Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Właśnie wróciłem z wystawy chorzowskiej. Miła atmosfera i brak "zadymiarzy" - to tygryski lubią najbardziej.
Meggy oczywiście porobiła mnóstwo ciekawych fotek, ja też parę pstryknąłem, jutro wszystko wstawimy.

Dzisiaj tylko wyniki [za ewentualne błędy, literówki z góry sorry, ale padam:

[b]CHORZÓW 10.09.2006[/b]

[b]Sznaucer miniaturowy biały[/b]
PSY:
pośrednia:
BORYS Crystal Saga - lokata 1

SUKI:
championów:
ARIA Crystal Saga - lokata 1, CWC, NSwR, [b]BOB[/b]

---------------------------

[b]Sznaucer Miniaturowy Czarno-Srebrny[/b]
PSY:
szczeniąt:
NAPOLEON Tygaro-Figaro - [chyba] WO, był na BISie szczeniąt
championów:
XANTI Sasquehanna - lokata 1, CWC, NPwR, [b]BOB[/b]

SUKI:
szczeniąt:
NUKA Złodziejska Zgraja - brak danych
pośrednia:
A-MATINKA Primus Inter Pares - lokata 1, CWC, NSwR

---------------------------

[b]Sznaucer Miniaturowy Czarny[/b]
PSY:
pośrednia:
LIDER Dyas - lokata 1, CWC, NPwR, [b]BOB[/b]
otwarta:
GUCCI Replika - lokata 1

SUKI:
szczeniąt:
OLIMPIA z Uramu - WO
młodzieży:
A'BALTA MESSUA GRAND Hajan Polonia (FCI) - lokata 1, Zw. Mł, [b]BOG I Junior[/b]
pośrednia:
FILADELFIA FANTASY STAR Hajan Polonia (FCI) - lokata 1, CWC, NSwR
JASSMA z Uramu - lokata 2
otwarta:
LADY z Uramu - lokata 1, CWC
weteranów:
TESSI z Uramu - lokata 1, nie wiem czy coś jeszcze

---------------------------

[b]Sznaucer Miniaturowy Pieprz i Sól[/b]
PSY:
młodzieży:
JACKER GRAND Hajan polonia (FCI) - lokata 1, Zw. Mł.
pośrednia:
CONAN z Uramu - lokata 1, CWC
EDISON Dag-Aleksja - lokata 2
championów:
ADONIS ARES Laryland - lokata 1, CWC, NPwR, [b]BOB, BOG II[/b]
weteranów:
LARY z Miasta Piastów - lokata 1, nie wiem czy tylko tyle.

SUKI:
pośrednia:
EMILLY Dag-Aleksja - lokata 1, CWC
MANDY Anrete - lokata 2
otwarta:
ELINA od Wortmanów - lokata 2
TEQUILLA z Olsztynki - lokata 1
championów:
SHARON Northumberland - lokata 1, CWC, NSwR
TEKILA Doman - lokata 2

---------------------------

[b]Sznaucer Olbrzym Czarny[/b]
PSY:
pośrednia:
PABLO Replika - lokata 1, CWC
otwarta:
BLACK z Sokolego Gaju - lokata 2
TEBALD Brodaty Wagabunda (FCI) - lokata 1, CWC, NPwR, [b]BOB[/b]
użytkowa:
GAWAIN Nergal - lokata 1, CWC
championów:
VISANT Brodaty Wagabunda - lokata 1, CWC

SUKI:
pośrednia:
POLA Replika - lokata 1, CWC, NSwR
otwarta
IRYS Dyas - lokata 1, CWC
użytkowa:
AKME Nergal - lokata 1, CWC
championów:
UNIKA z Tartaku - nie wiem
weteranów:
YSMENA Brodaty Wagabudna (FCI) - nieobecna chyba.

---------------------------

[b]Sznaucer Średni Czarny[/b]
PSY:
młodzieży:
ESTEBAN Flavango - lokata 1, nie wiem czy CWC też
pośrednia:
CHICAGO Bohemia Cardinal - lokata 1, CWC, NPwR, [b]BOB[/b]

---------------------------

[b]Sznaucer Średni Pieprz i Sól[/b]
PSY:
młodzieży:
CORNEL Zielona Hajda - lokata 1, nie wiem co z wnioskiem
championów:
GATEWAY ENTER Gagatek - lokata 1, CWC, NPwR

SUKI:
chapmionów:
IRMA Zbójecka Saga - lokata, CWC, NSwR, [b]BOB[/b]


Wsio.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Doginka']Ostatnio sama go trymowałam, a Karolina L. zrobiła poprawki i już do końca mi go przygotowała:lol: - zresztą zawsze go kończy:diabloti:. I przed Krakowem wyglądał tak(tuż przed gów...ą maseczką:diabloti: :diabloti: :diabloti: )

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/156/d520cc7533a13c1b.jpg[/IMG][/URL]

[/quote]


Ładny i jaką ma intensywną czerń

Link to comment
Share on other sites

Zanim to wszystko spisałem to widzę, że Moniś się pojawiłą, hehe ;)

W każdym razie ja też byłem pod wrażeniem "bandy wilczarzy". Normalnie mnie zamurowało. Grill, wspólny stół z jedzeniem, piciem, psy spuszczone ganiają się jak szczenięta, miła atmosfera. Brak jakiejkolwiek zazdrości. BISa zgarnął właśnie wilczarz i dostał na prawdę szczere gratulacje od całej reszty ekipy. Podziwiam po prostu!

