Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='szorka']Atmosfera iście gorąca!!!!!.
Nie miałam czasu skrobnąć,ponieważ miałam w niedzielę klubówkę bokserów ,a poniedziałek zawirowany po klubówce.
Wietrzyliśmy futerko w Warszawie,tylko NOkia.Na bisie P.sędzia nawet na nas nie spojrzał.BIsa weteranów wygrał Marcin z suczką czarno srebrną
Wszysko nie było jednak fatalnie .
Etopiryna Tostom (po Polopiryniei Catapulcie) ZW. Młodzieży i BOB Młodzieży.Po raz pierwszy wystawiana.
Likierek Tostom (po Noki i Bobie)Zwyciężca Rasy. Nareszcie w dobrej dłuższej , szorstkiej sierści .

Życzę każdemu z całego serca ,trafić kupując sznaucerana takiego jak Foreniak lub mieć to szczęście na urodzenie się w hodowli (i wychodowanie) takiego PSA !!!!!!!.

A prawda w czarno srebrnych jast taka ---jak nie ufarbujesz to nie wygrasz.Proszę mnie nie przekonywać,że są super wybarwione. Jedni robią to lepiej,drudzy gorzej.Zawsze mówię ,że karjerze trzeba pomóc.
Problem w pieprzakach jest tylko taki,że temu kolorowi nie można forbą pomóc, nie da się.
Buziaki.[/QUOTE]
Przeginasz!!!Nie wszystkie są farbowane!!!Widocznie do tej pory spotykałaś,tylko dokolorywane psy,nawet stwierdziłabym iż,w chwili obecnej,tylko około 10% populacji wystawowej,jest farbowana.....

Link to comment
Share on other sites

Co do farbowania każdy może wierzyć w to co chce i widzieć to co chce,żródła naukowe dają bardzo rozbieżne zestawienia procentowe.
Tak jak w partiach politycznych procentowo-w jadnych sondażch prowadzą w innych przegrywają.
Prawda,leży po środku.Buziaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']Co do farbowania każdy może wierzyć w to co chce i widzieć to co chce,żródła naukowe dają bardzo rozbieżne zestawienia procentowe.
Tak jak w partiach politycznych procentowo-w jadnych sondażch prowadzą w innych przegrywają.
Prawda,leży po środku.Buziaki.[/QUOTE]
I w zwiazku z tym co napisałaś,stwierdzam stanowczo że w Polsce, tak jak w naszych zaprzyjażnionych Czechach,powinno obowiązkowo przeprowadzać się testy na sierść,pozdrowionka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Dzień dobry wszystkim!!!Marisiu!!Tak się składa że byłam,w Tulln na europejskiej,widziałam całą stawkę,wszystko to co napisałaś się zgadza,oprócz jednej rzeczy......suczka ta, niestety,była sfarbowana....[/QUOTE]

Ja już nie wiem, co na ringach jest farbowane a co nie :niewiem: . Sędziowie chyba również nie są pewni i na wszelki wypadek nie zwracają na to uwagi i nic dziwnego, bo mogliby czasem kogoś skrzywdzić bezpodstawnymi podejrzeniami :roll: . Sądzę, że na tej wystawie więcej było farbowanych, więc tego kryterium nie biorę po uwagę :loveu: . Ale suczka była ładna, stałam obok ekipy, od Foremniaka i im wszystkim sunia również się podobała :lol: :lol: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no tak jasne tylko z kontextu wynika, bo zawsze sie rzucasz o tego Foremniaka, zawsze!!!to czemu w takim razie????dla mnie to jest wlasnie idealny sznaucerek[/QUOTE]
Nie rzucam się, to jest bardzo ładny pies :Cool!: i nigdy nie twierdziłam inaczej :eviltong: :eviltong: :eviltong:. Kiedyś podałam przykład Tulln, żeby pokazać przykład, że nawet z tak pięknym psem, jakim niewątpliwie jest Foremniak, udało się na bardzo prestiżowej wystawie wygrać suni, która jest mix-em :loveu: :loveu: :loveu: . Chyba nie jest idealny :hmmmm:, zgodnie z Twoją teorią nie ma idealnych psów :bigok: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']I w zwiazku z tym co napisałaś,stwierdzam stanowczo że w Polsce, tak jak w naszych zaprzyjażnionych Czechach,powinno obowiązkowo przeprowadzać się testy na sierść,pozdrowionka....[/QUOTE]

I niestety dodałabym jeszcze zakaz kopiowania :no-no-no: a aby uprzedzić ewentualny atak, to dodam, że to co już biega kopiowane, nich dalej biega i to co zasługuje na wygraną, niech dalej wygrywa :lol: . Jednak w XXI wieku ludzie mogliby sobie odpuścić ten sposób zaspakajania swojej próżności. Można wyhodować piękne psy, w tym sznaucery, bez konieczności ich okaleczania :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']......Wietrzyliśmy futerko w Warszawie.....[/QUOTE]
Zapomniałabym pogratulować tym, co wietrzyli futerko w naszej stolicy :loveu: :loveu: :loveu: i trochę trofeów im wpadło :lol: :lol: :lol:

