka. Malizna z kocim katarem :( Oczka zaropiałe tak, że jednego już nie mógł otworzyć, a nosek zawalony katarem :( Przemyłam oczęta i nieco przejrzał, ale katarek bardzo mi się nie podoba. Mocno utrudnia mu oddychanie. Boję się o niego. Wet przyjmuje tylko do 19-tej. Pojedziemy z nim jutro jak tylko otworzy gabinet. Podobno wszystkich kociąt jest 6 o mamma mija :( Jeśli wszystkie są takie chore, to nie wydolę finansowo :( Już na sterylkę kotki wysupłałam zaskurniaka.

Kotka pojawiła się z drugim kotkiem w ubiegłym roku w jesieni na jednej z działek. Prosiłam właściciela, żeby je złapał to je wysterylizuję. Nie zgodził się. Powiedział, że to natura sama załatwi. Oczywiście on nie martwi się co te koty jedzą w zimie. Natura tak sama załatwiła, że jeden kotek późną jesienią został przejechany przez samochód, a drugi kotek - kotka zaszła w ciążę i teraz jest 6 kociąt. Jak ja im znajdę wszystkim domy ?? Nie mogą zostać na działce, bo ja nie wykarmię takiej ilości kotów. Tylko my zawozimy w zimie karmę. Było 11 kotów wszystkie wyłapałam na klatkę łapkę i wysterylizowałam. Po powodzi w 2010 roku zostały tylko 4. No i teraz ta kotka i 6 kociąt :( Czyli znowu 11 tylko  ja już nie pracuję, a z emerytury trudno utrzymać tyle kotów.   Masakra !!!  Muszę znaleźć im domy. Ciekawe co się jutro okaże. Ile jeszcze kociąt ma kk. Prawdopodobnie wszystkie, bo to cholerstwo jest bardzo zaraźliwe.

Link to comment
Share on other sites

0heart.gifserdecznie pozdrawiam i sciskam mocnooo  za kotunki bidne 

oa mtenko matenko .....

ciociu elik przed chwilenka wiec 

wyslalm 12 zl na te kotunki 

wiem ze nie jest to zawrotniczkowa suma 

ale choc tyle od gonziaczkow dla kotunkow chorych0heart.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

0heart.gifserdecznie pozdrawiam i sciskam mocnooo  za kotunki bidne 

oa mtenko matenko .....

ciociu elik przed chwilenka wiec 

wyslalm 12 zl na te kotunki 

wiem ze nie jest to zawrotniczkowa suma 

ale choc tyle od gonziaczkow dla kotunkow chorych0heart.gif

Ewciu Kochana, bardzo serdecznie i z serca Ci dziękuję serca%252520%2525C5%25259Ble.gif

Przy takiej ilości gębulek w dodatku chorusich, każda złotóweczka jest bardzo cenna :)

Jak pojawią się na koncie, dam znać. Dzisiaj wpłynęło Twoje 2,00 zł z bazarku imiennego za głosowanie :)

Dziękuję bardzo serdecznie :)

Dobrej nocki :)

Dobranoc i dzień dobry Ci Gusiaczku :D

 

Melduję się u dziewuszek :)

Witaj Panienko, otwórz okienko...  :D Bywaj częściej, prosimy :P

 

Dzień doberek

Wita, witam i o zdrowie pytam :)

 

Miałam wczoraj zabrać Amie do szczepienia, ale jak wynalazłam resztę kociąt, to stwierdziłam, że za dużo byłoby zamieszania w gabinecie i szczepienie odłożyłam na dzisiaj. Właśnie za chwilę się wybieramy. Uzupełnię tylko finanse malutkiej i jedziemy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...