[quote]Potem szybki wspólny obiad z Krzysiem[/quote]A Monika z tego wszystkiego się nie mogłą pozbierać i najpierw wylała połowę kawy na stół, później wodę, a na końcu się ubabrała ketchupem :evil_lol:

[quote]Krzysiu,dziękuje Ci, za cały wspólny dzień..[/quote]To ja tobie dziękuję :)

aha, dowiedziałem sie dzisiaj jeszcze, ze jestem kobietą :evil_lol: w dodatku wredną kobietą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Ładny i jaką ma intensywną czerń[/quote]

Jakieś 10 minut później nie był już taki czarny tylko rudośmierdzący:crazyeye::angryy:
:-o(zrobił sobie maseczkę upiękrzającą - widocznie miał zastrzeżenia co do odżywki:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Nie zgodzę się z tym całkiem. Niektórym typom miniatur nie pasują uszy i ogon niestety i dotyczy to przede wszystkim typu amerykańskiego.
Boję się, że właśnie wraz z zakazem wystawiania ciętych u nas w Polsce, zabraknie na ringach właśnie tych, które tak mi się podobają.:placz:

.[/quote]
nio DOKLADNIE!!!a najgorsze jest to ze juz sie wtedy niczego nie pozyczy z USA na wystawki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Miało być pięknie, a i kiedyś było. Gadało się o różnych psich sprawach, było sprzeczki owszem, ale nikt sobie nie dawał "po pysku" jak to teraz ma miejsce.:roll:[/quote]
wychodza poprostu te "ciche wojenki" coniektorych osob:))))kto sieje wiatr ten zbiera burze ot co!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Jest jeszcze jeden aspekt takich dużych hodowli kennelowych. W takich hodowlach rzadko psy dożywają późnej starości, bo to zbyt duże koszty. Suki są utrzymywane dopóki dają potomstwo a psy dopóki można jeszcze używać ich do reprodukcji :roll: .[/quote]
nio fakt-ze po skonczonej "karierze" sie suki sterylizuje i oddaje, wiec w prywatnych juz domkach dozywaja poznej starosci. A ile dozyja pieski w takiej "hodowli" gdzie wszystko lata i s.ra gdzie popadnie?nie wydaje mi sie zeby srednia wieku tam byla jakas wyzsza albo chociaz przecietna, ale zobaczymy:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']No to się nie wkurzaj :lol: :lol: :lol: , podyskutować przecież można nie :bigok:. Pewnie nie wszystkie amerykańskie miniatury mają watowaty włos, tak samo, jak nie wszystkie europejskie mają włos super. A co do krzyżowań, to od tego jest praca hodowlana, żeby to robić dobrze :loveu: :loveu: :loveu: . A jak masz wiedzę na temat tego jakich nie należy krzyżować, to się z nami podziel :cool3: :cool3: :cool3: .[/QUOTE]
Łee tam,ty naprawdę myślałaś,że to wkurzenie to tak naprawdę????,przykładów skojarzeń na forum podawać nie będę,bo wiesz jak jest.........

Link to comment
Share on other sites

Czesto skubię sznaucery,i właściwie nie ma problemu z właścicielami(może trafiają mi się mądrzy);) ;) Ale powiem tak ,dotychczas,trafiło mi się tylko robić dwa pieski,które nie miały problemu,z kolorem,watowatością itp.A wśród nich są tylko dwa amerykańce,obserwuje też zjawisko,coraz gorszego włosa u olbrzymów i średniaków p&s,i niestety:shake: :shake: takowe też skubię,więc konstatując,myślę że prowadzenie amerykana:loveu: jest tak samo pracochłonne jak każdego z w/w....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Jak będziesz się tak złościć,to zczerwieniejesz,skóra ci zwiędnie:shake: :shake: ,zrobią Ci się zmarszczki mimiczne,i.......zrobisz się brzydka,a przecież jesteś wolną panną na wydaniu:multi: :multi: :multi: .......[/quote]


Masterton teraz to nie problem ! zawsze mozna sie zglosic do "chce byc piekna" :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Jak będziesz się tak złościć,to zczerwieniejesz,skóra ci zwiędnie:shake: :shake: ,zrobią Ci się zmarszczki mimiczne,i.......zrobisz się brzydka,a przecież jesteś wolną panną na wydaniu:multi: :multi: :multi: .......[/quote]
cholera mowisz ze znasz to z autopsji????:)))OK postaram sie posluchac Ciebie, wszakze przemawia przez Ciebie doswiadczenie zyciowe:)))))ale to nie sa MOJE kolezanki, a co do hasla "LASKI" to tez mozna by polemizowac:))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']cholera mowisz ze znasz to z autopsji????:)))OK postaram sie posluchac Ciebie, wszakze przemawia przez Ciebie doswiadczenie zyciowe:)))))ale to nie sa MOJE kolezanki, a co do hasla "LASKI" to tez mozna by polemizowac:))))))))))))))))[/QUOTE]
No widzisz!!!Doszłyśmy do sentencji całej sprawy,a propos...Przyjmują jeszcze do "Chce być piękna" to może się zapiszę......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...