Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Witajcie! Zaglądam do was po radę, jeśli możecie podzielić się wiedzą będę bardzo wdzięczna.
Planuję zakup maszynki do strzyżenia dla miniaturki ale będzie to maszynka która będzie pracować codziennie więc chodzi o coś profesjonalnego niekoniecznie taniego - raczej chodzi o jakość.

Przęglądnęłam forum , czytam o Moser max, koleżanka poradziła mi maszynkę Oster i wspominała coś o maszynce o nazwie chyba Eskulap cena ok 1500 zł.

Jeśli maszynka to jakie ostrza są niezbędne ?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc i rady. Pozdrawiam serdecznie.Jutro zaczynam naukę strzyżenia :)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agusia i Busiu']Elitesse dzięki a która z nich wg. was jest najbardziej profesjonalna , chodzi mi przede wszystkim o osoby które swojej maszynki używają na co dzień do pracy a nie tylko od czasu i czasu?
Będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady i opinie.[/quote]
po lekturze forum groomingowego doszłam do wniosku że na polskim rynku "profesjonalnej" maszynki raczej nie uświadczysz, bo to co króluje u nas czyli Oster A5, Andis AGC2, czy Moser max1245(ichni Wahl chyba) tam już dawno wyszło z obiegu:diabloti:, więc do nas płyną stare modele, a my łykamy jak świeże bułeczki:cool3:
poza tym wydaje mi się, że osoba która myśli o profesjonalnym strzyżeniu nie moze poprzestać na jednej maszynce, musi mieć drugą na wszelki wypadek - klient nie zrozumie że zepsuła ci się maszynka i pół psa jest nie zrobione. A nawet najlepsza firma może się popsuć.

[QUOTE]oprocz Ostera, i Mosera moze byc jeszcze Andis - kazda z nich ma wady i zalety i nie mozna jednoznacznie stwierdzic ktora bedzie najlepsza[/QUOTE] święte słowa
W lecznicy mamy Ostera A5 2-speed, starą i nową, która jest zauważalnie lżejsza od poprzedniczki. Andis jest jeszcze lżejszy, ale to stwierdzam na wyczucie.
Ideałem byłoby, gdybyś mogła popracować u kogos każdą z maszynek i potem zdecydować.
Firma Pankracy - poszukaj w googlu - sprowadza inne maszynki, też Oster.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Mam dostęp do sprzętu w niezłych cenach, jakby coś. :cool3: :p[/quote]
[FONT=Tahoma]Ja mam Ostera A5 dwubiegową, ale miałam ochotę na ANDIS-a, bo ma bazę i można używać jej bez plączącego się sznura :roll: . Wtedy a było to parę lat temu pożałowałam kasy, bo maszynka byłą 2x droższa :placz: i stwierdziłam, że się nie będę wygłupiać dla jednego psa a teraz trochę żałuję :shake: , szczególnie jak się złoszczę na sznur :angryy: , który jednak przeszkadza. Jeśli miałbym częściej używać maszynki, nie wspominając o salonie dla psów, to ma to znaczenie.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']moze dzis, moze jutro - Zadry sie trzeba zapytac kiedy sie zdecyduje :) ja tu cala w nerwach juz siedzie zeby zdazyla przed weekendem[/quote]

No to trzymam kciuki , zeby wsio było okejos :)

Link to comment
Share on other sites

Jaki dzisiaj miałam okropny dzień w pracy :mdleje: , nawet sobie pobredzić na DGM nie mogłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: , ale Was podglądałam :niewiem: a tu dzisiaj jakoś niewiele się działo :shake: .


[B][FONT=Tahoma]Elitesse[/FONT][/B][FONT=Tahoma], Ty pogadaj z Zadrą, żeby się pośpieszyła :loveu::loveu::loveu:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

no, jakos ostatnio nikt nic nie mówi!!
Elitesse pewnie siedzi przy swojej Zadrze, a reszta ze wstrzymanym oddechem oczekuje na wyniki.
A ja wreszcie skńczyłam prezentacje o własnościach funkcji , spakowałam na CD i z radości pomęczyłam troche Lalkę na polku. Chyba to troche było dla niej za duzo, bo chyłkiem usiłowała zwiac do domku a teraz śpi jak dętka

Link to comment
Share on other sites

Aga trzymamy mocno kciuki! A może już jest po :)

My już jestesmy po przeglądach miotu. Protokoły spisane. Dzieci sie bardzo podobały , no i powoli zacznął się rozjeżdzac. We wtorek pojechały 3 olbrzymki. W weekend pojada pieprzaste. I zacznie sie nas robic powoli coraz mniej.

Do tego u nas leje jak z cebra , jest paskudnie!!! :(
Kto jedzie do Bytomia?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...