[SIZE="4"][COLOR="Magenta"][B][FONT="Comic Sans MS"]HURA !!![/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
[CENTER]:laola: :klacz: :laola: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że ta sunia jest śliczna ale dla mnie wszystkie sznaucery są [B]the best[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/126/0e66a56c147b5ca4.jpg[/IMG][/URL]
Ten pies nigdy w życiu nie był farbowany- synek FOREMNIAKA
(jego ogonek jest cały, tylko tak wyszedł na zdjęciu)

Link to comment
Share on other sites

[quote](i wychodowanie)[/quote]eh, wy[b]ch[/b]odowanie...

[quote]A prawda w czarno srebrnych jast taka ---jak nie ufarbujesz to nie wygrasz.Proszę mnie nie przekonywać,że są super wybarwione. Jedni robią to lepiej,drudzy gorzej.Zawsze mówię ,że karjerze trzeba pomóc.[/quote]A moim zdaniem hodowla powinna dążyć do udoskonalania rasy, a farbując psa nie tylko oszukujemy, ale też puszczamy w obieg szczenięta z wadą sierści.
A jak już reproduktor jest farbowany i daje kolorowe dzieci, to katastrofa. Jest jeden reproduktor - czarny mini, który pokrył mnóstwo suk. Niestety - szczenięta brązowe. i nowy właściciel, który chce wystawiać pieska, który się okazuje brązowy zamiast czarny... co robi? Farbuje. I koło się zamyka. Mamy kolejne kolorowe szczeniaki, które później są farbowane i dają następne kolorowe... itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']I niestety dodałabym jeszcze zakaz kopiowania :no-no-no: a aby uprzedzić ewentualny atak, to dodam, że to co już biega kopiowane, nich dalej biega i to co zasługuje na wygraną, niech dalej wygrywa :lol: . Jednak w XXI wieku ludzie mogliby sobie odpuścić ten sposób zaspakajania swojej próżności. Można wyhodować piękne psy, w tym sznaucery, bez konieczności ich okaleczania :roll:.[/quote]
a ja myslalam , ze w Czechach MOZNA kopiowac OGONY!!!
cos sie zmienilo w tej kwestii????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no tak jasne tylko z kontextu wynika, bo zawsze sie rzucasz o tego Foremniaka, zawsze!!!to czemu w takim razie????dla mnie to jest wlasnie idealny sznaucerek[/quote]
no idealny!!!!
nie ze nie ma zadnych wad, bo takich nie ma oczywiscie, ale idealny jest tzn. ze bardzo bym chciala miec TAKIEGO psa tej klasy!jest piekny poprostu!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Uważam, że ta sunia jest śliczna ale dla mnie wszystkie sznaucery są [B]the best[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/126/0e66a56c147b5ca4.jpg[/IMG][/URL]
Ten pies nigdy w życiu nie był farbowany- synek FOREMNIAKA
(jego ogonek jest cały, tylko tak wyszedł na zdjęciu)[/quote]
[COLOR=black]No właśnie i takie podobają mi się najbardziej :Cool!: :Cool!: :Cool!: , tylko trzeba by popracować jeszcze nad sierścią okrywową, aby była bardziej szorstka :lol: . [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Dzień dobry wszystkim!!!:lol: :lol: Jak tam humorki??,tym którzy pracują miłej pracy,a tym którzy nie,błogiego lenistwa...:multi: :multi:[/quote]
[FONT=Times New Roman][FONT=Tahoma][SIZE=2]Witaj, ja jestem ostatni dzień w pracy przed urlopem :bigok: .[/SIZE][/FONT] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Uważam, że ta sunia jest śliczna ale dla mnie wszystkie sznaucery są [B]the best[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/126/0e66a56c147b5ca4.jpg[/IMG][/URL]
Ten pies nigdy w życiu nie był farbowany- synek FOREMNIAKA
(jego ogonek jest cały, tylko tak wyszedł na zdjęciu)[/quote]


Fajną głowę ma:lol: :lol: i ładnie uszki nosi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][FONT=Times New Roman][FONT=Tahoma][SIZE=2]Witaj, ja jestem ostatni dzień w pracy przed urlopem :bigok: .[/SIZE][/FONT] [/FONT][/quote]


Aaa ,tak przecież lecisz,gdzieś tam....zapomniałam,ale zapewne do ciepełka,:Cool!: :Cool!: :sweetCyb: zazdroszczę,ja w tym roku,miałam tylko 10 urlopu,i do tego nie było wogóle pogody:shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...