Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Masterton']Orsini!!Ja nie jadę z małym,tylko z olbrzymem,a on ,nie jest kopiowany,kurde co tylko z małym mam posuwać??[/quote]
Masterton będziesz z olbrzymkiem we Wrocławiu ? :loveu:

Gratulacje dla ostatnich wygrywających :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich..Na początek może wyjaśnie o co chodziło z Czarnymi Gwiazadmi...Otóż forumowa Ress ujrzawszy Krzysia była zaskoczona, ponieważ była pewna, że Czarne Gwiazdy to kobieta, do tego stara i wredna!!:lol: :lol: :lol:
Śmiechu było co nie miara:lol:

Krzysiu, nie wspominając gdzie ten ketchup z szaszłyka wyladował i jak potem ja wyglądałam:cool3:

Małą fotogaleria z wczorajsza na [URL="http://www.chorzow.jpg.pl"]www.chorzow.jpg.pl[/URL]
Troszkę to trwało, bo miałam służbowy wyjazd, ale udało się, można ziorać....;)

Krzysiu, dziękuję za podpisy pod fotkami!!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']nio fakt-ze po skonczonej "karierze" sie suki sterylizuje i oddaje, wiec w prywatnych juz domkach dozywaja poznej starosci. A ile dozyja pieski w takiej "hodowli" gdzie wszystko lata i s.ra gdzie popadnie?nie wydaje mi sie zeby srednia wieku tam byla jakas wyzsza albo chociaz przecietna, ale zobaczymy:))[/quote]

Znam wiele domowych hodowli, które bardzo dbają o swoje suczki do późnej starości a skrajne przypadki odrzucam - napisałam o tym na końcu post-a :cool3:. Spodziewam się, że niektóre pieski z kennelowych hodowli znajdują domki na starość, ale sądzę, że nie dla wszystkich taki dom się znajdzie :shake:. Myślisz, że dużo ludzi jest skłonnych adoptować stare psy, z którymi na pewno w niedługim czasie rozpoczną się problemy zdrowotne :roll:. Co innego opiekować się swoim własnym psem, którego wychowało się od szczeniaka. Nie sądzę, że dużo jest takich filantropów, jak nasza kochana [B]malawaszka[/B]. Jestem przekonana, że sporo wyeksploatowanych w kennelu psów po okresie reprodukcji jest usypianych.:no-no-no::no-no-no::no-no-no:
No i podkreślam jednak to, że z domowych hodowli wychodzą jednak lepiej socjalizowane szczeniaki niż z najlepszego kennelu. Nie neguję całkiem kennelu, bo odgrywa swoja rolę, ale sama prowadzisz hodowlę domową i chyba tylko z przekory upierasz się, żeby umniejszyć rolę rodzinnych hodowli :loveu::loveu::loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Łee tam,ty naprawdę myślałaś,że to wkurzenie to tak naprawdę????,przykładów skojarzeń na forum podawać nie będę,bo wiesz jak jest.........[/quote]

