Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Pink']No tak, jak Ty jedna przez to przechodzisz bez klopotow a reszta jakos sobie nie daje z tym rady, to ja tez chyba zostane przy tym dodatku do warzywek :evilbat: Ja mam slaba silna wole, to i tak nie dam rady :wink:[/quote]
Cieniachy z Was :wink: :lol: :evilbat: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Jest jeszcze pare, ale ogolnych psich.
To jest okejos, tym bardziej ze zalozone przez ludzi ktorzy dzialaja w PSK, to jest sie zawsze na bierzaco :wink: A i jest troche ludzi mieszkajacych w Norwegi, Belgi, Holandii, Ameryce naprzyklad, to tez mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Witam po świętach :) Tak szybko wyjechałam, że niestety zapomniałąm Wam złożyć życzenia :oops: Za to mam całą masę zdjęć Borysa (większość niestety nieudana, bo trudno go uchwycić w biegu :lol: )

Coś tam czytałąm, że psom nie wolno dawać marchewki??? Mój bubel uwielbia... surową, to źle??

Link to comment
Share on other sites

Haha widze, ze znowu akcja warzywka :wink: , ale dobrze tak sie oczyscic na wiosne :wink: :grins: .

Florance mozesz mu spokojnie dawac raz na jakis czas, tu chodzi raczej o to, zeby nie zaczal brazowiec. Jak bedziesz mu dawala raz na jakis czas to na pewno z kolorkiem nic nie bedzie :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Ka-Vanga ale on je te marchewkę prawie codziennie...

Wysyłam pasaverce foty, mam nadzieję, że się na mnie nie wnerwi (czas się chyba nauczyć wstawiać samemu :oops: )
Mogą być nudne, bo ani nie miałam pięknych widoków ani Borys nie chciał pozować, ani też fotograf ze mnie na razie żaden :P

Link to comment
Share on other sites

witajce ja wchodze a tuaj tak mało zapisene...ech nie ładnie:) a ja dzisiaj rano byłam na koniach ale było super byliśmy w terenie i był baaardzo udany!!!!! potem poszliśmy na tor crossu i skakaliśmy przezzkody crossowe (ja pierwszy raz) było bombowo!!

Link to comment
Share on other sites

Florance jesli nie robi sie brazowy to nic sie nie przejmuj. Moje olbrzymy swego czasu tez jadly bardzo czesto i nie brazowialy. To chyba wszystko zalezy od psa. Ja np kiedys pilam codziennie sok z marchwi i po pewnym czasie mialam pomaranczowe rece. Obserwuj go po prosu :D .

Link to comment
Share on other sites

Świeta,świeta i po świetach ,faktycznie teraz trzeba sie brac za odchudzanie ,przynajmnie ja na pewno.Tak sie napkowalam pasztetem ,wlasnej roboty ,ze wprost chodzic nie moge :D
Wiecie ,bylam dzis w ZOO i obserwowalam Szympanse .
Jakie to wielkie ,silne....nie nie zwierzeta,one wygladaj jak ludzie pierwotni.Te Szympansy mialy nawet wlaczony TV !Niesamowite .]
Jest duza roznica miedzy patrzeniem na nie w programach przyrodniczych na Animalu a tak a zywca ,z odleglosci metra (byly za szyba wiec mozna bylo podejsc).
Prawde mowiac dosc przerazajace.

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich. Widzę, że święta minęły wszystkim w podobnym klimacie. Ja chyba też przejdę na warzywka. Póki co, systematycznie opróżniam lodówkę, którą mama zapełniła do granic możliwości. Jak skończę, to usmiechnę się do was o przepis na jakąś cud kurację oczyszczającą itp.

Link to comment
Share on other sites

ja tez niezdąrzyłam złozyc wam życzeń ale to dlatego,żemiałam w domku mały koszmar :-? Tata pracowal,a mama była chora i musiałam cały domek wysprzątać i wyszykowac :( Naszczęście juz po wszystkim i tez nażarłam sie w te swieta....

A co do przebarwień, to mój Edi tez nabrał na bródce :-? Ale on nie jje az tak duzo marchwi. Dokrajamy mu tylko tak troche do jedzenia. No ale heh jak wiekszość sznaucerow Edi tez musiał załapac tego charakterystycznego rudego nalociku. Wkoąńcu za okolo 2 miechy skończy rok 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...