No, bo już myślałam, że wszystkie mieszane skojarzenia są do bani :cool3: a tymczasem była mowa tu o jednym mix-ie suczce, które wygrała Europejską wystawę w Tulln’2005, zdobywając BOB-a pokonała 100% amerykanina rodem z Polski Foremniaka :lol::lol::lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Czesto skubię sznaucery,i właściwie nie ma problemu z właścicielami(może trafiają mi się mądrzy);) ;) Ale powiem tak ,dotychczas,trafiło mi się tylko robić dwa pieski,które nie miały problemu,z kolorem,watowatością itp.A wśród nich są tylko dwa amerykańce,obserwuje też zjawisko,coraz gorszego włosa u olbrzymów i średniaków p&s,i niestety:shake: :shake: takowe też skubię,więc konstatując,myślę że prowadzenie amerykana:loveu: jest tak samo pracochłonne jak każdego z w/w....;)[/quote]
To masz pecha, ja miałam do czynienia swego czasu i nadal mam, poprzez swoją przyjaciółkę i równocześnie hodowczynię, do czynienia ze średniakami p&s i obserwacje mamy przeciwne :loveu:. Coraz więcej średniaków ma lepszy włos :loveu:. Zdecydowanie w latach 90 było na naszych ringach dużo więcej psów z włosem nie do wypracowania :no-no-no::no-no-no::no-no-no:.
Natomiast co do trymowania amerykańskich miniatur, to kiedyś na wystawie w Czechach pewna właścicielka kopiowanej miniatury amerykańskiej, dzisiaj już interchampiona utyskiwała, że nie może do Czech przyjechać ze swoim psem, bo kto to widział, żeby zakazywać kopiowania psów :angryy:, ona by wprowadziła zakaz :hmmmm: trymowania :loveu::loveu::loveu:, bo ile się ten jej pies musi nacierpieć razem z nią i to parę razy w roku :placz: a kopiuje się tylko raz w życiu. Nie była to jakaś sobie właścicielka jednego sznaucerka, bo również zajmuje się fryzjerstwem piesków :lol::lol::lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton'][FONT=Arial]Gratulacje dla naszych koleżanek.....[/FONT][FONT=Arial Narrow]Hajanek:klacz: :klacz: :klacz: :cool2: :Rose: Tak dalej Laski:lol: [/FONT][/quote]
Ja również się dołączam do [SIZE=4][B][COLOR=Red]GRATULACJI !!![/COLOR][/B][/SIZE] szczególnie dla:
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B][COLOR=Red]Lierka DYAS.
[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B][COLOR=Red]:drink1::cunao::BIG::cunao::drink1:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B][COLOR=Red]
[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']No właśnie gdzie są wszyscy.
Odsypiają wystawę, czy co?
Miały być zdjęcia i co?[/quote]
[FONT=Verdana][FONT=&quot][FONT=Verdana]Nie wszyscy jeszcze wrócili z pracy :placz::placz::placz:, ale już jestem i strasznie się naprodukowałam :eviltong:[/FONT]:eviltong::eviltong:[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']No, bo już myślałam, że wszystkie mieszane skojarzenia są do bani :cool3: a tymczasem była mowa tu o jednym mix-ie suczce, które wygrała Europejską wystawę w Tulln’2005, zdobywając BOB-a pokonała 100% amerykanina rodem z Polski Foremniaka :lol::lol::lol:.[/quote]
zycze Ci takiego Foremniaka,albo nie:))))zycze Ci samych Wektorków i Tuptusi i innych tego typu mixów:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']zycze Ci takiego Foremniaka,albo nie:))))zycze Ci samych Wektorków i Tuptusi i innych tego typu mixów:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Od osób życzliwych przyjmuję życzenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i dzięki Ci bardzo mam już 2+1 :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']marisi sie nie podoba, ale to pewnie tylko dlatego ze nie ma uszkow i ogonka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nigdzie nie napisałam, że Foremniak mi się nie podoba i nie upoważniłam Ciebie [B]orsini [/B]do wypowiadania się w moim imieniu :mad: . Zaczynasz siać wiatr i czekasz na burzę :mad: :mad: :mad: .[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Sorry, a o co idzie z tym Foremniakiem. To jest tatusiek mojego Raperka!!!:mad:[/quote]
[B]Doginka[/B] – jesli chodzi Foremniaka to, jak zdobył Zwycięstwo Europy w Tulln’2005 to w konkurencji o BOB-a przegrał ze śliczną suczką, która jest mix-em, czyli nie 100% amerykaninem :lol: . Orsini cały czas stara się udowodnić, że tylko sznaucerki 100% USA są the best a reszta to szrot :shake: . Na tym tle min się ciągle spieramy :loveu: :loveu: :loveu: .
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]A suczkę tą możesz zobaczyć tutaj :lol: :lol: :lol: : [/SIZE][/FONT][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24748&page=28[/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][B]Doginka[/B] – jesli chodzi Foremniaka to, jak zdobył Zwycięstwo Europy w Tulln’2005 to w konkurencji o BOB-a przegrał ze śliczną suczką, która jest mix-em, czyli nie 100% amerykaninem :lol: . Orsini cały czas stara się udowodnić, że tylko sznaucerki 100% USA są the best a reszta to szrot :shake: . Na tym tle min się ciągle spieramy :loveu: :loveu: :loveu: .
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]A suczkę tą możesz zobaczyć tutaj :lol: :lol: :lol: : [/SIZE][/FONT][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24748&page=28[/URL][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Dzień dobry wszystkim!!!Marisiu!!Tak się składa że byłam,w Tulln na europejskiej,widziałam całą stawkę,wszystko to co napisałaś się zgadza,oprócz jednej rzeczy......suczka ta, niestety,była sfarbowana....

Link to comment
Share on other sites

Atmosfera iście gorąca!!!!!.
Nie miałam czasu skrobnąć,ponieważ miałam w niedzielę klubówkę bokserów ,a poniedziałek zawirowany po klubówce.
Wietrzyliśmy futerko w Warszawie,tylko NOkia.Na bisie P.sędzia nawet na nas nie spojrzał.BIsa weteranów wygrał Marcin z suczką czarno srebrną
Wszysko nie było jednak fatalnie .
Etopiryna Tostom (po Polopiryniei Catapulcie) ZW. Młodzieży i BOB Młodzieży.Po raz pierwszy wystawiana.
Likierek Tostom (po Noki i Bobie)Zwyciężca Rasy. Nareszcie w dobrej dłuższej , szorstkiej sierści .

Życzę każdemu z całego serca ,trafić kupując sznaucerana takiego jak Foreniak lub mieć to szczęście na urodzenie się w hodowli (i wychodowanie) takiego PSA !!!!!!!.

A prawda w czarno srebrnych jast taka ---jak nie ufarbujesz to nie wygrasz.Proszę mnie nie przekonywać,że są super wybarwione. Jedni robią to lepiej,drudzy gorzej.Zawsze mówię ,że karjerze trzeba pomóc.
Problem w pieprzakach jest tylko taki,że temu kolorowi nie można forbą pomóc, nie da się.
Buziaki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...